Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

U slučaju nemogućnosti da se dovede dobro pojačanje "preko bare" na poziciji 4, ja bih probao sa Hommes-om, ex Baskonia.

Solidan range, nije ni operisan od driblinga i mislim da bi se uklopio dobro.

Edited by Bruda
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Cini mi se da ga ekstremno smara sto nije na nekoj plazi nego mora da igra ovo, ruke su konstantno na kolenima.

 

Aj sut i odbrana, to me ne brine, uvek je bilo sporadicno/lose. Ali nesto je usporio opasno, imam utisak da Ristica ne bi resio 1 na 1. A kad Nedara nije u stanju da probije, Nedara postaje stetocina. Morace definitivno jos nesto da ponudi Dusku osim fensi patika, inace mu ni mesto u 12 nije sigurno.

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Урош19 said:

Volim što se tera igrač posle pauze od mesec dana i 1 i po pripremne utakmice, opustite se malo mi još mesec i po dana ne igramo takmičarsku utakmicu.

Ne treba da se tera ali mora da se uozbilji,igrac u najboljim godinama u oba pravca igra ocajno a masno je placen,voli on Zvezdu,nema to sumnje,volimo i mi njega ali ga i placamo,pa nek se zapita malo.

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Ne bi smo mi bili cigani ludaci da ne kritikujemo odmah naseg igraca posle 2 pripremne utakmice.

 

I mene je razocarao Neda ovim pristupom ali da se tera iz kluba?Kao imamo bolje?

 

Ako porobi na WC i kod nas hoce li se ovde pljuvaci politi kofom vode?

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Don Dusko said:

Ne bi smo mi bili cigani ludaci da ne kritikujemo odmah naseg igraca posle 2 pripremne utakmice.

 

I mene je razocarao Neda ovim pristupom ali da se tera iz kluba?Kao imamo bolje?

 

Ako porobi na WC i kod nas hoce li se ovde pljuvaci politi kofom vode?

 

Neće...biće svi u fazonu 'ESAM REK'O?!?!

 

Mada, taj fazon će biti kako god da završi sezonu 😁

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Niko nikoga ne tera niz kluba, niti forumaši imaju te nadnaravne sposobnosti da samom mišlju i ponekom rečenicom utiču na sudbinu bilo kog sportiste, ali da Nedović izgleda kao kesa u ove dve atinske utakmice - vala izgleda.

 

I sad treba razumeti nekoga ko ne želi da igrač njegovog kluba bude kesa nigde i nikada, kao i one koji razmišljaju na način - nek je kesa, ali je barem naša kesa.  

 

A najzanimljivije od svega da se te dve naizgled oprečne opcije slažu u najvažnijoj pojedinosti - dečko je stvarno danas i juče bio kesa na parketu. I to vidi svako ko ima oči, pa je jednostavno nemoguće ustvrditi suprotno i pobiti nepobitno. 

Edited by Nek grmi jako
  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Grobari postuju svog Bogdana,
Cigani kenjaju na svog Nedu.
 
Nismo isti.
Nedara će već sad u septembru u isti dres kao i prošle sezone.
I onog tamo septembra opet.
A i Bogdan će opet u isti dres.

Što bi se grobari sada cimali kakav je Bogdan...i pored toga što je vodeći strelac.

Ali Nedovićev stav je sramotan. I normalno je da to unosi nemir.
Ne bi u meso, ne bi da drpa bekove, dribla u ledja igraču koji mu postavlja blok ali se bar udostojio da pripali jednu ciglu.
Bolje da je promašio isto trojki koliko Bogdan i Gudura zajedno ali da je trčao kontre, išao na prodor i bar probao da odigra neku odbranu.

Do sada...nula.











  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nedovica bih oterao ne zbog dve pripremne utakmice sa reprezentacijom nego zbog celokupnog ucinka u prethodnoj sezoni. Ima srece sto ima ugovor sa klubom inace sam siguran da ni Dusko nije zadovoljan njegovom igrom i da ga ne bi zadrzao u ekipi da ne mora. 

Najvise bih voleo da Nedovic "proradi", nas je jbg, ali od toga nema nista na osnovu onoga sto smo videli u sezoni iza nas. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, MisaF said:

Nedovica bih oterao ne zbog dve pripremne utakmice sa reprezentacijom nego zbog celokupnog ucinka u prethodnoj sezoni. Ima srece sto ima ugovor sa klubom inace sam siguran da ni Dusko nije zadovoljan njegovom igrom i da ga ne bi zadrzao u ekipi da ne mora. 

Najvise bih voleo da Nedovic "proradi", nas je jbg, ali od toga nema nista na osnovu onoga sto smo videli u sezoni iza nas. 

Aba liga 11.7/1.3/2.4  51 2P% 36 3P% 91 FT%

 

Euroleague 13.3/1.2/2.9 na 50 2P% 28 3P% 86 FT%

 

Propast koja kesa od igraca

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...