Jump to content

FK Partizan 2023/24


Cooper

Recommended Posts

29 minutes ago, Čočo said:

Zvezda svakako bilo vi prošli ili ne ili bilo koji srpski klub, svakako igra kvalifikacije tj. plej of za LŠ. Tako da od večeras, što se mene tiče nadam se da se okrećete obavezama u Superligi. Srećno! ❤️

 

To ti je završeno.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, goofy said:

Zabrinule se komšije što će opet u kvalifikacije dogodine,

pa krenule da navijaju za nas, hvala, hvala...

Nisu baš sve "komšije" nemo se vredjamo. Podršku vam šalje navijač i kome ste prošlog vikenda biše puta skandirali "Cigani, cigani" a zato i kažem da na golu "niški cigan" sigurno čuva vaša "vrata".....ovo je nešto drugo, prevazilazi naša "unutrašnja pitanja" i zato....očetkajte ih i ništa drugo. Kakvi bre Sabasi, Astane i Mahačkale...da se zna ko su evropski Brazilci...tja.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Constantin said:

Nisu baš sve "komšije" nemo se vredjamo. Podršku vam šalje navijač i kome ste prošlog vikenda biše puta skandirali "Cigani, cigani" a zato i kažem da na golu "niški cigan" sigurno čuva vaša "vrata".....ovo je nešto drugo, prevazilazi naša "unutrašnja pitanja" i zato....očetkajte ih i ništa drugo. Kakvi bre Sabasi, Astane i Mahačkale...da se zna ko su evropski Brazilci...tja.

 

Po mišljenju prosečnog navijača Partizana, svaki Nišlija, iako se deklariše kao navijač Radničkog, je u stvari cigan (zvezdaš mislim).

Isto važi i za Novosađane i Vojvodinu.

 

Ne kažem da sam i ja prosečni navijač Partizana.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, goofy said:

 

Po mišljenju prosečnog navijača Partizana, svaki Nišlija, iako se deklariše kao navijač Radničkog, je u stvari cigan (zvezdaš mislim).

Isto važi i za Novosađane i Vojvodinu.

 

Ne kažem da sam i ja prosečni navijač Partizana.

Nisam shvatio skandiranje kao "kritiku simpatisanja crveno-belih"....nego baš, onako kako je zvučalo. Nije Niš ni bez Grobara....

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Constantin said:

Nisam shvatio skandiranje kao "kritiku simpatisanja crveno-belih"....nego baš, onako kako je zvučalo. Nije Niš ni bez Grobara....

 

Pa šta znam... ja mislim da je baš bold... uvažavam da nisam u pravu.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Barkley#34 said:

U pravu je Šilja, to skandiranje je navijački obojeno, ne nacionalno.

Nisam mislio na nacionalno...nego na relaciji prestonica-provincija+........ Sa "nacionalnim" smo ispunili kvotu još sa Levski iz Niša. Dosta više :classic_biggrin:....nego....večeras, to je bitno. Će bude li ?

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Constantin said:

Nisam mislio na nacionalno...nego na relaciji prestonica-provincija+........ Sa "nacionalnim" smo ispunili kvotu još sa Levski iz Niša. Dosta više :classic_biggrin:....nego....večeras, to je bitno. Će bude li ?

Ma kakvi, kažem ti, to je klasično prozivanje da ste komšijska filijala. Blesavo ali je tako.

 

Daj mi malo tvog optimizma. :classic_biggrin:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Barkley#34 said:

Ma kakvi, kažem ti, to je klasično prozivanje da ste komšijska filijala. Blesavo ali je tako.

 

Daj mi malo tvog optimizma. :classic_biggrin:

Pa vidi...na golu je Aca, koji ne prima buljaške golove. Svidja mi se Ilić kako igra, a srednji red mora da odalji što više goste sa vaše polovine. Na prošlu utakmicu vas razbi onaj Letić...mada mislim da ga je "usralo" kao i onaj gol...kod nas bre ništa nije igrao, jedva sakupio desetak nastupa. Kažem što dalje od gola, jer odbrana vam je tanka. Lako je u našem prvenstvu...malo viknete sudiji, malo on zažmuri na neki faul, ove utakmice zaebane, sve se svira. Natho sa pametnim loptama u prazno i biće oni "švajcarski sir"....samo nemoj zajebete ko što umete. :smiley53:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dobro je, jednu smo uneli u gol. Bar još dve.

 

Pozadi smo tiha jeza, nesigurni, nepovezani. Malo se popravilo kako je utakmica odmicala.

 

Bojim se da lagano popuštamo trkački a to nam je trenutno jedino što baš fercera, kad dobije neko loptu u prostor, iako je uglavnom taj neko usamljen.

 

Ovi su baš šabanska ekipa po ponašanju. Uopšte nisu loši kad krenu da grade nešto (u odnosu na našu odbranu tad) ali su izabrali da se valjaju i razvlače.

 

Belić je srce i duša ovog tima. Kakav car. :Hail:

 

Hajde da nekako otmemo pobedu.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Barkley#34 said:

Dobro je, jednu smo uneli u gol. Bar još dve.

 

Pozadi smo tiha jeza, nesigurni, nepovezani. Malo se popravilo kako je utakmica odmicala.

 

Bojim se da lagano popuštamo trkački a to nam je trenutno jedino što baš fercera, kad dobije neko loptu u prostor, iako je uglavnom taj neko usamljen.

 

Ovi su baš šabanska ekipa po ponašanju. Uopšte nisu loši kad krenu da grade nešto (u odnosu na našu odbranu tad) ali su izabrali da se valjaju i razvlače.

 

Belić je srce i duša ovog tima. Kakav car. :Hail:

 

Hajde da nekako otmemo pobedu.

Za najdalje 17 min 2:0...:shake:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...