Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

1 hour ago, Sokmeniki said:

https://meridianbetsport.rs/kosarka/bjelica-crvena-zvezda-pripreme/

 

Sponzor nam pise da Bjelica dolazi na pripreme...

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHHAHAAHAHAHHAHAHAAHAH

 

Pa ovo je doktorska disertacija kako sa ovim budzetom napraviti najgoru ekipu u El i biti ubedljivo poslednji.

Ocigledno ljudi koji ovo rade bas baaaaaaas mnogo mrze KKCZ.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Много лако вређамо своје, само због година колико имају.

Прве две добре утакмице које одиграју, биће Тео мајсторе, дајем ти жену.

 

Нико не зна како Бјелица тренутно изгледа и у ком нивоу је физичке спреме, да би могао да даје неки суд. Поготово неки ружан подсмех и омаловажавање. Суд се даје на основу тога како је изгледао пре 6 месеци, за то време је могао да скине 10кг и утегне се као праћка.

 

Много се прича напамет, баш много...

Edited by BB7
  • Like 6
  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, K.Dot said:


Kada su prošli taj fizički naporan deo? Zar nije rečeno da je svaki igrač sam odgovoran za svoju fizičku spremu i da te suve pripreme više ne radi niko? Šabac došao pre dva dana, Teo povredjen još od medicinskog pregleda itd. Kad će njih dvojica da se spreme?

Pa kapiram da tih prvih 7-10 dana sluze i da se eye testom potvrdi ono sto lekarski kaze, tako je bar ranije to islo kod old skul trenera. Tu se uglavnom radi 2 puta dnevno, jedan sa loptom i jedan bez, ili u Duskovom slucaju jedan kilometarski trening sa onim stanicama, gde maltene svako radi nesto drugo sto mu je strucni stab namenio.

Na to sam prvenstveno mislio, svakako da vise nema odlaska na Staru planinu i 1000 stepenika.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Moram ipak malo i da mračim iako mi turnir koji je završen ništa nije rekao što se tiče naše igre.

 

Deluje mi da ova ekipa nema nijednu ložanu. Skup surovih profija i nula loženja. Što je ok za neki CSKA, Fener, PAO ili slične legije stranaca. Naš klub na to nije navikao. Navijači još manje. Jbg, grobari šta god mi pričali su ostavili Smajlija i Avrama, dve ultimativne paljevine. 

 

Uvek je bila tu neka paljevina, od Djenke, preko Kvinsija i Lojda do Argentinaca. I da popali masu na tribinama i da popali i pogura saigrače da daju više. 

 

Hajde nek bude da grešim ali ne vidim trenutno ko i kako bi to mogao biti. A jako je bitno. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, BB7 said:

Много лако вређамо своје, само због година колико имају.

Прве две добре утакмице које одиграју, биће Тео мајсторе, дајем ти жену.

 

Нико не зна како Бјелица тренутно изгледа и у ком нивоу је физичке спреме, да би могао да даје неки суд. Поготово неки ружан подсмех и омаловажавање. Суд се даје на основу тога како је изгледао пре 6 месеци, за то време је могао да скине 10кг и утегне се као праћка.

 

Много се прича напамет, баш много...

Totalno je nebitno kako izgleda jer smo sa njim na broju od 6 centara, evo i slovima cu SEST centara. 
A Bjelica trenutno moze da igra cetvorku koliko i ja mogu da budem starter u NBA ligi.

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, NMX said:

Moram ipak malo i da mračim iako mi turnir koji je završen ništa nije rekao što se tiče naše igre.

 

Deluje mi da ova ekipa nema nijednu ložanu. Skup surovih profija i nula loženja. Što je ok za neki CSKA, Fener, PAO ili slične legije stranaca. Naš klub na to nije navikao. Navijači još manje. Jbg, grobari šta god mi pričali su ostavili Smajlija i Avrama, dve ultimativne paljevine. 

 

Uvek je bila tu neka paljevina, od Djenke, preko Kvinsija i Lojda do Argentinaca. I da popali masu na tribinama i da popali i pogura saigrače da daju više. 

 

Hajde nek bude da grešim ali ne vidim trenutno ko i kako bi to mogao biti. A jako je bitno. 

Yago je u finalu nemacke lige iskopirao Shortsovu frizuru u milimetar i pokazivao mu na kosu, Thybulu se na prijateljskoj unosio posle kosa za pobedu dok je bio na zemlji. On ti je taj sto dize, e sad ja mislim da nema koristi nikakve od toga jer za mene smo vec 18. u El.

  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, NMX said:

Moram ipak malo i da mračim iako mi turnir koji je završen ništa nije rekao što se tiče naše igre.

 

Deluje mi da ova ekipa nema nijednu ložanu. Skup surovih profija i nula loženja. Što je ok za neki CSKA, Fener, PAO ili slične legije stranaca. Naš klub na to nije navikao. Navijači još manje. Jbg, grobari šta god mi pričali su ostavili Smajlija i Avrama, dve ultimativne paljevine. 

 

Uvek je bila tu neka paljevina, od Djenke, preko Kvinsija i Lojda do Argentinaca. I da popali masu na tribinama i da popali i pogura saigrače da daju više. 

 

Hajde nek bude da grešim ali ne vidim trenutno ko i kako bi to mogao biti. A jako je bitno. 

Pa Yago je apsolutno taj, lozana na maks, a od Simketa cemo to da izvucemo i sve pet.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, NMX said:

Moram ipak malo i da mračim iako mi turnir koji je završen ništa nije rekao što se tiče naše igre.

 

Deluje mi da ova ekipa nema nijednu ložanu. Skup surovih profija i nula loženja. Što je ok za neki CSKA, Fener, PAO ili slične legije stranaca. Naš klub na to nije navikao. Navijači još manje. Jbg, grobari šta god mi pričali su ostavili Smajlija i Avrama, dve ultimativne paljevine. 

 

Uvek je bila tu neka paljevina, od Djenke, preko Kvinsija i Lojda do Argentinaca. I da popali masu na tribinama i da popali i pogura saigrače da daju više. 

 

Hajde nek bude da grešim ali ne vidim trenutno ko i kako bi to mogao biti. A jako je bitno. 

Mislim da ce Jago biti najveca lozana

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, DennistheMenace said:

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHHAHAAHAHAHHAHAHAAHAH

 

Pa ovo je doktorska disertacija kako sa ovim budzetom napraviti najgoru ekipu u El i biti ubedljivo poslednji.

Ocigledno ljudi koji ovo rade bas baaaaaaas mnogo mrze KKCZ.

 

Mrze li ga više nego ti more ?

  • Like 3
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, nikola0707 said:

Ovde na forumu nas dosta ljudi vec vidi kao 18. u El. Polako ljudi, ne znam cemu toliki pesimizam. Okej, Covic nam je u klubu, ali ne znam zbog cega pljujemo nas klub a idalje su pripreme? 

 

Tačnije samo trojica. Šuter iz bloka, Mrzim more i Denis napast.

 

 

Edited by Sector
  • Like 5
  • Ha-ha 21
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, DennistheMenace said:

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHHAHAAHAHAHHAHAHAAHAH

 

Pa ovo je doktorska disertacija kako sa ovim budzetom napraviti najgoru ekipu u El i biti ubedljivo poslednji.

Ocigledno ljudi koji ovo rade bas baaaaaaas mnogo mrze KKCZ.

Koliko se da videti, iz tvojih upisa, ti je baš voliš?!:smiley33:

Iz svakog posta isijava ljubav!?

Edited by DrMV
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Na Meridianbetsport.rs ima intervju sa Hangom (ne znam da li je kačio iko pa ja nisam htio). Baš prizeman, normalan lik. Inače, kaže da u reprezentaciji igra pleja i da su mu sve pozicije od 1 do 3 prirodne. Sve u svemu, kad dođu i momci koji još nisu sa ekipom, ima da pršti i jedva čekam da vidim našu ekipu koja iskače iz svih dosadašnjih kalupa. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Smejurija ako je istina. Ovo su takvi dilovi, sa zvanicno jos uvek aktivnim, a u stvarnosti uveliko bivsim kosarkasima. Uvek imamo po 3 4 komada. Ako se Covic zasitio trofeja ili ako se prosto mora povuci rucna zarad "mira u kuci", onda ne moraju da provociraju sa bivsim kosarkasima kao "pojacanjima", deleci medjusobno pare. Ko je sledeci? Gurovic? Slavnic? Stvarno me ne bi cudilo da vrate Stimca. Fali nam centar.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Nele said:

http://twitter.com/vveciti/status/1701147831409549585?s=46&t=H9WdPghwGMeLKhIXlPJT7Q

 

Pa mi cemo prakticno i u plusu da budemo 😂😂😂

 

 

Video sam to i baš hteo sad da objavim.

 

Ako je istina (99.9 posto nije) onda nije toliko grozan potpis ali svi znamo da je realnost drugačija

1 minute ago, Firga said:

Smejurija ako je istina. Ovo su takvi dilovi, sa zvanicno jos uvek aktivnim, a u stvarnosti uveliko bivsim kosarkasima. Uvek imamo po 3 4 komada. Ako se Covic zasitio trofeja ili ako se prosto mora povuci rucna zarad "mira u kuci", onda ne moraju da provociraju sa bivsim kosarkasima kao "pojacanjima", deleci medjusobno pare. Ko je sledeci? Gurovic? Slavnic? Stvarno me ne bi cudilo da vrate Stimca. Fali nam centar.

Štime je bar igrao košarku poslednjih sezona

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Урош19 said:

Video sam to i baš hteo sad da objavim.

 

Ako je istina (99.9 posto nije) onda nije toliko grozan potpis ali svi znamo da je realnost drugačija

Štime je bar igrao košarku poslednjih sezona

 

Nemoj brate molim te😁

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...