Jump to content

Reprezentacija Srbije - UŽIVO


Manu

Recommended Posts

Hoće li Pešić voditi ovih 14, 15 igrača u Kinu, ili će pre puta odrediti konačni spisak. Nelogično bi mi bilo da ih cima na još 2 utakmice preko pola sveta, da bi "suvišne" potom strpao u avion za povratak nazad. 🤔

Link to comment
Share on other sites

Mali Topić korisniji od Rile- Borisa-DeDa- Radanov ekipe. 

Što samo znaci koliko su oni neupotrebljivi čak i protiv ovih boranija repki. 

Ići ćemo sa 8 upotrebljivih igrača..

 

3 minutes ago, drgnk said:

Hoće li Pešić voditi ovih 14, 15 igrača u Kinu, ili će pre puta odrediti konačni spisak. Nelogično bi mi bilo da ih cima na još 2 utakmice preko pola sveta, da bi "suvišne" potom strpao u avion za povratak nazad. 🤔

Ja pročitah negde da se 12 određuje posle Portorika. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites




Hoće li Pešić voditi ovih 14, 15 igrača u Kinu, ili će pre puta odrediti konačni spisak. Nelogično bi mi bilo da ih cima na još 2 utakmice preko pola sveta, da bi "suvišne" potom strpao u avion za povratak nazad. [emoji848]


Uhhh...nemojte ljudi da se zaebavamo i Borišu vraćamo nazad iz Kine...zevaće u telefon na čekiranju i nabošće neki vazduplohov do Papue Nove Gvineje.
  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

За Топића треба узети у обзир да је играо у петорци са Радановим, Давидовцем, Боришом и Ристићем. Не могу да се сетим да ли сам некад видео слабију петорку репрезентације где је момак од 18 година најквалитетнији играч. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

За Топића треба узети у обзир да је играо у петорци са Радановим, Давидовцем, Боришом и Ристићем. Не могу да се сетим да ли сам некад видео слабију петорку репрезентације где је момак од 18 година најквалитетнији играч. 

Vec bolji od sve cetvorice? Vala svaka mu cast

Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...