Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

1 minute ago, Laki21 said:

Na (ne)dovođenju Šabaza nam se lomi sezona.

Nasi su odlučili odrešiti kesu kad je on u pitanju i mislim da je to done deal. Milano nije mogao parirati našoj ponudi koje je po pisanju njih "luckasta" šta god pod time mislili.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Milos 3.14 said:

Utorak košarka , u sredu fudbal, u četvrtak košarka. Zna li neko dobrog advokata za razvode 😁

Bukvalno čitam i kroz glavu mi prolazi misao da mi je ova godina presudna. 😂

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Milos 3.14 said:

Utorak košarka , u sredu fudbal, u četvrtak košarka. Zna li neko dobrog advokata za razvode 😁

A vikend si namerno izostavio ili ćeš se to žrtvovati za mir u kući 😁

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Wingwalker said:

Šahbaz je u Armaniju odigrao sezonu za 1.8m.
Sada mu je rejting jači jer se dokazao na EL nivou i trenutno je jedini transparentan FA PG sa top statsima koje je imao i u Wizardsima,...ne čeka poziv preko bare, povreda zalečena...a trpač.

Kazes da je sabaz imao 350+k mesecno? Dakle najplaceniji igrac EL? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alex_Serbia said:

 

U pravu si. Zvezda samo tatise preko svog prvog coveka vec deceniju +. Ali je instagram where its at, ocigledno.

 

Navijaci Partizana bi podjednako mrzeli Zvezdu i da Covic nije bio predsednik ovu deceniju, to znas i sam.

 

Covic je ono sto sam ispratio, sto se meni svakako ne dopada, iskljucivo udarao direktno na ljude: Vujosevica, Danilovica, Obradovica, Savica, Ostoju, Tegeltiju i mozda jos nekog. Pravio licne sukobe sa njima.

 

O Partizanu kao klubu i njegovoj istoriji nisam cuo nikada da je uvredio, pricao je kako je to veliki klub i pricao dosta puta pohvalno cak se i hvalio da je trenirao u Partizanu. Bio na sastancima gde su se zajednicki zalagali da i Partizan igra Evroligu proslog leta i govorio na tim gostovanjima da Partizan treba i zasluzuje da igra Evroligu, tih isecaka se bar secam.

 

Ako me pitas da li njegovi licni sukobu potpiruju mrznju izmedju navijaca, verovatno da da, ali bilo je to rivalstvo i pre 2011. istim intenzitetom.

 

Ipak pravim razliku u tome kako on licno udara na ljude i pravi svoje licne sukobe i kako kao predsednik kluba ne vredja Partizan kao klub no ljude koji rade u njemu, meni to apsolutno su dve odvojene stvari. Tako ja to vidim, ispravi me ako gresim. Dule je na primer osim direktno na Covica i njihov licni sukob imao i gomilu nipodastavajucih i uvredljivih izjava direktno ka Zvezdi kao klubu, al da ne sirimo pricu na to i ne tatisemo previse. Zoc bar nikad nije vredjao Zvezdu kao klub za razliku od njega iako nije ni on cist sa svojim izjavama ali to kad udari na Covica ili uvredi razum nama navijacima Zvezde, opet odvajam od toga da li je uvredio klub kao klub, nije.

 

Neka bude da je Covic kriv za sve, to nece promeniti to da je u Zvezdi to samo Covic zvanicno a u Partizanu i predsednik i sportski direktor i trener i igraci i zvanicni pr Ivica koji kaci ove slike i nezvanicni pr Tegeltija i urednik TV Partizan koji mesecno direktno o Zvezdi osim i o Covicu, koliko Covic za 12 godina ukupno otprilike.

 

I da, skrenuo si sa teme, a tema je sto je Partizan kao klub zvanicno objavio na drustvene mreze. Kod nas toga nema. I tu bi stao.

  • Like 7
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Duh koji lebdi said:

Kakvo misljenje preovladava o Sengeliji, s obzirom da je nekoliko forumasa pisalo da je u padu i da je imao losu sezonu, a ja ga nisam toliko ispratio ove godine?

Losiji od Mirotica, tu nema dileme.

 

Ali vrhunska EL cetvorka, uprkos losijem zdravstvenom stanju u poslednje vreme. Ako ga zdravlje posluzi, bice fenomenalno pojacanje, igrao sa Teom, radio sa Duskom, osim odsustva zbog SP, realno je lako uklapanje.

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Milos 3.14 said:

Utorak košarka , u sredu fudbal, u četvrtak košarka. Zna li neko dobrog advokata za razvode 😁

 

Pa subota domace prvenstvo u fudbalu i nedelja Aba...

 

Izgleda da cu sa devojkom samo ponedeljkom moci da se vidjam odnosno do 2 puta nedeljno, kada nije duplo kolo u Evroligi.

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Kazes da je sabaz imao 350+k mesecno? Dakle najplaceniji igrac EL? 
Pardon...visok je 1.8 :)
Video sam njegovu platu za sezonu 2020.

Verovatno smo za Napiera zveknuli premasnu ponudu da bi ovako rano prihvatio CZ.

Kada pomislim da smo Lojda pre par godina sobajle ćapili za 600k ako se ne varam...isto sa ulogom lidera.



  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, bodo said:

Nasi su odlučili odrešiti kesu kad je on u pitanju i mislim da je to done deal. Milano nije mogao parirati našoj ponudi koje je po pisanju njih "luckasta" šta god pod time mislili.

 

Potpuno su isto napisali koliko se sećam kada su Ledej i Panter prelazili u Partizan.

 

Pretpostavljam da im je to template kada neko plaća više od njih.

 

PS

 

Možda važi samo kad im neki igrač pređe u Srbiju?

Edited by Laki21
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Laki21 said:

 

Potpuno su isto napisali koliko se sećam kada su Ledej i Panter prelazili u Partizan.

 

Pretpostavljam da im je to template kada neko plaća više od njih.

Moguce ali poznavajući mentalitet Talijana s obzirom  da živim u dvojezičnoj zoni i da  imamo posla s Talijanima na dnevnoj bazi kad oni kažu "oltre" koji bi se cjenkali za svaki cent a prije toga za lipu to znači da ih dobrano sišamo. A kad kažu "fole' to znači čak i pretjerano osim šta znači ludo, luckasta. Iz ovog teksta se može iščitati i ljubomora. 

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Dobar Los Milos said:

Ma super je ta sobica, djiha-djiha, ljuljaska i ostale zanimacije, sve pet.

Kod mene ce "TV" biti ipak samo centar sobe i razonode. 120" u 4K sa 107% BT2020 i licnom videotekom.

😂 Pa i u ovoj sobici mislim da sa TV dolazi i kamera za licnu videoteku...

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...