Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

Potrudicu se da mirno pogledam utakmicu. Svestan toga koliko ce nam faliti Zek u slucaju da ne bude igrao. Preveliki je to hendikep ako se zna da ce morati pozicija 4 da se krpi Tristanom ili Alenom. Uz to i nesnadjeni Kaminski. Ostajemo na Kaboklu kao jedinoj opciji u koju se uzdam. 

Prijatno bi se iznenadio da dobijemo veceras. Nek prodje bez povreda, nek bude sve korektno, pa nastavicemo borbu, bez obzira na vecerasnji ishod. 

Link to comment
Share on other sites

Sad kad pomislim kako je Željko probao Balšu i Kaminskog protiv Asvela u istoj petorci ne bih se začudio da opet nešto eksperimentiše na taj fazon. Pogotovo s obzirom na Mitrovo odsustvo.

 

Gađam Kaminski-Kaboklo-Smajli da opet kreću. Samo se nadam da neće sa Tristanom početi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Realno smo odigrali go kurac…  i bolje sto nismo prisli da se malo smanji hajp

 

naskocili smo ih… ali zato sut nam je kriminalan…

 

kao da iz utakmice u utakmicu zurimo, forsiraju se sutevi, brza u organizaciji napada… i onda iz greske u gresku…

 

komsije meni nista posebno… svaka cast na pobedi, ali mi smo nocas bili katastrofalni

Link to comment
Share on other sites

On 1/3/2024 at 9:44 PM, Cooper said:

Da nas dobiju Teodosić, Nedović, Hanga, Gidraitis, Bolomboj i Mitrović?

Nemojte zajebavati...

Pored Alekse i Ledeja treba im dati i Trife fore.

Slikati,uokviriti i staviti pored ikone.Da se krstis 

Nemoj se ljutite.

  • Like 2
  • Love 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Umesto da se pokusa da se ovim brejkom nacini veliki korak ka ucvscivanju u gornjem delu tabele, mi smo smo ovu utakmicu izgubili i pre njenog pocetka. Dosli momci da odrade tezgu, bez prevelike cimaze, pa se vidimo drugi put.

 

Pre svega Zeljkov poraz, jer ovo nije bilo pitanje jednog igraca, vec celog tima. Niko nije bio spreman da igra ovu utakmicu. 

 

Veliko razocaranje, ne samo zbog poraza, vec i zbog nacina na koji je mec izgubljen.

 

Problem ove ekipe je i IQ i cim se oni izbace iz komforne zone, nastane ovo veceras.

 

Velika zabrinutost za naredne utakmice, ne bi me cudio ni slobodan pad.

Edited by Xpert
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, ScepanScekicSto said:


mislis smena trenera?

Nesto tipa sut karta za Kaminskog... Ne znam, ali kad se sve podvuce - i u EL i u ABA underperformujemo, a i igra nam je sa izuzetkom onih mesec dana prilicno bedna

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Uopšte nisam iznenađen, šta više očekivao sam lagan poraz. Bez Ledeja, nema Uroša, nema ni Alekse, Smith koji se još uklapa, prvi Kaboklov derbi, pa i lagani pad forme, sve mi je to bilo previše nepoznatih i sumnjivih varijabli da bismo uspeli da ih prevaziđemo, pogotovo na gostovanju kod komšija.

 

No, kao što rekoh na lajvu, nisam zabrinut, mislim da će ovo biti iskorišćeno za još jači trening i kretanje u bolje dane, koji će se poklopiti sa kompletiranjem tima. EL je brutalna, bukvalno povrede kroje rezultate, ne dužine, već i količinski, dva tri igrača budu odsutna na po dve nedelje recimo, dovoljno da te izbaci iz ritma.

 

No dobro, drži domaći teren dok se ne pregrupišemo, to je naređenje!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Malo je i do toga kako je Zvezda odigrala ovu utakmicu. Svi su dali doprinos, nije bilo mnogo praznog hoda, na kraju su vas udavili preuzimanjima. Željkova krivica je to slepo forsiranje Smailagića i Kaminskog koji su od Gilespija, koji je ok igrač, napravili vrhunskog igrača. Stvarno je sramotna ona promaja u reketu. 

 

Sferopulos je nadmudrio Željka: izbegao je maltretiranje Teodosića, tj. da svi previše zavise od njega, napao tamo gde ste najtanji (sa izostankom Ledaya na unutrašnjim pozicijama), u odbrani su pritisli Puntera mada je on dao svoje, ali sa tim su mogli da žive. 

 

Vaš napad stvarno izgleda ružno kad ne ide, ali to je cena koja se plaća kad nema klasičnog plejmejkera. Sve u svemu, nije sramota izgubiti jer je rival bio bolji večeras, sramotan je samo stav igrača, jako loš pristup utakmici.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...