Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

26 minutes ago, Stella rossa di Belgrado said:

Ja bih na ovu ekipu bio zadovoljan i sa Belim na 4 uz simona i dekija, ne verujem da bi mogao da trazi neke velike pare, tako da bi bilo low risk high reward opcija, nacuo sam da je zdrav 100%, sad na kom je nivou motivacije to je pitanje, pretpostavljam da bi ovde dao malo vise nego bilo gde drugde…

20230910-175118-1.gif

  • Like 2
  • Love 2
  • Ha-ha 25
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Don Dusko said:

Kako vi imate snage ovo da gledate posle repke? 😄

 

Ja nisam imao snage da nastavim da gledam kosarku... I fudbalsku repku sam samo ispratio rezultat, onda odgledao opet poslednjih 3 min finala, i sada citam izvestaj sa utakmice i forum i pratim Novaka. Ni to mi nece izvaditi ovaj dan. 

Link to comment
Share on other sites

Malo da se pokrene diskusija, nije dugo..
Danas Beli, sutra ćemo da gledamo da li je Šved opet zapratio teretanu u Bratuncu..
Čudi me samo kako niko nije pomislio da je možda Kabloko došao sa Yagom danas u BG a da sutra ima zakazane medicinske preglede, neko je spominjao ponedeljak u 12 ili 14h medicinski pregled za novog igrača [emoji1787]

Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Jbm te živote ovi Aleksini gifovi će me u grob oterati koliko se smejem :lol_2:

 

I sad do OI treba da navijam protiv njega :classic_dry:

 

Samo nek ga povrede zaobidju i da protiv nas šutira 1/12 i sve ostalo može. 

 

Back to topic, što se turnira tiče, gledao sam dobar deo tekme. Naravno, na forumu klasika, kao da nas Crnokosa bije 20 razlike pre 20k ljudi u Areni. Bukvalno se iz ove dve utakmice AMA BAŠ NIŠTA nije moglo videti. Čak ni ta kraterčina u odbrani na spoljnim pozicijama koja se vidi kad se pogleda roster. Kuz raduje, makar da ima stabilnih 10 minuta po tekmi gde će da se (ovaj put smisleno i kvalitetno) rve sa Falovima, Kumadjijma i ostalim Tavaresima. Za ostale minute na 5, mislim da je Tobi zakucan za 20 minuta, sve ostalo na Mitra i tu iskreno mislim da će tu najviše da strada Bolomboj, al ajde videćemo.

 

Nedović being Nedović, može za 2, može za 3, može jako i do samog kraja a može i da baca fade away šuteve kao da je na treningu iza zgrade. I tu izgleda nema leka čak ni u vidu iron Duška.

 

Za ostalo, da sačekamo reprezentativce, da se oporave i priključe pa da krajem septembra imamo približnu sliku na šta ličimo u ovoj fazi i sa ovim rosterom. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ja ne vidim problem da dođe na pripreme i da se vidi u kakvum je opštem stanju - povreda, fizička sprema, motivacija, odhos sa ekipom.

 

ne verujem da će to biti neki veliki novac, pošto dobija povoljan raskid od Fenera, a može da bude potencijalno veliki plus za nas.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Team Covic:          vs          Team Dusko:

PG: Teo                               Shabazz, Yago

SG: Neda, Lazic                  Hanga

SF: Lazarevic, Deda           Giedraitis

PF: Bjelica, Simonovic, Ilic  /

C : Kuzmic, Mitrovic       Bolomboy, Tobey

 

Za sada Team Covic popunjeniji na unutrasnjim pozicijama, ali Team Dusko bi mogao da sve iznenadi bekom. 

  • Like 3
  • Ha-ha 15
Link to comment
Share on other sites

Sve i da Beli razvali pripreme (a nece, jer da je mogao dosao bi prvog dana a ne sad kada je onaj fizicki naporan deo prosao) Dusko ga apsolutno nema gde.

Nemanja ni sam ne zna kad je poslednji put igrao 4, a vec imamo 4+1 centara.

Neka dodje da popuni broj na pripremama i na konto toga ubode neki ugovor spolja, ko sto radi Zeljko sa random igracima godinama. Sa tim kapiram da niko ne bi bio problem.

Bas sumnjam da je ovo neki pokusaj da se Beli uvali u ekipu na mala vrata ali aj da vidimo.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Nenadd said:

fizicki naporan deo prosao


Kada su prošli taj fizički naporan deo? Zar nije rečeno da je svaki igrač sam odgovoran za svoju fizičku spremu i da te suve pripreme više ne radi niko? Šabac došao pre dva dana, Teo povredjen još od medicinskog pregleda itd. Kad će njih dvojica da se spreme?

Edited by K.Dot
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Nenadd said:

 

Neka dodje da popuni broj na pripremama i na konto toga ubode neki ugovor spolja, ko sto radi Zeljko sa random igracima godinama. Sa tim kapiram da niko ne bi bio problem.

Bas sumnjam da je ovo neki pokusaj da se Beli uvali u ekipu na mala vrata ali aj da vidimo.

 

Ovo. 

Ne vidim nista lose da imamo cetvorku koja ce biti na pripremama i pripremnim utakmicama, dok se ne prikljuce Deda i Simonovic. 

Svakako bolje nego Bolomboj na 4, kada to verovatno nikada nece ni biti, a i Nemanji ce znaciti. 

Svojevremeno je Vuk Radivojevic igrao turnire za Fener kod Zeljka do kompletiranja ekipe. 

 

S druge strane, od nas me nista ne bi iznenadilo, cak i da na Dedu i Simovica potpisemo Bjelicu, i postanemo fizicki najinferiornija pozicija 4 u istoriji 😀

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 6/29/2023 at 9:48 AM, NMX said:

Inače, mi se sprdamo a i naslov topika je takav, domaća osnova i strani plaćenici...ali čuh juče priče koje zaista idu u tom pravcu, jaka domaća osnova. Gde Mitar ostaje, Bjelica i Deda dolaze, Marko Simonović takođe. Laza i Despot ostaju. Uz Ilića, Topića i Nedovića, mi smo na rosteru sa devet domaćih igrača. I ako ne računamo Kuza i Raduljicu, cenim da ćemo pokupiti jedno 4 stranca pa kasnije odraditi čuvenu doselekciju. 

 

Kakvog ste insajdera imali :classic_sleep:

 

Ja odbijam da igrač poput Belog dolazi na poziciju Raduljice. Zaradio je u karijeri mnogo više od kamiondžije, ima neuporedivi košarkaški CV i odbijam da poverujem da dolazi da se blamira i sedi iza koša za 350 ili koliko god hiljada. Jbg, jeste naivno znajući ko nam i kako vodi klub ali zbog bromancea koji imam sa Bjelicom, odbijam da poverujem u to. Druga je stvar ako je i dalje profi igrač i može da doprinese bilo šta. A videli smo šta (ne)može u posldnje dve godine. 

  • Like 11
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...