Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

8 hours ago, goldberg said:

 

Isti kao delije sa "ex igracima Partizana, Hrvatima, Albancima, Bosnjacima..."

 

Koliko je sve to komicno dovoljno govori njihova reakcija kada je stigao Raduljica - "jos ovaj put ste doveli grobara, sledeci put necete moci". Znaci, ladno su taj "popust na ex igrace Partizana" potrosili na Raduljicu. :classic_unsure:

Koliko sam jam razumeo Covic je dobio dozvolu za jednog bivšeg igrača Partizana do 2024 (za dužinu ugovora Raduljice). Ukoliko bi otpustili Raduljicu stvorili po mom pravnom znanju ex-Partizan player exception i mogli bi da dovedemo drugog bivšeg igrača Partizana ove sezone. 

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Danas je divan dan, danas je 65. rodjendan nasem predsjedniku, ujedno i najboljem i najvecem predsjedniku u istoriji SD Crvena zvezda.

 

Covjeku zbog kojeg mi danas gledamo nas tim u EL i zbog kojeg nasa Zvezda osvaja silne trofeje i dovodi najbolje igrace Evrope pa i svijeta.

 

Covjeku koji je doveo jednog velikog trenera u reprezentaciju 90ih i od njega napravio najveceg trenera u istoriji evropske kosarke, pa dvije decenije kasnije od jednog drugog trenera napravio najveceg u istoriji KKCZ, dok su svi bili protiv toga. Pa evo cak i sada je Ivanovica sa biroa pokupio i opet mu dao sansu da trenira u 2 najjacoj ligi na svijetu.

 

Nadam se da ce i ti ljudi (kao i svi navijaci Zvezde, pa i forumasi) cestitati rodjendan i pozeljeti Nebojsi Covicu puno zdravlja i jos vise godina na celu KKCZ.

Jer kako kaze:

Nema jake zvezde - Bez jakog Covica

 

PS: Ocekujem i nadam se da ce prvenstveno sebe a onda i nas navijace na danasnji dan da obraduje jednom atomskom bombom, tako da vam preporucujem sto prije u zaklon da odete.

Spoiler

spacer.png

 

  • Love 1
  • Ha-ha 5
  • Tuzno 2
  • WOW 3
Link to comment
Share on other sites

 

6 minutes ago, Milko Miller said:

Koliko sam jam razumeo Covic je dobio dozvolu za jednog bivšeg igrača Partizana do 2024 (za dužinu ugovora Raduljice). Ukoliko bi otpustili Raduljicu stvorili po mom pravnom znanju ex-Partizan player exception i mogli bi da dovedemo drugog bivšeg igrača Partizana ove sezone. 

Avramović? Mislim bio bi bivši kad bi došao kod nas.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ako Ivanović odlazi u šta ne verujem ovo nam je idealna prilika da ulovimo Trinkijerija .

Da se razumemo, ne bih voleo da ode jer bi to bio još jedan pokazatelj lošeg rada u klubu iako mislim da je Trinkijeri podjednako dobar ako ne i bolji trener.

 

Što se tiče dosadašnjih pojačanja oni meni pojedinačno nisu problem, naprotiv, mislim da bi imali mesta u dosta EL ekipa, problematični su mi na gomili Lazić, Deda,Luka , Dobrić iz razloga što igraju samo u jednom smeru i bolje je kad bar jedan nije tu.

Trojica od pobrojanih i da budu 7,8,9 igrač u ekipi, da je Topić 10, da je Nedović 3 , a da dovedemo 1,2, 4, 5, 6 opciju , znači 5 igrača. Pri čemu bi tih 5 trebalo da igraju u oba smera, a 2 da budu top klasa( Kampaco, Kalina Level ).

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Sokmeniki said:

Danas je divan dan, danas je 65. rodjendan nasem predsjedniku, ujedno i najboljem i najvecem predsjedniku u istoriji SD Crvena zvezda.

 

Covjeku zbog kojeg mi danas gledamo nas tim u EL i zbog kojeg nasa Zvezda osvaja silne trofeje i dovodi najbolje igrace Evrope pa i svijeta.

 

Covjeku koji je doveo jednog velikog trenera u reprezentaciju 90ih i od njega napravio najveceg trenera u istoriji evropske kosarke, pa dvije decenije kasnije od jednog drugog trenera napravio najveceg u istoriji KKCZ, dok su svi bili protiv toga. Pa evo cak i sada je Ivanovica sa biroa pokupio i opet mu dao sansu da trenira u 2 najjacoj ligi na svijetu.

 

Nadam se da ce i ti ljudi (kao i svi navijaci Zvezde, pa i forumasi) cestitati rodjendan i pozeljeti Nebojsi Covicu puno zdravlja i jos vise godina na celu KKCZ.

Jer kako kaze:

Nema jake zvezde - Bez jakog Covica

 

PS: Ocekujem i nadam se da ce prvenstveno sebe a onda i nas navijace na danasnji dan da obraduje jednom atomskom bombom, tako da vam preporucujem sto prije u zaklon da odete.

  Reveal hidden contents

spacer.png

 

 

Sraman post. Kriminalac i ljudski minimum.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Sokmeniki said:

Danas je divan dan, danas je 65. rodjendan nasem predsjedniku, ujedno i najboljem i najvecem predsjedniku u istoriji SD Crvena zvezda.

 

Covjeku zbog kojeg mi danas gledamo nas tim u EL i zbog kojeg nasa Zvezda osvaja silne trofeje i dovodi najbolje igrace Evrope pa i svijeta.

 

Covjeku koji je doveo jednog velikog trenera u reprezentaciju 90ih i od njega napravio najveceg trenera u istoriji evropske kosarke, pa dvije decenije kasnije od jednog drugog trenera napravio najveceg u istoriji KKCZ, dok su svi bili protiv toga. Pa evo cak i sada je Ivanovica sa biroa pokupio i opet mu dao sansu da trenira u 2 najjacoj ligi na svijetu.

 

Nadam se da ce i ti ljudi (kao i svi navijaci Zvezde, pa i forumasi) cestitati rodjendan i pozeljeti Nebojsi Covicu puno zdravlja i jos vise godina na celu KKCZ.

Jer kako kaze:

Nema jake zvezde - Bez jakog Covica

 

PS: Ocekujem i nadam se da ce prvenstveno sebe a onda i nas navijace na danasnji dan da obraduje jednom atomskom bombom, tako da vam preporucujem sto prije u zaklon da odete.

  Reveal hidden contents

spacer.png

 

Nisi ti tacan

Link to comment
Share on other sites

Čoki Iznogud ne može sve i da hoće protiv tog svog retrogradnog freak control karaktera.
Sila je to i reaguje samo na veću silu, što smo i videli u par navrata.
Nema tu kuraži ili neke istrajnosti...gura svoje bahato koliko mu pozicija dozvoljava.

Duško i gaučosi mu čupaju sezonu koja bi nas zasigurno izbacila iz EL i to lige bez tri ruska kluba. Bez trunke zahvalnosti ili bar strpljenja on ne pruža šansu treneru sa integritetom koji je prihvatio da mu vadi kestenje iz vatre, da sam sebi sastavi ekipu i pokaže da je majstor sa alatima kojima je vičan, već u startu ide djonom dovlačenjem Tea koji će mu verovatno biti i trener.

Ako Duško ne vidi gde ovo ide i ako može sebi da dozvoli da ga na kraju karijere vitla i blamira jedna od najgrdjih kreatura u evropskoj košarci...onda smo ga i mi ozbiljno precenili.
Mi ga trpimo što moramo...
Duško ne mora...

A i mi smo ovde izvetreli sa onim iščudjavanjima : ,, ...a što neće Kampaco i Kalina kod nas za preterane novce?"

Pa bar oni znaju igrača...






  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Kad se vec spominju bivsi igraci Partizana, Brajan Angola je imao odlicnu sezonu. Za njega je jos od ranije zainteresovan Makabi.

 

Ukoliko bi se dobro pojacali na 1, 3, 4 i 5 ne bi imao problem da se proba s njim da deli minutazu sa Nedovicem.

 

Momak je visok 198cm dobar sajz za sg, moze i na 3. Bio je u par glavnih igraca ekipe koja je zavrsila na 4. mestu u regularnoj sezoni dosta jake turske lige i ekipe koja je igrala finale protiv Efesa i u dve tekme pruzila solidan otpor. 

 

Igrao je 33 minuta prosecno bez povreda sto je lep podatak a trebace nam takav da krpi Nedu.

 

Dobar bolhendler i siguran na lopti.

Cesto ide na ulaz i napada 1 na 1 iz driblinga, ne plasi se kontakta. Nije sad neki razigravac iako ima 5 asistencija po mecu (jer igra 33min i ima dosta lopte u rukama a kod nas ne bi) ali su to uglavnom precizna i skolska dodavanja. Sutira za 3 iz svih mogucih pozicija, dosta brz izbacaj. Kreira sebi sut bez problema. Posto sam pogledao samo jednu utakmicu kad je igrao tokom plej ofa nisam primetio da je neki vrsni defanzivac (mada nisam ni obracao previse paznju na njegovu defanzivu vec jednim okom gledao utakmicu otprilike) ali sajz i 2 ukradene po mecu mogao bih konstatovati da je zadovoljavajuci defanzivac i ne secam se da su ga bas obilazili jer losi defanzivci se lako zapamte i uocljivi su.

 

Mislim da se moze dobiti korektan igrac da deli minutazu sa Nedovicem za ne puno novca. Isto mislim i za Rob Gray-a kog bi i pre izabrao a ima jos nekoliko zanimljivih po Evropi.

 

Najbolji je igrac reprezentacije Kolumbije. Ne bih se bunio da nastavimo tradiciju igraca na poziciji zemalja Kokaina. Juzna Amerika>Severna Amerika. Gotivio bi taj neki smek da imamo samo Srbe, igrace iz Evrope i Juzne Amerike. Pod uslovom da su sva pojacanja prava i da je tim lepo uklopljen. Naravno da ako moze neki Higins na toj poziciji kakav Angola onda.

 

Brojke su mu sledece:

 

17.6 poena

5 skokova

5 asistencija

2 ukradene

56% za 2

35% za 3

84% bacanja

1.4 TO

 

 

 

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...