Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

1 hour ago, VISOKOLETAC said:

Sta je preostalo od 4ki na trzistu? Cisto da vidim da li vredi da nesto pazarimo ili krecemo sa ovim sto imamo.

 

1 hour ago, Predragdjape said:

Pa na 4 imamo Simonovica i Davidovca. Takodje i Tobi moze igra 4 u petorci sa Bolombojem(kao sa Veselim u Barseloni).Cini mi se da ce se samo igrac na poziciji 2 dovesti, a 4 eventualno u doselekciji...

 

Imamo i Ilica, nije (za sada) jos nigde na pozajmicu otisao i poceo je pripreme sa ekipom.

 

A slobodan je Bjelica. 

 

Pa eto, birajte izmedju njih dvojice. 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, MarioKempes said:

Nije rekao da će doći u godinama kad može nešto da pruži (bar ja to nisam video ni pročitao), već da je uslov za dolazak da se oseća zdravo i spremno da može da pomogne klubu. Pretpostavljam da se sada tako oseća, čim je došao.

Na stranu šta ko mislio njegovom dolasku, trenutnim mogućnostima, da li je kompatibilan sa timom, da li donosi više štete nego koristi... meni nije jasno čime je to Miloš zaslužio da ga navijači Zvezde (pojedini, uključujući i tebe) nazivaju štetočinom i da im se povraća od njega. Čovek koji je deklarisani Zvezdaš i vrv najveća legenda reprezentacije u poslednjih 15god, zašto, ljudi?

Time sto pre 3 godjne  nije dosao da igra El vec otisao u Virtus da igra Ec  a sad se  odjednom  setio da je veliki zvezdas, kad je napunio 35 leta i pare kao mi niko ne zeli da mu da.

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Redstar0356 said:

kad je napunio 35 leta i pare kao mi niko ne zeli da mu da.

 

jesil siguran za veliku platu? pisalo se ovde da je ugovor prilično skroman za njegovu reputaciju. mada ne kapiram zaštose brineš oko novca koji pljuska na sve strane za random igrače a ne za takvu legendu, koja usput jako dobro igra euroleague

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

 

jesil siguran za veliku platu? pisalo se ovde da je ugovor prilično skroman za njegovu reputaciju. mada ne kapiram zaštose brineš oko novca koji pljuska na sve strane za random igrače a ne za takvu legendu, koja usput jako dobro igra euroleague

Svaka plata za penzionere je velika. 

 

 

  • Like 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Čočo said:

Bože kako je lepo gledati ovog iz Jordana, fejk Kobija. Igra odbranu, atletika top, napad brutalan. Verujem ne košta mnogo šuške a tako lepo bi nam pokrio SG. I ako mu je pozicija SF. 

Predlozio sam ga prekjuce :classic_sleep:

 

Mada je on vise 3/4 nego sto bi mogo na 2

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Čočo said:

Ne bih se složio. Sa 198cm pre će biti 2/3. Ali odličan predlog. Trepnuo ne bih ako možemo da ga dovedemo. 

Nesto ne verujem da bi se snasao kod nas... Trazi on slobodu da bi mogao da pruzi ovakve partije,bez slobode mislim da bi bio bas labav

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja se iskreno nadam da ćemo izbeći metak i dovoditi igrače koji dominiraju protiv Angole, Novog Zelanda, Irana i sličnih ili ubacuju 30 poena dok njihova reprezentacija gubi isto toliko razlike, a generalno, igraju klupsku košarku na egzotičnim destinacijama.

 

Hvala, ali ne moramo radar na ovom SP ni da uključujemo. 

  • Like 10
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

On je imao ozbiljnu ulogu u Bruklinu,čak sam neke utakmice Bešiktaša gledao zbog njega jer mi je baš čudno bilo da nije ostao u nba,a naročito što je završio u Bešiktašu.

Inače 23 pik nije baš neki egzotični,i prije svega pf-sf.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Ja se iskreno nadam da ćemo izbeći metak i dovoditi igrače koji dominiraju protiv Angole, Novog Zelanda, Irana i sličnih ili ubacuju 30 poena dok njihova reprezentacija gubi isto toliko razlike, a generalno, igraju klupsku košarku na egzotičnim destinacijama.

 

Hvala, ali ne moramo radar na ovom SP ni da uključujemo. 

 

Čovek ima preko 300 tekmi u NBA sa ozbiljnim procentima...

 

Ono što je igrao kod Nik Nursa u Torontu je sve što nam treba na PF...

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...