Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

Što pre prihvatimo da Mirotića i Kampaca nećemo gledati u našem klubu naredne sezone, lepši će nam biti prelazni rok. 😊

To blage veze nema sa mogućnostima. 

( Iznosim mišljenje, nisam "blizak klubu")

Teodosić i ako dođe ,biće u paru sa nekim + Topić. 

Verujem da ćemo imati kompletniji i raznovrsniji sastav nego protekle sezone. Po meni, Petrušev će da igra za nas sledeće sezone, a i da ne igra, nisam nešto baš razočaran. Mislim da menadžer Dobriću sad traži neki klub negde na silu kako bi opravdao njihovu blamažu sa Virtusom a čović mu ne daje sad ni približno kao pre par meseci. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Benito said:

Problem je sto Dusko nije hteo ni Davidovca u timu ali je nekako svario pa su mu kao slag na tortu napakovali Tea..

Zato niko sa Covicem od afirmisanih trenera i ne moze da saradjuje

Mogao je Radonja dok nije bio afirmisan a onda ostali samo kratke etape do prelaznog roka 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovaj Daulton Hommes iz Baskonije je dobra opcija.  

 

Ne znam dokle smo stigli na relaciji zamlacivanje-realnost u vezi sa Miroticem.... ali nadam se da su u klubu svesni koliko je to realno (ako mi nismo) , i da ne propustamo legitimne opcije uzalud.

 

 

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, StiviKivi said:

Što pre prihvatimo da Mirotića i Kampaca nećemo gledati u našem klubu naredne sezone, lepši će nam biti prelazni rok. 😊

To blage veze nema sa mogućnostima. 

( Iznosim mišljenje, nisam "blizak klubu")

Teodosić i ako dođe ,biće u paru sa nekim + Topić. 

Verujem da ćemo imati kompletniji i raznovrsniji sastav nego protekle sezone. Po meni, Petrušev će da igra za nas sledeće sezone, a i da ne igra, nisam nešto baš razočaran. Mislim da menadžer Dobriću sad traži neki klub negde na silu kako bi opravdao njihovu blamažu sa Virtusom a čović mu ne daje sad ni približno kao pre par meseci. 

Ajd nekako cemo da prihvatimo da Faku i Mitota nece biti u nasem dresu, ali kako da prihvatimo da ce Lazarevic, Kuzma i Radule biti u nasem dresu.

  • Like 5
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, berti said:

Ajd nekako cemo da prihvatimo da Faku i Mitota nece biti u nasem dresu, ali kako da prihvatimo da ce Lazarevic, Kuzma i Radule biti u nasem dresu.

Jbg. Radule ima ugovor ako se ne varam. A za ovu dvojicu se nadam da neće, sve dok ne vidim produženje.

Edited by StiviKivi
Link to comment
Share on other sites

Kako to uopste moze, da se nekom treneru "predoci" nesto. Znaci, u fazonu "ej sledece sezone ces imati ovog lika u rosteru, deal with it"? Zasto bi Dusko uzimao odgovornost za nametnuti roster. Znaci to prosto ne pije vodu. Prosle sezone je dobio uzasno los roster i moze se reci da mu je rad ocenjen pozitivno, ali ove sezone on je mnogo odgovorniji za sve, tako da ta prica o tome da mu je Teo nametnut nekako ne lezi. Isto i Davidovac. Ili mozda ja imam previse visoko misljenje o Dusku.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Од ових јурења са Миротићем, Кампацом и сличним именима дај Боже да грешим, али нема ништа. Тако да мислим да треба да се окренемо на време нама реалним опцијама као што су Грент, Ханга, Понитка, Бутеј, Дерик Вилијамс, Гај, Гедраитис, Хоумс итд па неког од њих покупити.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, suptil said:

Новости преносе да уговор са Теодосићем можемо очекивати најкасније за 48 сати. 

 

Novosti se vode na onaj teskt sportskog ružnala, čisto da se neko ne zajebe ko ja pa im da klik.

 

Inače Teo saga je smorila za medalju.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Sector said:

 

Novosti se vode na onaj teskt sportskog ružnala, čisto da se neko ne zajebe ko ja pa im da klik.

 

Inače Teo saga je smorila za medalju.

A tek Dobrić saga. Od nje može da se rikne. 

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

Од ових јурења са Миротићем, Кампацом и сличним именима дај Боже да грешим, али нема ништа. Тако да мислим да треба да се окренемо на време нама реалним опцијама као што су Грент, Ханга, Понитка, Бутеј, Дерик Вилијамс, Гај, Гедраитис, Хоумс итд па неког од њих покупити.

 

Znajući istoriju prelaznih rokova u prethodnim godinama, ja bih se u dupe šutirao da dovedemo Hangu ili Vilijamsa, a najbolje obojicu. Provereni i iskusni EL igrači. Hanga vrhunski defanzivac, ume za tri, a može i do samog kraja, Derik takođe. Ali šta će nam kad imamo Dedu, Lazarevića i Mitrovića.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Rad sa igracima se najbolje vidi u tome sto te igrace niko ne zeli kad dodje kraj sezone. 

 

Meni se cini da se iz nekog razloga...valjda sam bog zna... u FK desilo da konacno imamo samo struku koja vodi sportski sektor tima. Samo mi se cini, videcemo. U KK mi nikako da se oprostimo od vecitih talenata. Sve je to ok, domaca osnova, meni se ideja svidja. Ali zasto ne probati sa dovodjenjem nekih novih domacih talenata? Ako vec hocemo da imamo neizvestan doprinos treceg centra, sto ne dovedemo onog Pavicevica iz FMP-a? Kakva je korist od Raduljice zvanog mogu dva minuta jednom u mesec dana ili Kuzmica zvanog "saobracajka mi rastimovala hand to eye coordination"?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...