Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

Ali opet se vraćamo na "našu grešku". Naša greška je samo omogućila da se njegova želja da ode ispuni. A to drugo mi je poenta svega, nakon dve godine forsiranja od strane Žoca i njegovog biranja na kojim tekmama će da se cima, a na kojima ne. 

Sve u svemu, daleko mu lepa kuća, njemu i svakom sličnom.

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Dule Vujošević je odavno govorio ovako:

Najviše mi se tu sviđa Koprivica. Ako ostane posvećen i čist, imaće veliku karijeru. Madar je ogroman talenat, ali se nije stavio u funkciju tima. Mislim da malo čašćava svojim prisustvom. Suviše se igra, bilo bi šteta da taj svoj veliki talenat protraći. On je pametno uradio, kada nije prošao u Bostonu, došao je kod Obradovića u Partizan da prođe najbolju školu.

 

 

 

E sad vidio sam  Lesora u dresu zelenih pa mu u sebi nekako pozelih sreću. Možda zato što je glava blesav.

Videh i Mađara u dresu Fenjera... zašto sine mi u mislima bješe. Ali to su moja lična zapažanja.

 

Edited by odupri se ludilu
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Izbacili su one trening dresove u prodaju, znam da je bilo zainteresovanih. Imaju dva lica.


Jedan je beli i crni:
https://kkpartizanshop.com/collections/kosarkaski-dresovi/products/trening-dres-dvostrani-kevin-beli-crni-1

 

Drugi je beli i plavi:
https://kkpartizanshop.com/collections/kosarkaski-dresovi/products/trening-dres-dvostrani-kevin-beli-plavi

Edited by uvrnuto
  • Like 3
  • Love 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, odupri se ludilu said:

Dule Vujošević je odavno govorio ovako:

Najviše mi se tu sviđa Koprivica. Ako ostane posvećen i čist, imaće veliku karijeru. Madar je ogroman talenat, ali se nije stavio u funkciju tima. Mislim da malo čašćava svojim prisustvom. Suviše se igra, bilo bi šteta da taj svoj veliki talenat protraći. On je pametno uradio, kada nije prošao u Bostonu, došao je kod Obradovića u Partizan da prođe najbolju školu.

 

 

 

E sad vidio sam  Lesora u dresu zelenih pa mu u sebi nekako pozelih sreću. Možda zato što je glava blesav.

Videh i Mađara u dresu Fenjera... zašto sine mi u mislima bješe. Ali to su moja lična zapažanja.

 

 

ma dule zna sta igraci tudje ekipe rade, on je kao neko omnipotentno bice.

37 minutes ago, realno *w said:

Da, citirali smo tu Duleta više puta. Provalio ga je na prvu doktor.

 

trebalo je da platite duleta a ne zeljka

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, uvrnuto said:

 

 

Uuuu lepo. 

I skupo 🙂

Ali sa dva lica je tako da treba racunati da dobijas dve za jednu cenu. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kooineeperk said:

 

 

Uuuu lepo. 

I skupo 🙂

Ali sa dva lica je tako da treba racunati da dobijas dve za jednu cenu. 

 

Jeste, da...
Ali ja baš tako i računam, super što ima dva lica, pošto bih ga stvarno koristio za treninge. A mogao bih i da se počastim pošto nemam naviku da kupujem dresove, već samo majice koje nisu upadljive.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Eddard said:

Ja da se ovde pojavim sa natpisom Kevin, zajebavali bi me do kraja života 😅.

 

Hint: u De Kevin važi za ime za tupsone.

hahaha, bas htedoh i ja da prokomentarisem ovo isto. Ali eto, ti mozes da okrenes u svoju korist, kao da si recimo kupio majicu na kojoj pise Saban, ili onu Rock n Rodja 🙂

 

Btw, juce je trening dres kostao preko 7000, mislim 7200, tako da je srecom to bila greska, jer sam vec tad razmisljao da kupim 🙂

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, uvrnuto said:

 

Jel ima neki a da nisu od Minesote? 😃

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

 

posto je on sa madarom na treningu, na utakmicama, ima kljuceve od njegove gajbe koju je koristio vule avdalovic.

 

Da nacrtam:

Čovek priča o tome kako on izgleda na utakmicama. On je od prvog dana u Partizanu birao koje tekme igra koje ne. Mnogi su to pripisivali mladosti, neiskustvu, ne znam čemu, ali kada neko na uzorku od 2 godine konstantno ima bolji učinak na mečevima protiv tipa Fenera i Makabija, nego protiv Splita i Mornara, i to pričam samo o utakmicama u kojima KKP nije lako pobeđivao, onda znaš da nešto nije u redu sa glavom.

 

Ako igrač sa 21 godinom razmišlja da ga boli dupe da se cima u ABA ligi, nema tu sreće. Ja sam o tome ovde stalno pričao, vodio rasprave sa Safetom i još dosta ljudi koji su ga branili. A onda dodje vikend, ABA liga, raspad sistema. To je bio i vizuelni, i statistički utisak, kakav hoćeš. Ubedljivo najgori igrač KKPa kada se gleda -/+ statistika, koja svakako zna da prevari na jednu, dve ili tri tekme, ali takav trend na nivou cele sezone, teško.

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, realno *w said:

Ako igrač sa 21 godinom razmišlja da ga boli dupe da se cima u ABA ligi, nema tu sreće.

 

Ja sam iz fazona da ima srece kod Madara u svakom slucaju i ako ne dogura do Nba da ce minimum postati top El plejmejker kroz koju sezonu.

 

Tako kapiram i da su razmisljali u Partizanu pa se jasno vidi da im je bilo bas krivo jer Madar nije vise u Partizanu upravo zbog njegovog kosarkaskog talenta koji moze da se razvije potencijalno prilicno brzo, kao sto i jesto u mnogome, zbog njegovih godina.

 

Tako da kapiram da im je pod B a mozda cak i pod C, koje je Madar birao utakmice u Aba i dal tu ima srece. Primarni cilj Partizana je Evroliga a tu je Madar mogao da pomogne dosta i jos vise bi verovatno da je ostao. Ovako su morali da dovedu vrlo vetovatno i skupljeg Jaramaza (zbog reputacije odnosno jer dolazi iz El tima a Madar kapiram da nije imao vecu platu od obestecenja koje je dato za njega) koji moze da donese verovatno i manje od Madara sto se tice instant doprinosa a sto je jos vaznije koji nema toliko prostora za napredak koliko i Madar.

 

Kada pogledas ko su sve treci plejmejkeri El ekipama, jasno je da je Madar jedna od najboljih opcija u ligi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...