Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

55 minutes ago, Firga said:

 

Nikad necu razumeti ovu vrstu postova. Trebalo bi da su duhoviti, valjda? Zamotani u dobronamerno kao, a nicemu ne sluze osim da se poveca broj postova na kontu. Bukvalno, ni a od argumenta, ni d od duhovitosti. Ajde ljudi, napisite zasto ste necim zadovoljni ili ne, dajte cinjenice, ako vec nemate podupirace svog stava. Ili budite kreativniji ako je cilj smeh ...

Buraz, totalno nepotreban, nekorektan i ružan nastup.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, 443 said:

Bjelica je pre godinu ipo dana cuvao Tejtuma u finalu NBA i mogao da igra cetvorku

Bitno da Nele sa Vox92 zna da ne moze

 

Istini za volju, Markovic, Teodosic, Raduljica i Bjelica su svojevremeno cuda pravili u repki. Mozda treba razmisliti i o Keselju.

Just now, Mendez said:

Buraz, totalno nepotreban, nekorektan i ružan nastup.

 

Eto ti sad 😄

 

Jesi ti procitao svoj post ...

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Bjelica nas je kupio kada je onomad otkačio Željka i KKP. Mora da ima mesta u klubu, makar kao neki funkcioner. Da li ce biti u stanju da nesto uradi na terenu...Videcemo. Sigurno je da nije sns kombinacija i sigurno je da nije bitanga i lelemud kao Raduljica.

  • Like 14
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Miki28 said:

Bila ke prica da ima 1.5 miliona od Fenera po sezoni tako da 20% nije lose, ima da se utale😀

 

10 minutes ago, Čočo said:

2 miliona dolara po sezoni. Bio potpisao na 2 godine za 4m.

 

Bilo da je 300k ili 400k, to je previse. Sve i da ne dobije nista, da ne potrosimo novac, problem je sto ce zauzeti mesto i sto od dalje pojacavanja pod kosem nema nista dok ne bude toliko gadno da golim rukama vadimo kestenje iz vatre ne bi li spasili sezonu. Jedino zbog toga. 

 

 

8 minutes ago, Firga said:

Koliko se jos ima mesta? 20 je valjda maksimum ...

 

Ne znam da li ima ono da se posebno tretiraju mladi igraci ali tako nesto, mozda i nije 20 nego 18. Ali pitanje je koga cemo mi i prijaviti za EL. To sto sa nekim imamo ugovor ne znaci da ce biti prijavljen ako hocemo da ostavimo prostora, a ako dovodimo Bjelicu i ne registrujemo ga isto nam dodje, a ne vole treneri ni kada imaju previse igraca na treningu. 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, berti said:

Bjelica nas je kupio kada je onomad otkačio Željka i KKP. Mora da ima mesta u klubu, makar kao neki funkcioner. Da li ce biti u stanju da nesto uradi na terenu...Videcemo. Sigurno je da nije sns kombinacija i sigurno je da nije bitanga i lelemud kao Raduljica.

 

Jasno ko dan. Veliki covek. Pricamo ipak o rosteru koji ce sledece godine juriti trofeje i plejof evrolige. Da li je on jos uvek aktivan kosarkas? Nisam siguran.

Link to comment
Share on other sites

Ni Bjelici licno sigurno nije plan da igra 25+ minuta. Dolazi da pomogne Simonovicu i Davidovcu na 4. Ja stvarno ne mogu da se ne obradujem likovima poput Tea i Bjelice pa makar imali i 50 godina. Licnosti koje zelis da imas u timu. To je samo moje misljenje i prognoza sta se planira. 
 

Juce sam spomenuo da bi nam valjala nesto jaca trojka sposobna da igra ledjima, a dolaskom Bjelice bi Davidovac mogao da dobije i koji minut na 3. 

 

1: Shabazz, Yago

1/2: Teo

2: Nedovic

2/3: Hanga, Lazic

3: Gedraitis

3/4: Davidovac, Lazarevic

4: Simonovic, Bjelica

5: Tobi, Bolomboj, Mitrovic

 

Ima nedostataka roster, ali meni je ovo skroz ok. Ne kajem se sto sam uzeo sezonsku.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, berti said:

Bjelica nas je kupio kada je onomad otkačio Željka i KKP. Mora da ima mesta u klubu, makar kao neki funkcioner. Da li ce biti u stanju da nesto uradi na terenu...Videcemo. Sigurno je da nije sns kombinacija i sigurno je da nije bitanga i lelemud kao Raduljica.

:odbio tek kad je dobio poziv:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, СтелаРоса said:

Ni Bjelici licno sigurno nije plan da igra 25+ minuta. Dolazi da pomogne Simonovicu i Davidovcu na 4. Ja stvarno ne mogu da se ne obradujem likovima poput Tea i Bjelice pa makar imali i 50 godina. Licnosti koje zelis da imas u timu. To je samo moje misljenje i prognoza sta se planira. 
 

Juce sam spomenuo da bi nam valjala nesto jaca trojka sposobna da igra ledjima, a dolaskom Bjelice bi Davidovac mogao da dobije i koji minut na 3. 

 

1: Shabazz, Yago

1/2: Teo

2: Nedovic

2/3: Hanga, Lazic

3: Gedraitis

3/4: Davidovac, Lazarevic

4: Simonovic, Bjelica

5: Tobi, Bolomboj, Mitrovic

 

Ima nedostataka roster, ali meni je ovo skroz ok. Ne kajem se sto sam uzeo sezonsku.

Slozio bi se sa tobom, ali mora da se popuni ovaj Neda krater na 2. Ne mislim samo defanzivno vec i ofanzivno, zaista je suvise nekonstantan i deluje da igra neodgovorno, mislim da bi i njemu prijala uloga igraca sa klupe pa ako ga krene super, ako ne nazad na klupu.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Mitrovic je potpuni visak ovde, ako Kuzmic moze povremeno da uzme 8 minuta (čini mi se kao da ovo pišem 18. sezonu uzastopno) onda je on korisniji uz Tobija, Bolomboja, Bjelicu i Simonovića

 

Takodje, ukoliko nećemo da priznamo da je i Teo potpuni višak, onda neka njega, ali pod hitno nam treba bek defanzivac, očigledno nam nije problem da imamo 39 igrača, pa onda ga dovedite

Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...