Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

1 minute ago, srlepajce said:

Ili nasi nista ne rade na nosiocima (domace ne racunam, tu Covic caruje)  ili je Dusko bas zatvorio protok informacija 

Ceka se rasplet oko nekih igraca verovatno. Ja bih cekao Kalinu dok zvanicno ne bude da ostaje u barsi recimo. Ako jurimo Mirotica opet dok on ne prelomi ne moze da se rad na realizaciji cetvorke. E sad verovatno nasi zele da ozvanice prvo domace bombe ako do njih dodje pa onda da eksplodiraju stranci. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, suptil said:

Ceka se rasplet oko nekih igraca verovatno. Ja bih cekao Kalinu dok zvanicno ne bude da ostaje u barsi recimo. Ako jurimo Mirotica opet dok on ne prelomi ne moze da se rad na realizaciji cetvorke. E sad verovatno nasi zele da ozvanice prvo domace bombe ako do njih dodje pa onda da eksplodiraju stranci. 

Jasno, ne kupujemo krompir na Kalenić pijaci ...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, TB Told said:

Prolazi i na forumu donekle. Uvek ide ta priča kako su oni druge i treće opcije i pružaju koliko mogu.

 

I meni je ta priča smešna, kao doprinose koliko mogu. Ok, fer, ali nek onda budu i plaćeni toliko koliko doprinose. Bukvalno nijedan (unosan i funkcionalan) biznis, što jeste u osnovi svakog KK, nema ovakve obrnute procese. Svuda možeš naći nekog ko to podržava, samo htedoh reći da na forumu ipak nije toliko izraženo.

 

1 hour ago, TB Told said:

Ta priča o povećanju plata u odnosu na pre 10 godina bi pila vodu da ti isti igrači samo pre dve godine nisu imali 2-3 puta manje plate nego sada. Ovako je skočio naš budžet pa su njima skočile plate.

 

Ako pogledaš NBA, u odnosu na pre 2-3 sezone ugovori su takođe otišli u vasionu. Bukvalno su random igrači solidnog do borderline zvezdanog nivoa dobili jače ugovore od Jokića, Janisa i sl. Koji su prva zvezda NBA i najbolji njeni igrači, ili bar konstantno u top 3.

 

1 hour ago, TB Told said:

Da, tačno je da su u EL skočile plate igrača koji su dokazani EL nivo, samo što ovi kojima mi dajemo višegodišnje ugovore to nisu. Toliko su potrebni da i oni koji brane takve potpise prave sastave sa po još dva igrača na njihovoj poziciji.

Najbolji primer kakvi treba da budu igrači uloge ne mora da se traži drugde, nego samo da se pogleda malo u prošlost i već pominjana 15/16. Ni Simonović, ni Jović ni Gudurić nisu bili planirani kao bitni igrači, ali su silom prilika dobili minute i svako od njih je postao nosilac. To je sada nezamislivo kod Mitrovića, Davidovca i ostalih. Sada slušam kako "nažalost su igrali više nego što treba"

Za Čovića, a i za one koji se pale na tu fiks ideju, jedina karakteristika koja je bitna kod tih igrača od pre 7-8 sezona je što su to bili domaći igrači, a ne što je svako od njih imao neke košarkaške kvalitete.

 

Paaaa... Da. Ta politika kluba je očigledno kontradiktorna nekakvom iskoraku u EL jer sa ovim igračima to nije moguće. Mislim ako je nekom bitno isključivo da se dobija KKP u finalu ABA, onda okej.

Edited by DameTime
dopuna
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Knipex said:

Juče sam čuo da su velike šanse da Kampaco ostane. Navodno je sve dogovoreno. Info je iz njegove agencije, od jednog od menadžera. Iskreno se nadam da je istina.

Aj' sad da se klatno vrati na nasu stranu da eksplodira forum😄

  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Clash said:
12 hours ago, Sector said:

 

Tavares

Poirier

Vesely

SanL

Tobey

Fall

Bolomboy

Black

Motiejunas

Hall

Lessort

Motley

Jekiri

Booker

Nebo

Poythress

Hayes

Dunston

Pleiss

Žižić

Papagiannis

Kavvadas :classic_wink: 

Davies

Voigtmann

Hunter

Dubljević

Mickey

Jaiteh

Expand  

Ovde ih ima 28 a ne 25, znaci ne vazi se.

 

Normalno da se ne vazi, Kavadas nije igrao Evroligu ove sezone kud bas na njega namignu za jedinog koji nije igrao Evroligu ove sezone, bezveze da namiguje covek sebi poput bumeranga...

 

Trojica sa ovog spiska igrala cetvorke ove sezone.

 

Dakle slozio se sa mnom za top25, hvala, mada to sam znao i bez da mi je on dao potvrdu a i drugi. Za barem jos dvojicu ili trojicu njih koje je nabrojao siguran sam da ih ni forumasi zvani 'standardni smeh na Kornetove upise bez da smo ikada probali da ih opovrgnemo stvarnim argumentima a ne subjektivnim misljenjem' ne bi ih imali pre Mitrovica nego vole da lupaju kontru, ne daj Boze da se sloze s necim sto je napisao neko koga ne gotive iako su podsvesno svesni da je u pravu za po nesto.

 

Pocinje da mi imponuje, hvala svima.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

@Brat od KornetaШто се Митровића тиче, сваки први центар је бољи од њега у Евролиги. Наброј ми 7 Евролигаша који Луку виде као легитимну бекап опцију на позицији 5 који би га узели у разматрање и потписали?

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Knipex said:

Juče sam čuo da su velike šanse da Kampaco ostane. Navodno je sve dogovoreno. Info je iz njegove agencije, od jednog od menadžera. Iskreno se nadam da je istina.

Sta znam, nizak je previse to ne prolazi u danasnjoj kosarci, nije nista pokazao posebno protiv Partizana, mogu ti nabrojiti 2 pleja koja su vise pokazala u ABA finalu.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Pomaže Bog (Kampaco je Bog jelte)

Pokajte se nevernici (Nismo verovali da može da ostane)

Atomski zdesna (Atomski igrač)

 

Stvar je poprilično jasna 🤷

1 minute ago, Stefi88 said:

Sta prenose?

Da smo potpisali Simonovića i da smo na dobrom putu da produžimo Petruševa.

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, PiksiCZV said:

c60eb74871598622887f0154b37386ca.jpg

Spanci prenose, dosta pouzdan izvor.Prvi objavili za Kalinu.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Specificni su Spanci po pitanju tih mladjih igraca

Sve bi kod sebe

Izjavu Miska da ce biti novi Musa oni tumacili da ce u Real pa ga svojatali 😁

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Knipex said:

Juče sam čuo da su velike šanse da Kampaco ostane. Navodno je sve dogovoreno. Info je iz njegove agencije, od jednog od menadžera. Iskreno se nadam da je istina.

 

Pre nekih 5 dana sam se cuo sa Sarcem, al nisam hteo da prenosim ovde da ne bi ljudi ismevali tu informaciju kao i obicno sto su se trudili da ga ismeju. Jedno je kad prenosi potvrdjene informacije a drugo kad pise svoje misljenje ovde ili na tviteru, to ljudi nisu ovde mogli da razlikuju, a on ocigledno nije mogao da se ne iznervira svaki put oko toga te je prestao da pise.

 

Elem, vazniji deo price i zbog cega pisem ovo i nadovezujem se na tvoj upis. On mi je preneo Duskove reci:

 

Da su mu Kampaco i Topic dva glavna prioriteta za narednu sezonu odnosno prelazni rok, a da su svi ostali iz rostera zamenljivi. 

 

Pretpostavljam da je to rekao jos kad se sezona zavrsila.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...