Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

14 minutes ago, Guru said:

Ako moji izvori ne greše, na Kampaca i Kalinića slobodno možete da zaboravite, nema od toga ništa.

 

Usrali se konkurencije nakon dolaska Dede i Tea

 

 

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, John Terry said:

 

Koji su razlozi, finansije ili nesto drugo?

 

Nije toliko do finansija jer smo im nudili ozbiljne pare, jednostavno imaju ljudi druge planove.

 

@Čočo Mogao si komotno i mene da taguješ

 

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Guru said:

jednostavno imaju ljudi druge planove.

Jednostavno vide kakav se tim kod nas pravi.Pa nece da su muce.Pa kad tim podbaci da se oni pljuju uglavnom.

 

Da smo slozili konkurentan tim mozda bi i prihvatili.Ovako kad vide da dolazi Davidovac, Teodosic od 37 leta i Luka ostaje....

Onda fazon sto bi i ostajli kada mogu da pikaju basket u Barselonama i Madridima.

Edited by Don Dusko
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Guru said:

 

Nije toliko do finansija jer smo im nudili ozbiljne pare, jednostavno imaju ljudi druge planove.

 

@Čočo Mogao si komotno i mene da taguješ

 

Kakva laz, iskljucivo je do para. Kakve bolje planove od igranja sa Teodosicem, Mitrovicem, Kuzmicem, Davidovcem, Lazarevicem  i treniranje sa Raduljom, mogu da imaju?

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Don Dusko said:

Jednostavno vide kakav se tim kod nas pravi.Pa nece da su muce.Pa kad tim podbaci da se oni pljuju uglavnom.

 

 

Ima rezona, al ajde onda mi objasni dolazal Pantera i Zaka u EK tim sa Zagorcem 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Guru said:

Ako moji izvori ne greše, na Kampaca i Kalinića slobodno možete da zaboravite, nema od toga ništa.

Dakle  - Ako mozes ti zaboravi  - Bijelo dugme.

Nesposobna uprava. 

Koja je verovatnoca da tvoji izvori grese?!?

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Don Dusko said:

Jednostavno vide kakav se tim kod nas pravi.Pa nece da su muce.Pa kad tim podbaci da se oni pljuju uglavnom.

 

Da smo slozili konkurentan tim mozda bi i prihvatili.Ovako kad vide da dolazi Davidovac, Teodosic od 37 leta i Luka ostaje....

Onda fazon sto bi i ostajli kada mogu da pikaju basket u Barselonama i Madridima.

 

nevezano za to kakav ce tim ispasti, siguran sam da igraci ne odlucuju u kom klubu igraju, tako sto prate prve potpise. dobiju oni neku overall projekciju sta se smera do kraja.

 

problem je sto facu moze da bira bukvalno bilo koji tim a kalinic ima ugovor u barci a ne u nekoj zabiti levog tima.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

 

nevezano za to kakav ce tim ispasti, siguran sam da igraci ne odlucuju u kom klubu igraju, tako sto prate prve potpise. dobiju oni neku overall projekciju sta se smera do kraja.

 

problem je sto facu moze da bira bukvalno bilo koji tim a kalinic ima ugovor u barci a ne u nekoj zabiti levog tima.

Nemoj tako ostro u 23h subotom😀

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da njihove odluke, ako  ti izvori ne greše, nemaju čak ni toliko veze s ovim trenutnim ludovanjem/glupiranjem Dr. Mr. NČ, koliko zaista sa njihovim željama. 

 

To što nama to nije kao navijačima lako da prihvatimo kad se jednom kaže, nego tumačimo kako tumačimo, je drugi par opanaka. 

 

Ovaj "isečak" u kome piše da je potipsan Teo a čeka se mišljenje Duška je sve što iko treba da zna o radu dotičnog Dr. Mr. u Zvezdi... Kompleksaš

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, djurava said:

Ima rezona, al ajde onda mi objasni dolazal Pantera i Zaka u EK tim sa Zagorcem 

Pa imali su u poverenja u tim kojim rukovodi Željko Obradović, a sa druge strane treba imati poverenja u tim kojim rukovodi Nebojša Čović. 

A nešto se ne sećam da je taj Zagorac produžen na tri godine prošle godine.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, TB Told said:

Pa imali su u poverenja u tim kojim rukovodi Željko Obradović, a sa druge strane treba imati poverenja u tim kojim rukovodi Nebojša Čović. 

A nešto se ne sećam da je taj Zagorac produžen na tri godine prošle godine.

Ajmo bez tih spinova.

Prvi razlog po kome se bira tim je lova, sledece je uloga u timu, ostalo je sve manje bitno. 

Panter je dosao jer je dobio kintu bolju nego sto je bi dobio bilo gde. Sad je produzio jer je verovatno dobio slicnu ponudu kao u drugim klubovima al u KKP je glavni baja. Na slican nacin smo i mi doveli Lojda 

Edited by djurava
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, djurava said:

Ajmo bez tih spinova.

Prvi razlog po kome se bira tim je lova, sledece je uloga u timu, ostalo je sve manje bitno. 

Kako da ne, igraču koji može da bira klub je svejedno sa kim će igrati, kakve su ambicije tog kluba i da li je predsednik tog kluba neuračunljiv.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...