Jump to content

Evroliga prelazni rok 2023/24


Brat od Korneta
Message added by uvrnuto,

 Počeo je Early Bird za ELTV i uz promo code ELBIRD možete ostvariti 20% popusta na godišnju pretplatu, pa umesto 32 evra, za godinu platite 25,6 evra. ELTV važi i za EL i EK.
Striming direktno na tv-u: Available on Android TV, Apple TV and Samsung TV.

Za one koji su vešti sa VPN-om i znaju i imaju isti, ima fora da se ovaj ELTV uzme i za nešto jače od 10 evra. U vezi sa tim pišite @MrTwister.

Recommended Posts

Just now, Miki28 said:

Zasto mislis daje propast? 

Zdraviji je od Kembe s tim da su mi motivi kod njega upitni jer je batalio kosarke nakon jakog ugovora

 

nije vise taj stelarni intruder pod kos a koliko znam, nije mu nesto dobar sut, mozda gresim. ono, kupujes ime iz proslosti (ukoliko sut nije okej).

Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

 

nije vise taj stelarni intruder pod kos a koliko znam, nije mu nesto dobar sut, mozda gresim. ono, kupujes ime iz proslosti (ukoliko sut nije okej).

I dalje napada obruc, imao je finih izdanja u Klipanima ali sut mu je bio problematican ( tacnije selekcija suta i to se nije svidjalo Lue i dobili su priliku da dovedu Gordona a otvorilo se oko Russa ). 

Ipak trebalo bi da Wall bude dostupniji u odnosu na Kembu jer taj prvi korak za Evropu je i dalje prebrz a vidjecemo kako ce sut raditi.

Link to comment
Share on other sites

Po mom misljenju obojica su ime i marketing, i ponavljam da bih voleo sto vise jakih imena u Evropi jer ce za njima krenuti zasigurno i neka manja imena, a trenutno bolji igraci. 
 

Svakako da Wall i Kemba mogu na puno nacina da doprinesu Evroligi, a igracki ako nesto donesu super, ako ne, nista strasno. Licno ne ocekujem puno ni od jednog.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Alex_Serbia said:

Samo da razjasnimo jedno...John Wall bi i sa 1 nogom bio najbolji plejmejker EL, by far.

 

samo da razjasnimo, ne bi.

pričamo o igraču koji 2023. nije takva munja kakva je bio pre povreda i pauza zbog masivnog ugovora koji nikome ne treba.

to sve važi za nba terene, koji su po dimenzijama veći a po stilu igre odgovaraju onome što on radi, tranzicija na nepostavljenu odbranu.

 

poslednje tri sezone ima .444%, .404% i .408% iz igre; za tri poena .302%, .317% i .303%; sa slobodnjaka, .697%, .749% i .681%

između 5.2 & 8.7 asistencija, kada igra 22+, odnosno, 34ipo minuta. dovoljno prodatih u oba slučaja.

 

takav igrač (bez šuta & koga izdaje atletika), je propast u najavi, pogotoov što nikada nije bio okej defanzivac, osim što rizikuje da ulovi ukradene.

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, John Terry said:

 

Kolje vola za jednu sniclu sto bi se ono reklo.

 

baš sam se zbunio u sekundi, jer sam na prvom čitanju razumeo "vola" kao "walla", pa sam mislio da "kolje walla za jednu šniclu" jeste neki apstraktan izraz da mu fali do šnicle da obavi neki posao. tak na drugoj lajni sam se setio klanja goveda da bi se pojela jedna šnicla :lol_2:

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Prajm Wall je bio i dobar defanzivac, dosta lako je probijao blokove i nije se zaglavljivao u njima. Nije dobro ostario kao i većina tih eksplozivnih plejmejkera slashera. Verujem da bi u tom hipotetičkom slučaju da dođe u EL bilo utakmica koje bi bile senzacionalne ali da bi u kontinuitetu mogao nešto da dominira - to ni pod razno u ovom stanju, njegova igra je baš igra za veliki teren i punu brzinu. Takođe, Wall za razliku od Kembe npr koji je dobar saigrač i karakter uvek bio, ima taj neki delusion of grandeur o sebi, bahat je i u oblacima, klasičan sindrom bivšeg superstara. Ne verujem da bi ta epizoda prošla naročito dobro košarkaški ali bi za EL bio dobar marketing.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

samo da razjasnimo, ne bi.

pričamo o igraču koji 2023. nije takva munja kakva je bio pre povreda i pauza zbog masivnog ugovora koji nikome ne treba.

to sve važi za nba terene, koji su po dimenzijama veći a po stilu igre odgovaraju onome što on radi, tranzicija na nepostavljenu odbranu.

 

poslednje tri sezone ima .444%, .404% i .408% iz igre; za tri poena .302%, .317% i .303%; sa slobodnjaka, .697%, .749% i .681%

između 5.2 & 8.7 asistencija, kada igra 22+, odnosno, 34ipo minuta. dovoljno prodatih u oba slučaja.

 

takav igrač (bez šuta & koga izdaje atletika), je propast u najavi, pogotoov što nikada nije bio okej defanzivac, osim što rizikuje da ulovi ukradene.

 

I onda se setis da je NBA za 7 nivoa iznad EL. Kao sto rekoh/mislih, jedna noga mu je dovoljna za ovaj nivo.

Edited by Alex_Serbia
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

ja bih voleo da vi potpišete walla a mi ntilikinu pa da vidimo na licu mesta.

kaos je lepo to artikulisao, imao bi on partija kao što ih ima i ovih sezona u nba, gde podseti na tog starog walla ali te partije su jako retke.

 

na sve to, nije samo problem u njegovom opadajućem atleticizmu ili motivaciji, već u tome što se košarka u međuvremenu toliko promenila, da čak i najbrži atletični igrači moraju da dovedu svoj šut na neke podnošljive procente, inače je jako teško koristiti čoveka kojem možeš konstatno da ideš ispod bloka.

 

nije on neki mađioničar asistent, već te njegove asistencije dolaze iz trčanja i tranzicije, što je u evropi malo teže izvesti u kontinuitetu

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Alex_Serbia said:

 

I onda se setis da je NBA za 7 nivoa iznad EL. Kao sto rekoh/mislih, jedna noga mu je dovoljna za ovaj nivo.

Deluje da ti ljudi argumentovano dokazuju suprotno ali koji argument je jaci od opsteg zakljucka da je NBA za 7 nivoa iznad EL. 
 

daj vamo onda Endru Bajnama, on je sad 5 nivoa ispod NBA, Znaci 2 iznad Evrolige

Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto pinned and unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...