Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

Zavrne li drzava pare, najebacemo. Bio tu Nebojsa ili bilo ko drugi. Zato neka u klub udje neko ko moze da obezbedi najvece pare. Jebe se ovima sto im je klub stopostotni sns klub. Princip daj sta das dok traje, jebes sve ostalo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mi trenutno, u projektovanom budžetu 10-12 miliona, imamo prostor za dva ozbiljno  “masna” ugovora. 

 

Neka to budu Mirotić i Kalinin izlazak iz ugovora…

 

Dos  Santos - TJ Shorts 

Hiliard - Teo - Nedović
Kalina - Hanga 

Mirotić - Davidovac

Josh Nebo - Luka - Simonović 

 

+ Topić, Lazarević, Ilić, Lazić

Edited by Naša posla 2.1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Ne zna mucenik u sta se upleo 😄 Da je nesto bolji igrac, okupirali bi mu cigani tviter. U svakom slucaju respect jer nam je ustedeo desetak stranica 🙂

Нек му неко напише адресу форума да се доста пише о њему, па нека дође лично да демантује ако сме :lol_2:

Link to comment
Share on other sites

Ne zna mucenik u sta se upleo [emoji1] Da je nesto bolji igrac, okupirali bi mu cigani tviter. U svakom slucaju respect jer nam je ustedeo desetak stranica [emoji846]
Da nije demantovao...do sutra bi ga oženili bičarkom iz Koteža... posle vilkenda mu krstili decu.
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, uini said:

 

pa mislim, to bi bilo sjajno za logiku sastava a verovatno bih i kupio sezonsku pa posledicno otisao na tekmu prvi put od 1998.

 

mislim, teokratija & frenki, k'o otac i sin da mi igraju u zvezdi.

 

al kapiram da je zvaka za ludaka

Na kraju se za pravog ljubitelja igre sve svede na to da gledaš iole smislen basket i da gledaš nekog u čijoj igri uživaš.

 

Ja sam se vratio u halu nakon što sam na TV gledao Zvezda FMP, prvo ili drugo kolo sezone, svidelo mi se kako igra tada nepoznati Nemanja Bjelica.

To je inače bila prva košarkaška tekma koju sam pogledao nakon svetskog u Japanu, ugasio sam TV jer je jebeni Malina levi ulaz položio desnom rukom.

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

U šta se pretvorio Sportski Žurnal ljudi moji... Izdvojiću samo dva citata iz teksta u kom pišu da Vasiljević dolazi u Zvezdu. Inače, ko nije ispratio na tviteru, lik koji je izbacio tvit se sprdao, i objavio sliku nekog ortaka sa letnjeg kampa u Valensiji, naravno da su se insajderi i portali odmah upecaljli. 😂

 

"Мало пута је овог лета Лука Д'Алесандро био „погрешно” обавештен. Његове најаве кошаркашких трансфера испуниле су се у високом проценту."

 

"Подсећамо црвено-бели су већ имали позитивно искуство са аустралијским репрезентативцем наших корена – Стивеном Марковићем."

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dakle, Campazzo je otisao, ostaju jos Mirotic i Kalinic.

 

Ovo samo pokazuje koliko je EL bedno takmicenje, trojica igraca od preko 30 godina su realno ubedljivo najbolja pojacanja koja mogu da se dovedu. Nikakvi Amerikanci, ma koliko mladji bili ne mogu da budu ni blizu dobra resenja kao ovi.

 

Sto se tice Mirotica u Partizanu, da, to bi bilo bahacenje epskih razmera, ali bi mogli i da se zagrcnu sa njim u slucaju da za Crvenu zvezdu ne ostane nista. Jer, ako kojim slucajem Crvena zvezda zavrsi u EC one tamo sezone, ni za Partizan vise nece biti toliko novca kao sto je slucaj sada.

  • Ha-ha 4
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, goldberg said:

Dakle, Campazzo je otisao, ostaju jos Mirotic i Kalinic.

 

Ovo samo pokazuje koliko je EL bedno takmicenje, trojica igraca od preko 30 godina su realno ubedljivo najbolja pojacanja koja mogu da se dovedu. Nikakvi Amerikanci, ma koliko mladji bili ne mogu da budu ni blizu dobra resenja kao ovi.

 

Sto se tice Mirotica u Partizanu, da, to bi bilo bahacenje epskih razmera, ali bi mogli i da se zagrcnu sa njim u slucaju da za Crvenu zvezdu ne ostane nista. Jer, ako kojim slucajem Crvena zvezda zavrsi u EC one tamo sezone, ni za Partizan vise nece biti toliko novca kao sto je slucaj sada.


Aman. Koliko puta treba da vam se kaze da batalite Mirotica. Ili Barselona ili Partizan, trece nema. I drugi boldovan deo je apsolutna glupost. Dok god je tu obradovic, imace ogroman budzet.

Edited by Mirage93
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Kankkunen said:

Pominjan je ovde više puta, @Princeton je pisao nešto o njemu, dobro ga poznaje.

Mislim da je @Mairosu imao intervju sa njim.

 

Dobar je Dejan, ali treba da podigne odbranu na puno veci nivo, ako planira da igra EL. Ovako je dobar suter, i to je to. Zbog sajza i nepostojece odbrane ne bi nikako bio dobar fit na trenutnu bekovsku postavu.

 

Ne znam da li si vidio da se Adams vratio u Kingse, i Bolden reaktivirao?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Pero said:

Nema istine za Vasiljevica, upravo mi je potvrdio licno on, teraj dalje.

Dakle Pero je Bagzi 😳

Sto dalje vuce da je obrnuti Pero Izgab, moj prvi komsija iz Tamnika...

Karte se polako otvaraju

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, srlepajce said:

Smarate vise sa Miroticem i potopom ako ode u kkp

Nek ide gde god hoce

Bas tako. Nije ni Barsi, koja je bila jaca od KKP doneo titulu. KKP prvo treba da formira tim, pa da vidimo koliko su jaki. Znacice dosta koga dovedu za prvog pleja. Exum je bio bas dobar. 

 

10 hours ago, dundermifflin said:

 

Ne znam, meni se cini da i mi ove godine imamo dovoljno para, ali nikoga u klubu da ubedi igrace poput Mirotica da potpisu za nas. Iskreno, ako ne navijam ni zajedan klub, a sa jedne strane mi Zeljko Obradovic najavljuje juris na titulu Evrolige i nudi lupam 3 miliona za to, a sa druge strane Covic nudi 3 miliona bez ikakvih vizija, moj izbor je jasan. 

Slazem se. Ukoliko su ponude slicne, uloge slicne, ZO jeste prevaga. Mislim da vizija tu nema neki znacaj, samo trenersko ime. 

 

10 hours ago, Stanko1997 said:

Da, da. Videli smo i ove godine da obično tim sa najzvučnijim imenima osvaja EL. Da je tako, Barsa bi bila tri godine uzastopno, a Šaras bi i dalje bio trener. Nema ničeg neozbiljnijeg nego u julu prognozirati ko će da bude šampion u maju/junu sledeće godine.

Tacno. Uostalom, videcemo ko ce kakve timove kompletirati, kakvo ce stanje biti sa povredama, doselekcijom... 

 

9 hours ago, мајор јосип said:

Možemo bolje, ali možemo i gore. Vildosa, Kamapco i Petrušev su uz Nedovića bili okosnica ekipe. Mogao je doći i neko bolji, ali bez odlazaka nekog od ove trojice. E tada se pravi značajan iskorak. 

Tako je, ali na nesrecu, sada kada se ima para, svako od pomenutih nije produzio iz razloga koje mi ne mozemo da ispratimo. Filip hoce u NBA, Vildoza je dobio mnogo para i mislilm da nije ni trebalo da pariramo (mozda ne bi ostao i da jesmo), Facu ocigledno vise voli Madrid (i ja bih; prelepo mesto za zivot). Poenta je da sa sadasnjim novcem mozemo da napravimo dobru ekipu. Da li ce se to desiti, ne znam, ali domaca osnova (koja je jedino konstanta, ali nekvalitetna) za sada ne uliva nadu. Sa kvalitetnim pojacanjima sve moze da izgleda daleko bolje. Za sada se tesimo da je ovo samo pocetak i drugopozivci. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Inbox said:

Slazem se. Ukoliko su ponude slicne, uloge slicne, ZO jeste prevaga. Mislim da vizija tu nema neki znacaj, samo trenersko ime. 

 

Prica je da je ZO bas na viziju doveo Exuma u Partizan. Uz ponudjenu znacajnu ulogu, dobio je i poziciju koju Dante voli da igra, koju u drugim klubovima nije bio u stanju da iznese.

 

Ja se ipak nadam da smo mi ozbiljan klub, i da Ivanovic ima odrijesene ruke i kapacitet da radi slicnu stvar. Kada pravi selekciju, da ima mogucnost da privuce igraca bas na tu viziju, i naravno ulogu koja mu je namjenjena. Uloge svakako ne mogu da budu slicne kod nas i u Partizanu, i ako minutazu dijeli sa LeDey-om ili Dedom. Mislim da je DI respektabilan trener, da je dokazao da mu timovi znaju igrati ozbiljan basket, tako da ne vidim ja tu nasu neku inferiornost kod dovodjenja igraca.

  • Like 17
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Princeton said:

 

Prica je da je ZO bas na viziju doveo Exuma u Partizan. Uz ponudjenu znacajnu ulogu, dobio je i poziciju koju Dante voli da igra, koju u drugim klubovima nije bio u stanju da iznese.

A dobio je i kvalitetan tim i saigrace sa kojima ce igrati u skladu sa svojim kvalitetom i reputacijom. Igraci tog kvaliteta ne dolaze tek tako u neki klub samo jer im je obecana uloga i ponudjen dobar ugovor, nego im je bitan faktor i sa kim ce deliti svlacionicu. Kao sto smo videli na nasem primeru, dzabe sto smo nudili Kampacu love koliko i Real, sa kim da igra ovde? Taj Exum je u timu dobio Pantera, Ledeja, Nanelija, Papapetrua, Lesora, sve dokazani EL igraci u najboljim godinama. Sta smo mu mi mogli ponuditi recimo proslog leta? Adamsa i Holanda?

Edited by СтелаРоса
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, СтелаРоса said:

Kao sto smo videli na nasem primeru, dzabe sto smo nudili Kampacu love koliko i Real, sa kim da igra ovde? 

 

Баш тако. Онај клип гдје се баца у камиказа моду за лоптом је чини ми се након 4. или 5. асистенције за саиграича који не даје за 3. Питам се само колико је Кампацо имао асистенција које нису уписане јер му саиграчи нису могли вола убости или колико је изнуђених и из никаквих позиција шутнуо тројки и улаза, када нико није смио. Да би га онда дунстер прозивали као слаб проценат исл...

Још једном срећно мајсторе, не идеш ти уз Човића и његов мајндсет!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...