Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

1 hour ago, uvrnuto said:

 

U stvari, kad bolje razmislim, kolega, u pravu ste. Nivo 400 je sranje. Nivo 200 đene đene, ako imate love za premium, superior i slično. Ovako... Užas. Preporučio bih komšijama da ipak ostanu uz male ekrane. 

Pa jeste nivo 400 sranje, gledas kontrukciju plafona, i koseve iz pticje perspektive, na 200 si svoj na svome, na premijumu idu da bi bili gledani, ne da gledaju...

Link to comment
Share on other sites

Kolege forumaši imam jedno pitanje, kako ide procedura kupovine sezonskih karata za decu (junior sezonske) , šta je sve potrebno za to, kakva je procedura ulaska u halu sa detetom, da li karte izgledaju drugačije, bio bih zahvalan ukoliko neko može da podeli neku informaciju u vezi toga. 

Edited by Pancha
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Profesor said:

 

I mene ovo zanima?

Da pokusam da odgovorim ali ne mora da bude ni delić tačno

Ispred te plave lože imaš našu i gostujucu klupu a sa druge strane imas par redova onih court seats, jedino to mi pada na pamet

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Fromthecorner said:

@Markoss Da li je trenutno Šved prva opcija? S obzirom da je cela Evropa danas videla informaciju, kapiram da mozes da kazes 

 

Koliko znam, sa Svedom nema ozbiljnijih kontakata, ali mi dovodjenje njega toliko lici na Covica, da ne bih tvrdio da tu na kraju nesto i ne bude plus je dobar sa Duskom. Klajburn se pominjao pre vise od mesec dana, posle toga nista, pa ni danas. 

 

Herison je prva opcija na SG, lomimo ga da dodje u Evropu. U medjuvremenu, ponudjen nam je i Lindy Waters (ovo mi je Bogi prvi rekao, ali u medjuvremenu mi je potvrdjeno), po slicnom modelu kao i Krejci, ali cenim da ce se ici na zvucnije, iskusnije i sigurnije. 

 

Brine me sto se PF ne pominje, kao da stvarno cekamo da Kalinu pedaliraju iz Barse, a nisam siguran da ce se to desiti. 

Edited by Markoss
  • Like 22
  • Thanks 6
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Markoss said:

 

Koliko znam, sa Svedom nema ozbiljnijih kontakata, ali mi dovodjenje njega toliko lici na Covica, da ne bih tvrdio da tu na kraju nesto i ne bude plus je dobar sa Duskom. Klajburn se pominjao pre vise od mesec dana, posle toga nista, pa ni danas. 

 

Herison je prva opcija na SG, lomimo ga da dodje u Evropu. U medjuvremenu, ponudjen nam je i Lindy Waters (ovo mi je Bogi prvi rekao, ali u medjuvremenu mi je potvrdjeno), po slicnom modelu kao i Krejci, ali cenim da ce se ici na zvucnije, iskusnije i sigurnije. 

 

Brine me sto se PF ne pominje, kao da stvarno cekamo da Kalinu pedaliraju iz Barse, a nisam siguran da ce se to desiti. 

Pa ne znam bas ko bi to mogao biti zvucnije,iskusnije i sigurnije kad pogledas trenutno FA... Sekil da se vata za gusu i dovodi kako zna i ume(savrsen fit za nas)

Kad si vec u kancelariji sta se desava sa Ilicem,oce negde na pozajmicu?

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Markoss said:

U medjuvremenu, ponudjen nam je i Lindy Waters

Visok 198cm, wingspan 218cm, prosle sezone igrao za OKC Thunderse (41 tekma, 13 mins prosecno) i OKC Blue (21 tekma, 34 mins prosecno).

 

U NBA prosecno belezio 5.2 poena, 35% za 3 i FG 39%.

U G ligi 15 poena po mecu, za 3 je imao 38% a iz igre 44%.

 

Ovaj poslednji mandat u OKC Bluesima mu je ujedno i najefikasniji u pro karijeri, sto ukazuje da je igrac za nivo iznad G lige, a i 5.2 poena u NBA je respektabilna brojka za nivo kosarke u Evropi. Ne znam kakav je defanzivno, da li bi se uklopio u nas sastav, idalje mi je cudno da nam je "ponudjen" takav igrac koji je odigrao 41 mec u NBA prosle sezone i ima 26 godina. Svakako, ako se desi da ga dovedemo tu je @Guru koji ce odraditi detaljniju analizu.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ali na kakav smo mi nivo dosli kad pricamo o tome da li bi covek koji je sada sasvim sigurno u top 5 ofanzivig igraca u Evropi bio dobro pojacanje. 😄

Pominje se neka kvazi odbrana, ponavljaju floskule a zaboravlja se da imamo jednog Adama Hangu u ekipi. Sabaz, Sved, Hanga, pa neka bude ko hoce prekoputa.

 

  • Like 5
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Pullen se osvrnuo na trenere sa kojima je sarađivao i istakao da je Ivanović ubjedljivo najgori od njih.

 

- Duško je najgori trener za kojeg sam ikad igrao. Nije me želio u timu tokom čitave sezone, iako nisam prekršio pravila ili uradio nešto loše. Samo me je sklonio. Volio bih da nikad nisam potpisao igrati za njega, rekao je Pullen.

 

On se također osvrnuo i na saradnju Ivanovića i Schveda, rekavši da je Ivanović Rusu dopuštao da uzima skandalozno veliki broj šuteva.

 

- Cijele sezone nije imao kontrolu nad ekipom, samo je pustio Shveda da radi šta hoće i šutira 30 puta po utakmici. Nijedan drugi igrač u timu nije bio sretan što je tu, zaključio je Pullen. 

 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

 
Koliko znam, sa Svedom nema ozbiljnijih kontakata, ali mi dovodjenje njega toliko lici na Covica, da ne bih tvrdio da tu na kraju nesto i ne bude plus je dobar sa Duskom. Klajburn se pominjao pre vise od mesec dana, posle toga nista, pa ni danas. 
 
Herison je prva opcija na SG, lomimo ga da dodje u Evropu. U medjuvremenu, ponudjen nam je i Lindy Waters (ovo mi je Bogi prvi rekao, ali u medjuvremenu mi je potvrdjeno), po slicnom modelu kao i Krejci, ali cenim da ce se ici na zvucnije, iskusnije i sigurnije. 
 
Brine me sto se PF ne pominje, kao da stvarno cekamo da Kalinu pedaliraju iz Barse, a nisam siguran da ce se to desiti. 
Bojim se da nema od Lindya ništa jer neki dan je bas uzeo 2 way od OKC pa očekujem da se vrati tamo 3 sezonu zaredom.
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Mirage93 said:

Ali na kakav smo mi nivo dosli kad pricamo o tome da li bi covek koji je sada sasvim sigurno u top 5 ofanzivig igraca u Evropi bio dobro pojacanje. 😄

Pominje se neka kvazi odbrana, ponavljaju floskule a zaboravlja se da imamo jednog Adama Hangu u ekipi. Sabaz, Sved, Hanga, pa neka bude ko hoce prekoputa.

 

Ma tako je. Ja bih i Majka Džejmsa uglavio tu, on je u top 3 verovatno. 

Šabaz, Teodosić, Jago, Džejms, Šved, Nedović. 

Pa tu ima 6 igrača koji su u top 5.

 

Ne slažemo drva, pa da gledamo koje je najlepše. A čak i drva kad se slažu, valjda se pazi kako se pakuje, da se sve uklopi. 

Ako ćemo samo da nabacamo igrače jer su top 5, top 3, top 10, onda ćemo da završimo u top 16.

 

A taj Hanga, kog pominješ, ima 34 godine i doveden je da bude rezerva. Kako će sve da krpi sa svojih 15 min po utakmici? Braniće od 1 do 4, ali u svakom posedu? 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, fradler said:

Dok sam pazario 'leba jutros, ispred mene iskoci poznat repic :classic_smile:

 

spacer.png

 

Dok sam smislio sta da ga priupitam, vec je izlazio iz radnje, pa jedino stigoh da zaurlam - SAMO NE SVED I KREJCI!!!

Ne skida zlatnu čuku ni kad ide da spava. 😂

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, fradler said:

Dok sam pazario 'leba jutros, ispred mene iskoci poznat repic :classic_smile:

 

spacer.png

 

Dok sam smislio sta da ga priupitam, vec je izlazio iz radnje, pa jedino stigoh da zaurlam - SAMO NE SVED I KREJCI!!!

Kako je on reagovao na to tvoje "urlanje"?:smiley2:

Link to comment
Share on other sites

Bas mi je ludo sto su Darun Hilijard i Derik Vilijams i dalje bez ugovora. Po meni oni su idalje EL kvalitet, na kraju ce da potpisu za neki Breogan ili Tofas. Igraci sa takvim iskustvom u EL u startu imaju veliki plus u odnosu na vecinu ovih klinaca iz NBA.

Edited by Fromthecorner
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...