Jump to content

FK Partizan 2023/24


Cooper

Recommended Posts

https://sportklub.n1info.rs/fudbal/europa-conference-league/partizan-kaznjen-sa-70-000-evra-i-zatvaranjem-dela-tribina/

 

Quote

Uefa je u obrazloženju navela da je Partizanu aktivirana uslovna kazna iz marta ove godine zbog rasističkih povika navijača zbog čega će „crno-beli“ morati da zatvore deo tribina za 2.000 mesta.

 

Evropska kuća je kaznila Partizan sa 30.000 evra i zatvaranjem dela tribina na narednom meču u evropskim takmičenjima za još 15.000 mesta zbog diskriminatorskog ponašanja navijača.

 

Partizan je kažnjen i sa 30.000 evra zbog upada pristalica „crno-belih“ po završetku meča sa Sabahom, zatim sa 10.000 evra zbog provokativnih poruka navijača, koje su bile uvredljivog karaktera.

 

Tokom meča jedino se vređao predsednik Srbije Aleksandar Vučić, kao i Miloš Vazura, prvi operativac kluba iz Humske, dok se upravi skandiralo „Uprava napolje“. Nikakvih drugih poruka nije bilo ni prema UEFI ni prema rivalu iz Azerbejdžana.

 

Aj što su oni ludi, al što smo mi zbunjeni?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ugovor na 3 godine.
Izgleda da imam neke traume iz proslosti i ovaj potpis me podseti na Kamela Zajima. Secam kako je pompezno najavljen njegov dolazak, covek ode brze nego sto je dosao. Slicne godine, ista pozicija, vrv ista religija. Nadam se da sa ovim nece biti takav slucaj. adaab718133857e77b362a22f696f17b.jpg

Sent from my RMX3301 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Biće večeras ozbiljnih problema pozadi, nema šanse da bude drugačije. Nadam se da će Sveta preuzeti Ingvartsen-a, ovaj je pravio problema mnogima po Bundesligi, baš je nezgodan, jak, dobar na zadržavanju lopte, ne smem ni da zamislim kako bi izgledalo u duelu sa Ilićem.

 

Prihvatio bih svaki poraz od jednog gola razlike. Belić nam je za ovakve utakmice preko potreban...

Link to comment
Share on other sites

Drugari, sretno veceras. Da mi je neko nekad pricao da cu navijati bilo kad i bilo gdje za PFC, ne bih mu vjerovao. Ali toliko smo ove godine losi sa bodovima da mi ne preostaje nista drugo. A i volio bih zbog Duljaja da nesto napravite, izgleda mi bas dobar momak. Sretno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Barkley#34 said:

Taman kad smo ih malo primirili dobili su poklon i ćao. Ilić greši u pasu pa se kliza, Antić ne može da je ispuca, niko ne izlazi u blok... Baš jeftino.


Pogrešio pas, krenuo da pritiska drugog igrača, sapleo se. Prvo i treće da kažeš da se i desi, mada onakav pas nije smeo da pokuša, ali odluka da u 2na1 situaciji protiv bržih igrača iskače ka liniji...

 

I naravno kretenska reakcija Antića. Simpatičan je momak ali užasan fudbaler. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...