Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

10 minutes ago, berti said:

Ostanak Kuzmica u bilo kojoj varijanti je  katastrofa i znak sta ce da se desava. Za Raduljicu barem znamo zasto je tu, Kuzmic kao nesto pokusava da igra, mrcvari sve nas...

I Ilića i apsolutno svih ostalih mediokriteta i šljakera (znači svi apsolutno svi u klubu sem Kampaca) kojih mi je više preko glave i previše muka, niti hoću niti mogu više da ih gledam u Zvezdi, a niti pored klupe.

 

Hoću da Duško uradi isto što i Bahar u FK, i da nek bude košarkaški Bahar, i krene sa (pre)dubokom, (pre)debelom i (pre)detaljnom sečom knezova i čišćenja ovog brloga i nek on bude taj ko će da uradi to jednom za svagda konačno.

 

Počevši od kuma i manekena pa do novopovratnika Davidovca, nek ga raskine na štetu kluba (Čovića) i gotovo, pa previše je bilo više, i više nego previše.

 

Edited by Шутер из блока
Link to comment
Share on other sites

Ukoliko je tacno, a vidim ovde potvrdu za nekoliko strana, da je Teodosic potpisan iako Dusko Ivanovic njega ne zeli, ja ne vidim ni jedan razlog da se nadam icemu dobrom ove sezone. Ili ce trener sam otici ili cemo ponovo gledati skupo placenog igraca (poput Nedovica) klupiranog u puno utakmica, a u slucaju Teodosica cak i na tribini.

 

Stvarno mi nije jasna ta logika osim da su u pitanju mutne kombinacije. Drugo, iz nekoliko izvora, nisam siguran koliko pouzdanih, cuo sam razne price o repovima koje vucemo, zbog kojih mi prosle sezone nismo ni priblizno ulozili u tim onoliko koliko nam je budzet, vec smo placali i igrace koji vec neko vremen nisu u klubu. I zaista je tako, kad pogledas roster Zvezde, covek bi rekao da tu ima prostora za bar jos jednog Kampaca, a ono nije bilo.

 

Jos je rano, naravno, videcemo kako ce ispasti. Ono sto je po meni vec izvesno je da od Mirotica nema nista. Voleo bih da makar mozemo Kalinu da ubacimo u tim.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, John Terry said:

Ukoliko je tacno, a vidim ovde potvrdu za nekoliko strana, da je Teodosic potpisan iako Dusko Ivanovic njega ne zeli, ja ne vidim ni jedan razlog da se nadam icemu dobrom ove sezone.

 

Gde je ta potvrda da je Teo potpisan i potvrda da Dusko ne zeli Tea i ko je to potvrdio ovde ?

  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MisaF said:

 

Gde je ta potvrda da je Teo potpisan i potvrda da Dusko ne zeli Tea i ko je to potvrdio ovde ?

 

Zna se ko su insajderi na ovom topiku. Ima ih koji pogode svaki deseti transfer ali im to ne predstavlja problem da nastave.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Шутер из блока said:

Juče su napisali ovde prvo @Carl Johnson, a onda je to potvrdio posle/sinoć @Markoss.

I @Mile1. A i utišala se priča oko njega nešto. Posle one halabuke očekivao sam da će još juče potpisati. 

S obzirom da je danas 1.jul i zvanično kraj ugovora igračima očekujem da ćemo već od sutra znati da li nam Luka, Kuzmić i ekipa ostaju. 

Link to comment
Share on other sites

Palo mi napamet jedno ime koje nije toliko spominajno ovde, a Duško ga je trenirao u Baskoniji, Tonje Džekiri. E sad ne znam kakav mu je ovaj 1+1 ugovor, a i da li će ga Fener zadržati s obzirom da Buker ide u Bajern. Kakvo je mišljenje o njemu?

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Wingwalker said:

Dubljevićevih cirka 12ppg i 14 PIR u EL i nije baš za sprdnjju.
Plus mu je odnos Of i Def skokokova 1.9-3.6.

Zna li se njegova trenutna cena...?
...i realna vrednost?

Daj da se ne zajebavamo stvarno više sa njim i ostalim mediokritrtima i šljakerima za EL nivo košarke. On je defanzivna rupetina samo takva, bukvalno nepostojeći igrač u istoj i igrač manje u odbrani doslovno, a i na skoku (i defanzivnom pogotovu, a i ofanzivnom), atletski i fizički na nivou onih ispred zadruge bukvalno, debeo, spor, trom, odraz 0 (-0), ne može lik da se odvoji od parketa bukvalno, lateralne i pravoliniske kretnje ne postoje bukvalno, znači nepostojeće, i na kraju (ali ne i manje važno) koordinacija i rad nogu, pokreta i kretnji su mu presmešni i preočajni, bukvalno EC nivo, i uopšteno je taj nivo igrača, znači ni za bekap ulogu u EL ekipi (što se i vidi jer ga apsolutno nijedan ekipa iz EL neće, pa čak ni za tu bekap ulogu, sem nas), a pritom nije igrao nigde sem Valensije u Evropi (u EL mislim), znači nije ni posvećen niti željan da napreduje, da se unapređuje i grize u karijeri što nije nimalo zanemarljiva kategorija u široj slici, iako možda deluje na prvu da je ne toliko bitna/nebitna stvar.

 

Teodosić-Nedović-Davidovac-Bjelica-Dubljević (Mitrović i Marjanović izmene) bukvalno EC penzionerska, fizički i atletski nepostojeća i defanzivno nepostojeća petorka i cela ekipa. Nek nas se klubovi ponovo u EL ponovo plaše, road to Berlin i osvajanje titule.

Edited by Шутер из блока
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Stefi88 said:

Najbolje da imamo 12 super zvezda u ekipi, sada ni Mitrovic ne odgovara sa nekom svojom ulogom u ekipi....

Nije problem Mitrovic, vec bojazan za koju ulogu je planiran. Dodatna bojazan je sto se prica o previse Mitrovica 

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Nik1991 said:

Josh Nebo,zverka u punoj snazi 😊

Daleko bilo, eventualno za bekapa, mada i za tu ulogu može bolji igrač da se nađe, pogotovu sa većim napadačkim arsenalom, ali i boljom defanzivom. Previše je limitiran igrač, do bola bukvalno, pogotovu u napadu, ali i u odbrani, a u defanzivi je baš baš loš/očajan - konkretno mane koje već imaju "igrači" iz trenutnog rostera a to je građenje/zagrađivanje, očajan lateral (automatski očajan u switch odbrani, to jest preuzimanju i praćenju spoljnih, bržih i eksplozivnijih igrača, a inače je undersized što je još veći paradoks i očaj jer takvi igrači uglavnom/moraju da mogu i znaju da preuzmu i isprate većinu takvih igračaloš na strani pomoći i rotacijama (ne prati situaciju na terenu i tim kako treba (odsutan je prečesto i van fokusa i koncentracije) i ispada previše i prečesto), (veoma) loš u 1 na 1 odbrani (i iz face-upa i na low postu), i na kraju (ali ne i manje važno) (veoma) loš na close-outu (pogotovu spoljnih igrača, ali i unutrašnjih (iako su sporiji, tromiji i manje eksplozivni) koji imaju šut u svom napadačkim repertoaru).

 

O napadačkim arsenalu i igri u istom nema potrebe pričati i polemisati bilo šta jer je ograničen doslovno kao terasa, sem lob-a i put-backa nema apsolutno ništa, ni na kom nivou, a kamoli na EL.

Edited by Шутер из блока
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...