Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

Iskreno, ovo je minimum minimuma što se tiče cene. Ja sam očekivao bar za po 5 hiljada veće cene. 

Nisu slučajno posle mesec dana tišine krenula da se javljaju imena kao Šved i Klejburn pred početak prodaje sezonskih. A u realnosti doći će nam Krejči i Rubit. 

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Alex_Serbia said:

 

Kazem, slazem se sa tobom. Ipak, moram da primetim da je malo i subjektivno automatski diskreditovati bas svakog igraca koji je to rekao, samo zato sto je Dusko vas trener sada (ako je odbrana njegovog lika i dela zbog toga). Istina je da ne znamo celu istinu, kao i kakav je on bio nekada prema nekim igracima.

 

Jbg, u ljudskoj prirodi je da imas favorite, kao i one koje ne mozes da svaris, a bez jaceg razloga. Narocito ako ti psihologija i odmerenost nisu forte. A opet, Dusko mi ne deluje kao neki psiholog, sto ne znaci da nije.

 

Ne svakog igraca. Diskreditujem konkretno Pulena, jer je prsotina. Njegovo misljenje o bilo kom treneru ne moze da se uzima u obzir kod ozbiljnih ljudi.

Link to comment
Share on other sites

Mnogo mi gotivno ovo sto su i komsije aktivne kod nas na temi 🙂 @uvrnuto @Alex_Serbia 👍

 

 

Pitanje u vezi Arene, bas za komsije, isao sam da gledam sad reprezentaciju u Areni i video sam da su se na nivou 400 bas iscimali ljudi da udju dok je 200 mnogo brze isao. Da li je to i inace tako? Da li je tako bilo i za KKP? Severnu stranu sam doduse samo video, ne znam za ostale. 

 

Razmislja drustvo da uzme sezonske, pa je debata da li da se lovi 400 centralno u prvim redovima ili da se otvara za nesto na nivou 200. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kooineeperk said:

Mnogo mi gotivno ovo sto su i komsije aktivne kod nas na temi 🙂 @uvrnuto @Alex_Serbia 👍

 

 

Pitanje u vezi Arene, bas za komsije, isao sam da gledam sad reprezentaciju u Areni i video sam da su se na nivou 400 bas iscimali ljudi da udju dok je 200 mnogo brze isao. Da li je to i inace tako? Da li je tako bilo i za KKP? Severnu stranu sam doduse samo video, ne znam za ostale. 

 

Razmislja drustvo da uzme sezonske, pa je debata da li da se lovi 400 centralno u prvim redovima ili da se otvara za nesto na nivou 200. 

 

Ja sam iskljucivo bio na nivou 400 u EL, ulazilo se jako brzo. Posebni ulazi u odnosu na nivo 200. Cimanje zna da bude ako dodjes pola h ili manje pred mec, ali vezano je najvise za cekanje u redu ispred Arene, ali i to je.visa klasa naspram cekanja ispred Pionira. Onog momenta kada prodjes ocitavanje karte, gore si za 2 minuta. 

 

400 ima vise nego dobar pogled za tako zahvalnu cenu karte.

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

I ono sto je kod KKp prosle sezone bilo a to je da mozes da dodjes i pola sata po pocetku, a tvoje mesto te ceka. Nema potrebe da se sa nekim nateravas. Jako bitna stvar po meni, da se isto to obezbedi.

 Sa ovim cenama ocekujem 12000 prodatih sezonskih

Edited by kokodakalo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, spajk32 said:

Ako bi došao Šved, on ne bi mogao da ide na gostovanje Žalgrisu?
Negde sam pročitao da je Rusima potpuno zabranjen ulazak u Litvaniju npr, sad ne znam da li je to zapravo istina.
Ima li jos zemalja koje su u potpunosti zabranile ulazak njima?

Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
 

Ne verujem je problem da Šved i Kurbanov dobiju srpski pasoš u slučaju neke frke

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, kokodakalo said:

I ono sto je kod KKp prosle sezone bilo a to je da mozes da dodjes i pola sata po pocetku, a tvoje mesto te ceka. Nema potrebe da se sa nekim nateravas. Jako bitna stvar po meni, da se isto to obezbedi.

 

Mozda za 200. Za 400 svako sedne gde hoce po starom srpskom, bilo je dosta razjasnjavanja

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Je l' jasno nekome koliko kostaju redovi iznad bele/plave/vip loze tj. ovo dole uokvireno zutom bojom?

 

spacer.png

 

Men' se cini da je Coki citav centralni nivo 200 proglasio lozama i nagruvao cene. Sad gledam, to je Ostoja prosle sezone prodavao za 42k (tzv. "standard 1" mesta), kod nas ide i do 91k.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kooineeperk said:

Mnogo mi gotivno ovo sto su i komsije aktivne kod nas na temi 🙂 @uvrnuto @Alex_Serbia 👍

 

 

Pitanje u vezi Arene, bas za komsije, isao sam da gledam sad reprezentaciju u Areni i video sam da su se na nivou 400 bas iscimali ljudi da udju dok je 200 mnogo brze isao. Da li je to i inace tako? Da li je tako bilo i za KKP? Severnu stranu sam doduse samo video, ne znam za ostale. 

 

Razmislja drustvo da uzme sezonske, pa je debata da li da se lovi 400 centralno u prvim redovima ili da se otvara za nesto na nivou 200. 

 

@Alex_Serbia je odgovorio. Odvojeni ulazi, kontrole, tako da nije bilo gužve. Pogotovo ne ako dođeš 30, 40 min. pre. Zavisi od tekme. 

 

Što se tiče nivoa 400, preporučujem svima prve redove. Bili smo dole, na nivou 200, dijagonalno i to je užas. Ako imate love za nešto unutar ravni terena super, ako ne, bolje gore. 

1 hour ago, kokodakalo said:

I ono sto je kod KKp prosle sezone bilo a to je da mozes da dodjes i pola sata po pocetku, a tvoje mesto te ceka. Nema potrebe da se sa nekim nateravas. Jako bitna stvar po meni, da se isto to obezbedi.

 Sa ovim cenama ocekujem 12000 prodatih sezonskih

 

Na to ćete polako navikavati jedni druge. Dođu neki padobranci, koji nisu tu redovno, pa ti sednu na mesto, ali zamoliš ih da odu. Neki ljudi nisu svesni da su mesta numerisana. Uglavnom odreaguju ok, ali sa nekim moraš malo i da se posvađaš. Ali i tu ne bude problema ako se dođe 30, 40 min. ranije. 

 

To bi realno moglo da se sredi sa redarom na svakom ulazu, što verujem da nije velika investicija. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Kooineeperk said:

Pitanje u vezi Arene, bas za komsije, isao sam da gledam sad reprezentaciju u Areni i video sam da su se na nivou 400 bas iscimali ljudi da udju dok je 200 mnogo brze isao. Da li je to i inace tako? Da li je tako bilo i za KKP? Severnu stranu sam doduse samo video, ne znam za ostale. 

 

Razmislja drustvo da uzme sezonske, pa je debata da li da se lovi 400 centralno u prvim redovima ili da se otvara za nesto na nivou 200. 

 

Moj lični stav je da treba kupiti nivo 200 ili bolje, ili ne kupiti ništa.

 

Mislim, nivo 400 je samo da kažeš da si bio na utakmici. Kako si se proveo? Suuuupeeer... Nemaš pojma ni dal' je bio koš, ni ko ga je dao, dok ne izađe na semafor.

Bolje kupiti sezonsku (godišnju ili šta već imaju) za opservatoriju na Kalemegdanu, pre ćeš ugledati nešto.

 

Dobro, malo preterujem. Nekom je možda dovoljno.

Meni nije. Ponavljam, lični stav.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Prvih 5        Klupa                  Iza koša

Šabaz         1/2Teo, Yago.       

Pojačanje   Neda, 2/3Hanga     Lazić

Giedraitis   DeDa.                Lazarević

Pojačanje   Simonović          

Toby           Bboy                  Mitar/Kuz

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...