Jump to content

FK Partizan 2023/24


Cooper

Recommended Posts

23 minutes ago, Čočo said:

Koliko još fore dajete Duljaju na klupi? 

I da, Saša Ilić je slobodan. Samo kažem. 🤔

Partizan ima mnogo veće probleme od Duljaja, koji se nažalost neće rešiti brzo 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Koliko sam ispratio, Diabate je nesto ljut na upravu iako mu se ne duguje. Čini mi se zbog odštete koju je FKP tražio od nekih klubova za njega (on je očekivao da će biti pušten džabe ili tako nekako). A Saša Ilić je otišao iz FkP jer nije htio sa ovima (ako se ne varam, nuđena mu je neka pozicija). Sve u svemu, i meni, kao čovjeku koji za FKP ne navija baš nikada, ovo postaje bezveze. I koliko moraš biti jadan da ovoliko nedaš stolicu kao VV a napraviše od kluba legitimnog četveroplasiranog. Baš jadno. 

I Duljaja neće dirati jer nemaju više koga. U stvari, imaju još Ivicu i Milivoja. I to je onda to.

Edited by Mendez
N
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, John Terry said:

Mene ovo iznenadilo. Ne mogu da kažem da znam ove domaćine, čak nikad čuo za njih nisam, ali očekivao sam da barem ovo može da se isparira.

 

Tim vam nije slab, osim defanzivna linija, ali je kasno sastavljen i trebaće vremena da klikne. A bojim se da će do tada biti manje više svejedno.

Nisi čuo za njih jer su osnovani prije 6 god. 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Saša Ilić u svakom slučaju neće doći dok je ove uprave pa da je trener na nivou Klopa.

 

Za Duljaja još ne znamo koliko ima šlifa, ali je ispao naivan i glup kada je pristao da pokriva džukele iz uprave i kupi im još neki mesec. Prvo pristane da preuzme tim u onakvom trenutku, pa onda da uđe u sezonu bez igrača a na kraju i da pišu naručene tekstove protiv njega. Žao mi je imena koje je stvorio i koje se sada ruši ali trebalo je da zna s kim se hvata u kolo pa je sam kriv.

 

Ne znam šta je pametno. Ovi se neće skloniti dokle god imaju šta da muzu i gde da se zaduže, napravljen je sistem da ne mogu da se smene, samo poneke legende se jave i traže promene, a nažalost, imaju pomoć i od ljudi koji su bili značajan deo istorije kluba (Kralj, Duljaj, Nađ). Ni da dođe pun stadion i da ih proziva to neće uticati na one koji odlučuju da ih pomere.

Link to comment
Share on other sites

Sabah za mene nije iznenadjenje,

vodi ih jako talentovani trener iz  akademije Krasnodara Murad Musaev

vcrs mogla je da padne petarda

 

Dominacija u posedu loptu,

14 2 u sutevima

ekipa Sabaha sa mnogo manjim budzetom od Partizana,

dokazala da moze da se dominira protiv skupljih ekipa

 

 

Margaritha strasan igrac,mnogo bolji od zemljaka iz Partizana

najskuplje pojacanje u istoriji kluba

samo 500k placen

 

Sto se tice Partizana

Kad sam video letosnja pojacanja,sve mi je bilo jasno

skromna,troma ekipa

 

Igraci bez ikakve statistike,iz druge holandske i francuske lige,

Saldanji rekord karijere 5 golova,placen 1.3mil

 

za te pare mogao je da se dovede Hrstic 2003(na debiju za Haken 2 gola i asistenciju) 

i 4 godine mladji,valjda je problem sto je domaci igrac

za slicni novac Jojic 2003 iz Lucana...

 

Neverovatno da su oterani Dijabate i Jovic,jedini sa nekom trzisnom vrednosti

3 startera prodata mnogo mnogo ispod cene,Vujacic,Popovic i Urosevic

neverovatno da nema mesta za Bazdara ili najboljeg kadeta evrope Popovica,koji je cak oteran iz kluba

 

 

 

 

 

 

Edited by vlaDixXx
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, vlaDixXx said:

Neverovatno da su oterani Dijabate i Jovic,jedini sa nekom trzisnom vrednosti

3 startera prodata mnogo mnogo ispod cene,Vujacic,Popovic i Urosevic

neverovatno da nema mesta za Bazdara ili najboljeg kadeta evrope Popovica,koji je cak oteran iz kluba

Nisu oterani, pobegli su od prevaranata.

Ne mogu čak ni da komentarišem ko igra a ko ne.

Trebalo je fizički isterati sa stadiona kompletnu upravu, skupštinu, procesuirati ih i krenuti iz početka.

Sad je kasno, naš FK je pred gašenjem.

Doduše uvek možemo da se fuzionišemo sa Teleoptikom i proglasimo da je to sada Partizan.

 

 

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Barkley#34 said:

a nažalost, imaju pomoć i od ljudi koji su bili značajan deo istorije kluba (Kralj, Duljaj, Nađ).

 

Ovo je meni najporaznije u celoj priči oko FKP.

Zašto su ti gore boldovani ljudi dozvolili sebi da daju (kakav-takav, nikakav) legitimitet ovom VV kanceru na čelu kluba nikad mi neće biti jasno.

Pa Saša Ilić ih je odjebao na keca, Marko Nikolić i Stanojević se nikad neće vratiti dok su oni tu, kao ni veliki broj bivših igrača koji bi još uvek bili značajna pojačanja (Nastasić, Jovetić).

Vraća se samo ko nema gde (Šćekić).

 

Dokle ćemo da gledamo nesretnog Daču Pantića u dresu FKP? Lesi se vraća kući? Dokle?

Ko su ovi nesretni Aranđeli i Antići na bekovima? Ništa bolji Filipović, onaj mali povratnik nikoganeće Šehović?

Zar par centralnih treba da nam budu mali Ilić i nesretni Toza Marković?

Jel' dva najbolja igrača, Natho i Kanute, treba da igraju po jedno poluvreme i to razdvojeni? Igore? Duljaje?

Ko su ovi indijanci, Severina, Kalulu, i brazilac centarfor kakomuime? I ovaj Menig? Gde je Dijabatica? Ko je odgovoran?

Iz kojih drugih-trećih liga ih dovode i ko ih dovodi i koliko se ugrađuje?

 

Jasno je da je bila ideja da se FKP skrajne, ali ovo je otišlo predaleko, dalje čak i nego što su bili Mađijini vlažni snovi...

Link to comment
Share on other sites

Pogledao hajlajc... 2:0 je jos i dobar rezultat kako je moglo da bude. Jeste izgubili ali ste izgleda dobili golmana. 

 

Osim sto nisam video gotovo nikakvog napada, video sam mnogo nediscipline u oba smera. A za to je kriv Duljaj. Jbg, izgleda da nema bas neki autoritet. 

 

Ipak, moguce je ovo preokrenuti, jer 2:0 je najop... ok, sam cu da izadjem. 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...