Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

Ovako se odlazi daleko u EL, da ne kazem i do samog kraja. Cestitke!

 

Ove dve vezane pobede u OT protiv dva tima upakovana za F4 su takav boost za ekipu, da me sada ne bi cudila i neka jos brutalnija serija ako budete kompletni, mozda cak i Real u sred Madrida. Bez zezanja. Nije jinx, stvarno to mislim. 

 

  • Like 5
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Za početak smo počeli da dobijamo ove neizvjesne završnice, valjda će da dođu i neke rutinske posle ovih.

Plus smo dobili nakon one dvije nenormalne krtole Jamesa gdje smo dobijenu utakmicu odveli u produžetke.

Kudos stvarno za ovu pobjedu, nije bila ljepotica ali smo iskrvavili koljena do čašica i nek nam ovo bude zamajac za naredni period.

Odoh sad, bromazepam mi se cakli na šanku.

  • Like 5
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Porodismo nekako pobedu, ni sam ne znam kako. Ozbiljno su nas stegli, jedva smo loptu uvodili u igru iz auta. Mora Bruno pametnije, bas je falio veci deo meca.

Pohvale za Kevina Pj i Nanelija, koliko ce imati snage za cetvrtak, videcemo...

Velika pobeda

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Cooper said:

Kaže Nanulać da je hteo da pravi faul, ali se plašio +1.

Meni se čini da je on od onih koji neguje taj traš tok gde izaziva šut.

Mora pametnije u nastavku sezone.

 

Realno, nikome nije lako da brani Džejmsa u ovakvim situacijama. Ume da navuče protivnika kako bi iznudio tri bacanja a vala i da pogodi i još da dobije faul. Najbolje čim dobije loptu da praviš faul. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, goofy said:

cwL80bg.gif

 

za to vreme, u Kamerunu:

FREGo3I.gif

 

a sad ozbiljno, NEDOPUSTIVO je da se ne pravi faul na +3 i 10sec do kraja !!!

 

Kao što bi navijači Monaka rekli da je nedopustivo da se na 10 sekundi do kraja ne šutira za tri što pre nego se ide na polaganje do 1 sekunde do kraja. Čestitam

Link to comment
Share on other sites

On 12/1/2023 at 12:12 AM, Shonewizard said:

Kakav god meč bio, kako god mi bili napadači raspoloženi a protivnik defanzivno, mi imamo svojih >60% za 2 poena 😅

 

63.2 😄 

 

Bruno +16, bez promašaja za 2. Ubile mu sudije ritam skroz, ali mora i on pametnije. Vidjelo se koliko u 4/4 opreznije postavlja blokove i kako uči u hodu. Mnogo će nam značiti, definitivno. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...