Jump to content

FK Partizan 2023/24


Cooper

Recommended Posts

Iskreno sam mislio da ispadamo. Malo smo prošli na frku i borbu a malo jer su ovi rešili da ne igraju fudbal (a znaju) nego da pokažu sav šabanizam. Hvala im.

 

Za početak, imamo golmana. Na stranu penali i onaj uhvaćeni šut, bio je siguran, ne juri se s loptom svaki put kad je kod njega, pravi dobre procene. Biće grešaka, normalno, ali uliva sigurnost, za promenu.

 

Odbrambena četvorka je na početku ličila na Beni Hila a kasnije je sve izgledalo mnogo bolje. Bilo je propusta ali su generalno podigli standard svoje igre. Voljni momenat, borba i trčanje za pohvalu. Ilić ima odličnu prangiju.

 

Zaista me zanima podatak koliko je Belić pretrčao sinoć. Onako nešto ne pamtim da sam video. Ne trči uvek racionalno, i istina je da je povremeno previše agresivan, ali em je to daleko bolje nego proletos em toliko pokriva i svoj i tuđi deo terena da ne mogu reč da mu kažem. Popravio je i igru unapred, što tek nisam očekivao. Reakcija publike govori sve. Obično kada bi neko dobio crveni u onakvom trenutku bilo bi puno nervoze, a Belić je dobio ovacije. Videćemo kako će izgledati bez njega, biće zajebano.

 

Sad više nema dileme, ceo paket Kanutea je komplikovan. Ne zna se da li će napraviti sjajan potez, izbaciti dvojicu ili ni iz čega otvoriti akciju ili će protivniku pokloniti šansu na tacni. Mnogo zna fudbala i mnogo je velika kiksara, pa šta pretegne.

 

Natho i dalje ima glavu i to će često odlučiti utakmicu. Dovoljno.

 

Menig kad nema onaj jedan bogovski potez je najbesmisleniji igrač na terenu.

 

Seve će biti jako koristan igrač. Više zna sa loptom od npr. Asana, još da preuzme malo njegove odgovornosti i biće top.

 

Saldanja je strahovito odigrao. Najčešće sam, bez podrške, trčao je, vukao, bio opasnost, celu odbranu napunio kartonima. Mnogo je zajeban sa loptom u nogama, okrenut ka golu. Pravi je Brazilac, loži se na masu, buku, stalno je podizao publiku i jako se radovao na kraju. Samo da nema bubice i biće sjajan.

 

Ne vidim šta će Kalu da donese, za sad je užas živi. Bar trči i bori se, stalo mu je do svake lopte. Njegov parnjak u izmeni, Baždar, s druge strane, me je opasno iznervirao. Ne mogu da prihvatim onakvo šetanje klinca u trenutku kad se tim bori za vazduh. Ne zna ni da se zagradi, mekan, baš razočaranje.

 

Sveukupno je kvalitet mršav, neke stvari će leći uigravanjem, ali ako tim ne izgine na meču iole ozbiljniji protivnik će nas pojesti. Dobro je, euforija traje, biće ludo u KG. Produžili smo bar malo život u Evropi. Danci su sigurno u glavi ozbiljniji od ovih, da vidimo kakvi su igrački.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

A jebemu misa, zaspao sam verovatno na kraju prvog produzetka, a nisam gledao FKP odtkad. Uzeo sam da gledam zbog Igora, krivo mi je sto je preuzeo klub dok je u ovakvom blatu i sa ovakvom upravom, jer je dobar i pristojan covek, cuo sam da mu je staramajka dosla da gleda Partizan sinoc. 

Jako smo kilavi, ne treba se nadati nicemu ni dalje u Evropi ni u prvenstvu, al sta je tu je. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, goofy said:

Ide mi više na onu stvar ovo odlaganje utakmica...


Strasno, ne mozes da igras nedelja-cetvrtak, onda sinovi nemojte ni da igrate evropu. Neverovatno neozbiljno takmicenje koje dozvoli ovo, bez obzira na ciji zahtev. 
Isto kao i odmaranje igraca Vojvodine protiv Zvezde u trecem kolu lige, to nema nigde, sta ce biti u maju, nece moci da hodaju?! 

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fedor said:

Isto kao i odmaranje igraca Vojvodine protiv Zvezde u trecem kolu lige, to nema nigde, sta ce biti u maju, nece moci da hodaju?! 

Мени посебно занимљива изјава тренера Војводине након испадања од Кипрана када је изјавио како се они нису спремали у ствари за Европу већ за првенство ове сезоне. :lol_2:

 

Па чекај бато што онда ниси одмарао играче против АПОЕЛ-а да буду спремни за првенство него одмарао играче у првенству да се одморе пред АПОЕЛ?:lol_2:

 

Циркус од такмичења где је ово такммичење чисто про форме ради.

Edited by dzoneee
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, dzoneee said:

Мени посебно занимљива изјава тренера Војводине након испадања од Кипрана када је изјавио како се они нису спремали у ствари за Европу већ за првенство ове сезоне. :lol_2:

 

Па чекај бато што онда ниси одмарао играче против АПОЕЛ-а да буду спремни за првенство него одмарао играче у првенству да се одморе пред АПОЕЛ?:lol_2:

 

Циркус од такмичења где је ово такммичење чисто про форме ради.

 

Isto kao izjava Psiholjuba kada je vodio Vojvodinu pa ih u gostima LASK nakantao 6:1 ... U fazonu : Pobedili su nas u NS pa smo mislili da će spustiti tempo posle prvog gola ... 😄

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...