Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

14 hours ago, goofy said:

Nije problem što smo izgubili od Reala, Zadra i Zvezde.

 

Problem je kako smo izgubili.

 

 

Slažem se, ali ipak bih voleo da po prvi put ove sezone povežemo 5-6 tekmi sa kompletnim sastavom, pa da vidimo kako to izgleda.

 

Što se odsustva, tiče, ovo sada je bio i ponajveći udarac, jer mi je lakše da zamislim da Naneli povuče i nadoknadi izostanak Pantera, što smo i videli ranije, nego da onaj izgovor od košarkaša zvani Smajli, uradi delić onoga što za ovu ekipu radi Ledej. On dečko može da iznenadi kad igra iz trećeg plana, pa u tim uslovima na jednoj od 3 tekme i to je to.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je (i ostaće zauvek) majndfak utisak no.1 za 23/24, kako onaj skup mediokriteta i predpenzionog fonda ima 14 pobeda iz 19 kola u ovakvoj na krv i nož evroligi.

Vidjećemo hoće li ti to smetati kad udarimo na njih u top 8. [emoji16]
  • Like 2
  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, MC Thunder 2 said:

Meni je (i ostaće zauvek) majndfak utisak no.1 za 23/24, kako onaj skup mediokriteta i predpenzionog fonda ima 14 pobeda iz 19 kola u ovakvoj na krv i nož evroligi.

 

Vrlo jednostavno, zato što se više isplati imati veći broj veterana, nego ne znam kakve talente. Treba da istrpiš 3 talenta da bi samo 1 postao igrač i onda ti i taj jedan uvali neku NBA klauzulu i zapali čim je počeo da daje nagoveštaje da bi mogao da ti vrati deo uloženog.

 

Možemo mi Danstona zvati "predpenzionim" fondom, ali evo ja potpisujem da Balša, Tristan i Smajli, da ostanu 10 godina kod Žoca i da se konstannto ulaže u njih, neće dočekati ni u jednom trenutku, da budu defanzivni faktor kakav je Brajant sa 37 godina.

 

 

Edited by realno *w
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Barkley#34 said:

Zezao sam se, nije bio napad. Ali opet, nismo rekli isto, moje je samo način da preguram bez dodatnih trauma izazvanih analizom, mada ne uspevam.

U tom slucaju, oprosti, nisam shvatio. Ziv bio. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li je pisano ovde ali ja sam ocigledno propustio, Nenad Jakovljevic se nalazi u strucnom stabu Virtusa.

Ne znam ima li taj momak u planu karijeru glavnog trenera ali treba ga imati u vidu.

Link to comment
Share on other sites

 
Šala.
 
Čoveku zamerali što se smejao posle derbija. Čista debilana.

I jeste debilana a i nije. Nevezano što je derbi, ali razbije te protivnik na terenu a ti u fazonu šega, šala, komika.

To bi se jednom Jordanu desilo nikad. Mindset je jako bitan, što bi rekao pokojni Dražen kad izgubim utakmicu patim tri dana, treniram k’o konj po 10-12 sati samo da istjeram huju iz sebe.
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Još jedna standardna ABA tekma: Nekih 6-7 igrača se menjaju ko će da igra vrhunski i diže razliku, a drugih 5-6 su tu da tu razliku tope u koristi protivnika.

 

Previše je to igrača, koji su bottom EC nivo. I to je generalno problem oba naša kluba kada su EL ambicije u pitanju. Mogu da se dovedu kvalitetni stranci, ali je umetnost dovesti dobrog domaćeg igrača. 

 

Što je najgore, nemam ni ideju koga bi mogli uopšte da pokušaju da dovedu, pa da ne gledam ove više. Ne moraju da budu bolji, nego da se makar ponadam na neko vreme. 

 

 

Edited by realno *w
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, realno *w said:

I to je generalno problem oba naša kluba kada su EL ambicije u pitanju. Mogu da se dovedu kvalitetni stranci, ali je umetnost dovesti dobrog domaćeg igrača.

 

tjah, zvezdi su od 5 najboljih igraca, 3 domaca. to vi ne znate da dovedete dobrog domaceg igraca, nego samo birate reprezentativce i mlade talente, bez promisljanja.

Edited by uini
  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, uini said:

 

tjah, zvezdi su od 5 najboljih igraca, 3 domaca. to vi ne znate da dovedete dobrog domaceg igraca, nego samo birate reprezentativce i mlade talente, bez promisljanja.

 

Jbg, tako je to kad dovedeš anonimuse Nedovića i Tea, a ispostavi se da oni mogu dobro da igraju EL. Imate njuha, stoji.

 

 

 

 

  • Like 3
  • Love 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 5
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Imam ortaka koji je potpuno zagrejan za povratak Pokua, ali ja em što nisam siguran da je to budžetski moguće i dobro, em što me igrački nije ubedio, a da ne pričam o zdravstvenom stanju. Slažem se sa @realno *w ne vidim domaće igrače osim Miškove ergele, a od toga nema ništa. 

 

E da, znam jednog domaćeg mladog za koga ruku dajem da će biti igrač, ali dečko je u Realu, ne vidim način kako bi mogao kod nas... 

Link to comment
Share on other sites

neko je nedovic a neko nunnally

3 minutes ago, Dzep said:

E da, znam jednog domaćeg mladog za koga ruku dajem da će biti igrač, ali dečko je u Realu, ne vidim način kako bi mogao kod nas... 

 

lolchina, pa tristana ste doveli direkt iz reala

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, uini said:

neko je nedovic a neko nunnally

 

lolchina, pa tristana ste doveli direkt iz reala

 

I know, ali sve mi se čini da će ovde stvari biti drugačije, ako ja dobro razumem, imaju ga u planovima i ne planiraju nikako da ga igde puste

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...