Jump to content

Evroliga prelazni rok 2023/24


Brat od Korneta
Message added by uvrnuto,

 Počeo je Early Bird za ELTV i uz promo code ELBIRD možete ostvariti 20% popusta na godišnju pretplatu, pa umesto 32 evra, za godinu platite 25,6 evra. ELTV važi i za EL i EK.
Striming direktno na tv-u: Available on Android TV, Apple TV and Samsung TV.

Za one koji su vešti sa VPN-om i znaju i imaju isti, ima fora da se ovaj ELTV uzme i za nešto jače od 10 evra. U vezi sa tim pišite @MrTwister.

Recommended Posts

  • uvrnuto pinned and unpinned this topic
15 hours ago, MrTwister said:

Pokusavah da nadjem EL topic al izgleda da treba novi da se otvori no samo htjedoh da obavjestim javnost da je poceo Early Bird za ELTV i da uz promo code ELBIRD mozete ostvariti 20% popusta na godisnju pretplatu pa je umjesto 32 eura, za godinu platite sa ovim kodom 25,6 eura. Znam da me je pitalo nekoliko vas i da se ljudima isplati ovo da uzmu sad bolje nego da daju za par mjeseci EON pretplate ono sto bi odje za godinu dobili ako ih ne interesuje nista osim EC i EL kao sto je slucaj kod mene i SK. Mogu mi i @uvrnuto i @Don Dusko pomoci da nekako vise ljudi vidi to dok ne pocne sezona a kapiram da ce dotad trajati ovaj promo code. Da ne zaboravim i @Ne sam Safete i cini mi se @uini koji su me takodje pitali oko ovoga prosle godine.

Za ove sto su vjesti sa VPN-om i znaju i imaju isti, ima fora da se ovaj ELTV uzme i za nesto jace od 10 eura, nesto fazon 10,70. Ali o tome bolje u dm da mi pisete. Nadam se da ce znaciti ovo nekom da vas na vrijeme obavjestim 😄


Ako kupim sa VPN-om za manje para (u Srbiji je duplo jeftinije nego u DE), jel bih mogao onda redovno bez VPN-a da ga koristim u DE, jel znaš možda?

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Eddard said:


Ako kupim sa VPN-om za manje para (u Srbiji je duplo jeftinije nego u DE), jel bih mogao onda redovno bez VPN-a da ga koristim u DE, jel znaš možda?

Ja sam vidio ovo na jednom videu koji je doduse na grckom, ali se moze odatle vidjeti, korak po korak kako to izgleda. Ja sam  to kasno primjetio pa nijesam probao licno jer sam se prethodno samo na ovaj promo kod subscribeovao za 25e pa nije bilo potrebe za ovim. Svakako na videu pred kraj ovaj tip pokazuje da moze da se gleda i kad ugasi taj VPN (koristi windshare u tom videu) tako da mislim da ne bi trebalo da bude problema. Svakako sto znam nijesu neke pare da se to proba ako znas i imas taj VPN da to odradis, ja zaista nijesam to imao nit sam kad probao ali rekoh da bi bilo lijepo da podjelim sa vama da ima i ta opcija za ove koji znaju. Na ovom linku se moze vidjeti sve to korak po korak kako ide, traje skoro 6 minuta klip.

4 hours ago, MrTripleDouble said:

Ovo nikako ne moze da bude mana, nego sam plus :classic_biggrin:

Jedan od razloga zasto sam se inicijalno subscribeovao na ovo je upravo komentatori, ono je teror zaista bio i pocinuo sam eo vec nekoliko godina bez njih. S vremena na vrijeme okace ljudi neke bisere samo da se sjetim sto "propustam" 😄 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, MrTwister said:

Ja sam vidio ovo na jednom videu koji je doduse na grckom, ali se moze odatle vidjeti, korak po korak kako to izgleda. Ja sam  to kasno primjetio pa nijesam probao licno jer sam se prethodno samo na ovaj promo kod subscribeovao za 25e pa nije bilo potrebe za ovim. Svakako na videu pred kraj ovaj tip pokazuje da moze da se gleda i kad ugasi taj VPN (koristi windshare u tom videu) tako da mislim da ne bi trebalo da bude problema. Svakako sto znam nijesu neke pare da se to proba ako znas i imas taj VPN da to odradis, ja zaista nijesam to imao nit sam kad probao ali rekoh da bi bilo lijepo da podjelim sa vama da ima i ta opcija za ove koji znaju. Na ovom linku se moze vidjeti sve to korak po korak kako ide, traje skoro 6 minuta klip.

Jedan od razloga zasto sam se inicijalno subscribeovao na ovo je upravo komentatori, ono je teror zaista bio i pocinuo sam eo vec nekoliko godina bez njih. S vremena na vrijeme okace ljudi neke bisere samo da se sjetim sto "propustam" 😄 


Iz nekog razloga je u Turskoj najjeftinija godišnja pretplata, sa ovim tvojim kodom košta 300trl što dođe oko 10e.

 

A kad sam ugasio vpn, prikazuje mi u nalogu da sam platio 79.99e (-20% popusta) i da je pretplata aktivna godinu dana. I radi. Dok nas ne ukebaju :). 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites


Iz nekog razloga je u Turskoj najjeftinija godišnja pretplata, sa ovim tvojim kodom košta 300trl što dođe oko 10e.
 
A kad sam ugasio vpn, prikazuje mi u nalogu da sam platio 79.99e (-20% popusta) i da je pretplata aktivna godinu dana. I radi. Dok nas ne ukebaju :). 
Tako je i na videu pisalo onom sto sam poslao.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Eddard said:


Iz nekog razloga je u Turskoj najjeftinija godišnja pretplata, sa ovim tvojim kodom košta 300trl što dođe oko 10e.

 

A kad sam ugasio vpn, prikazuje mi u nalogu da sam platio 79.99e (-20% popusta) i da je pretplata aktivna godinu dana. I radi. Dok nas ne ukebaju :). 

 

Dobro ovo je sasvim realan scenario da turcin strimuje dok je u Nemackoj. 🙂 Nista tu nije sumnjivo 🙂 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 9/5/2023 at 10:47 PM, Eddard said:


Iz nekog razloga je u Turskoj najjeftinija godišnja pretplata, sa ovim tvojim kodom košta 300trl što dođe oko 10e.

 

A kad sam ugasio vpn, prikazuje mi u nalogu da sam platio 79.99e (-20% popusta) i da je pretplata aktivna godinu dana. I radi. Dok nas ne ukebaju :). 

 

Koji vpn si koristio? Meni sa nordom pokazuje vpn error message. Ovaj sa videa je free ali ne znam koliko je pouzdan? 

Link to comment
Share on other sites

 

Žalgiris odradio rebrending.
Ne sviđa mi se nešto preterano. Kod Žalgiris mi je Ž jako zvučno, na kraju krajeva prvi logoi su se i vrteli oko toga, a na ovome grbu skoro ni da se ne primeti taj urez.
Drugo, narandžasta mi nije nešto. Tj. kao da je na kontra mestu od onoga kako današnje lopte izgledaju. Obično je taj deo beo, a ostatak lopte narandžast, pa mi nekako nije "prirodno".
Ima neka crno-bela verzija, koja me previše podseća na Bruklinov grb. 

 

Mada, dok sam gledao i "analizirao" čak sam i počeo da ga prihvatam i nekako mi je ok, s obzirom u kom pravcu ide dizajn sada.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, uvrnuto said:

 

Kod Žalgiris mi je Ž jako zvučno, 


Pa sad, nije namerno i svesno, ali naranžasti deo novog grba je praktično ćirilično Ž. 🙂

 

Inače izgleda super generično i prejednostavno. Znam da je trend da se grbovi pretvaraju u logoe, a i logoi se pojednostavljuju, ali ovde nedostaje neki element koji bi bio jedinstven ili karakterističan za Žalgiris, osim ćiriličnog Ž, naravno. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sector said:

Žagars u Feneru.

 

Ali ovaj deo mi nije jasan u toj vesti:

 

Quote

The player who stole the show in the #FIBAWC is expected to sign with the Turkish powerhouse and play on loan in Lithuania with Wolves BC or at least start the season there

 

 

Ko je tu lud, kakva crna pozajmica? Naročito nema smisla jer je Feneru povređen Neto i ako misle nekoga da dovedu, taj neko im treba sada. Kad se Neto vrati, imaće tri pleja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, realno *w said:

Ko je tu lud, kakva crna pozajmica? Naročito nema smisla jer je Feneru povređen Neto i ako misle nekoga da dovedu, taj neko im treba sada. Kad se Neto vrati, imaće tri pleja.

 

Ako se dobro secam da sam negde procitao Neto ce izostati nekoliko meseci.

 

Do tad ce im pleja igrati Vilbekin, Madar i Guduric. Itudis je koristio Gudurica na pleju cak i kad su mu i Kalates j Vilbekin bili zdravi.

 

Pritom Kalatesa jos uvek nisu raskinuli i uredno trenira sa timom i igra prijateljske meceve. Mozda ga i ostave ko zna.

 

Zagars je odlican potpis i pojzamica je razumljiva. On je mlad igrac. Igrao je dobro litvansku ligu i za reprezentaciju, sledeca stanica mu je Evrokup, ako zavredi sledece sezone ce igrati Evroligu. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Brat od Korneta said:

Zagars je odlican potpis i pojzamica je razumljiva. On je mlad igrac. Igrao je dobro litvansku ligu i za reprezentaciju, sledeca stanica mu je Evrokup, ako zavredi sledece sezone ce igrati Evroligu. 

 

Razumljiva, ako mu je IQ oko 75.

 

Kao prvo, logično je da kad je već povređen Neto, sada dobije priliku. Ako neće dobiti priliku kada imaju Madara i Vilbekina, kako će kad dodje Neto i bude 4. rešenje na kecu?

 

Drugo, odigrao je vrhunsko prvenstvo, ovaj sada potpis mu može odrediti dalji tok karijere. Svakako da može više od ponovnog igranja litvanske lige, ovaj put sa moćnim Đorđem Gagićem...

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Žagars, osim ako na SP nije bio žestoko dopingovan, meni ispade bolji i od Neta i od Madara i od ocvalog Kalatesa. Kakav evrokup, momak treba odmah da igra EL. Nije da je njega nešto kenjao šut nego je pokazao baš all round igru, dribling, ulaz, dodavanja, na momente se čak i sprdao sa čuvarima.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...