Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

14 minutes ago, John Terry said:

 

Što? Tako je i Vujošević "dominirao" nad nama kad nismo imali hleb da jedemo, tako je i Čović dominirao nad njima kad su za njih igrali Vrapci i Vitkovci. TO je to. Zato i jeste toliko frustrirajuće, sve je politička odluka a ne predan i stručan rad.

 

Ali ovaj mit o "Vrapcima i Vitkovcima" i izjednačavanje toga sa onim kroz šta je prošla Zvezda u bar dva perioda je čista komedija, pa još od navijača Zvezde. Zato smo i tu gde jesmo, između ostalog. 

Edited by Tunji Awojobi
  • Like 11
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Ima li neko info da li je istina da se raspitujemo za Higinsovo zdravlje jer on je početkom maja operisao kičmu zbog hroničnog bola u levoj peti.
Prosečan period oporavka je tri meseca uz mirovanje.
Uglavnom je razlog za to diskus hernia pa sportisti intervenciju često odlažu koliko mogu.
U novembru 2022 Barsa ga je poslala na neke moderne terapije na par nedelja jer je bio u jakim bolovima praćenim upalama stopala.
Stojaković je pristao na intervenciju tek kada je onako već vidno limitiran odigrao katastrofalno evropsko prvenstvo.
Te priče da je Žoc baš imao sreće da mu se niko od nosioca koji su peglali momačku minutažu nije povredio ipak je verovatnije da je to bilo manje do sreće a više do činjenice da je za dve sezone selektovao šestoricu milionskih EL nosioca u prajmu od kojih samo Naneli veteran ali dolazi zdrav i prav i sa top šuterskim statsima.



  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, necke said:

In Shabazz I trust.

 

Jos samo da se resi ovo sa Miroticem pa da na miru pratimo nastavak prelaznog roka.

Šabaz nije nikad bio, niti je, niti će ikad biti, ni približna zamena za Kampaca, Kampaco je jedan jedini nezamenljivi i nenadoknadivi, i on je mnogo i daleko bolji, kvalitetniji i ozbiljniji u mnogim košarkaškim stvarima, segmentima igre i karakteristikama u odnosu na Šabaza, i to je tako, hteo ti ostali to da priznate ili ne, surova istina i činjenice.

Link to comment
Share on other sites

Свемоћни Аргентинци нам донели КРК,топ 10 ЕЛ,срамотне поразе од Бајерна и Пао,а ми њима пар мелеона на рачуну,нема на чему и све најбоље а ми да се окренемо "Нашим момцима"у сезони 2023/24 Адио амигос

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, pachupa said:

Свемоћни Аргентинци нам донели КРК,топ 10 ЕЛ,срамотне поразе од Бајерна и Пао,а ми њима пар мелеона на рачуну,нема на чему и све најбоље а ми да се окренемо "Нашим момцима"у сезони 2023/24 Адио амигос

Nemoj tako, ko će sad šutati slobodna 50% u finalu. Da se mi isplačemo prvo pa ćemo sutra vidjeti šta ćemo, ako uopšte svane novi dan.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Koliko poznavanja problematike u našoj košarci je potrebno da se prihvati da je nemerljiva prednost Žoca u odnosu na Duška upravo činjenica da Limar, sve i da hoće, ne može da se umeša ili ikako utiče na selekciju igrača.

Sa naše strane je potrebno prilično vremena da bi se sastavio kompletan spisak, ne promašenih, već samo nebuloznih "pojačanja" koje je direktno i beskrupulozno u naš tim dovukao Dr. Nebojša #pedesgodinaukošarci Čović i na taj način obezbedio još jednu alibi EL polusezonu.

Dajte više tog dresiranog majmuna.
Koliki god da je primat zasigurno nam neće uvaliti sina da igra u paru sa Lorencom.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ovaj kao i prethodnih nekoliko prelaznih rokova pokazuje da mi kao klub nemamo ideju sta i kako dalje. Ili prosto Covica ideja ni ne zanima, vec samo prodaja magle zarad licne koristi. 

Takodje malo mi smeta sto se sva prica bazira na tvrdnjama insajdera. Kakvu potvrdu mi imamo da je bilo sta od onog sto nam oni navedu tacno. Za Davidovca i Tea sam ja mogao da Vam kazem nakon trece utakmice finala PO ABA, Hangu niko nije spomenuo.

Trenutno Partizan deluje kao mnogo ozbiljniji klub, pre svega jer ima dovodjenja imaju smisla, kod nas to vise deluje aha treba nam plej evo ga Teo slobodan, aha i Simonovic, opa Davidovac slobodan, davaj.

Kod Partizana je to malo drugacije i mislim da je reakcija na odlazak Madara tako dramaticna pre svega jer im kvari zamisljenu koncepciju.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, John Terry said:

 

Što? Tako je i Vujošević "dominirao" nad nama kad nismo imali hleb da jedemo, tako je i Čović dominirao nad njima kad su za njih igrali Vrapci i Vitkovci. TO je to. Zato i jeste toliko frustrirajuće, sve je politička odluka a ne predan i stručan rad.

Neuporedivo. Ono nase dno... Bez sponzora, koseva...

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, pachupa said:

Свемоћни Аргентинци нам донели КРК,топ 10 ЕЛ,срамотне поразе од Бајерна и Пао,а ми њима пар мелеона на рачуну,нема на чему и све најбоље а ми да се окренемо "Нашим момцима"у сезони 2023/24 Адио амигос

Kad je stigao prvi Argentinac imali smo 1:7 u EL i poraz od Zadra u Pioniru. Drugi je pauzirao zaslugom čovića tako da sav bes i cinizam treba da usmeriš samo prema čoviću.

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Doktor robotike iz Železnika bio bi prvak Evrope samo da mu zli navijači Crvene zvezde nisu remetili planove potpisujući neke tamo raduljice, s kojima su se talili za lovu kroz fiktivne ugovore.

 

A onda je došao limar iz Prislonice, zvani Sekač, i iskoristio to što su navijači Crvene zvezde saplitali predsednika KKCZ, koji nije u miru mogao da baca u bunar Vučićeve pare i da istovremeno sebi organizuje lukrativne poslove...

 

Ti prokleti navijači KKCZ koji upiru prstom u netransparentnost i bahaćenje tuđim parama osnovni su krivci posrtanja kluba, koji bi svakako bio bolji kada njegovog predsednika niko ne bi pitao gde je spiskao milione, zašto kao doktor robotike i domaćinski upravljač klubom gubi od autolimara zvanog Sekač i zašto služi kao isprazna kulisa u evroligaškoj konkurenciji.

 

Jer, poznato je da su navijači ti koji su ponovo zadužili klub do sličnog nivoa zbog kojeg je morao da prođe UPPR. I zbog njih, dakle navjača Crvene zvezde a ne predsednika, će sudbina kluba biti dovedena u pitanje kada ti dugovi stignu na naplatu.

 

I treba nas, navijače KKCZ, da bude sramota zbog toga što smo uradili klubu, a ne doktora robotike i doktorove svedoke.

Edited by Nek grmi jako
  • Like 5
  • Thanks 5
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Stvarno ga pominju random tviterasi i wannabe insajderi na tviteru 🙂

 

pa mislim, to bi bilo sjajno za logiku sastava a verovatno bih i kupio sezonsku pa posledicno otisao na tekmu prvi put od 1998.

 

mislim, teokratija & frenki, k'o otac i sin da mi igraju u zvezdi.

 

al kapiram da je zvaka za ludaka

  • Like 4
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

Procitao na tviteru za nekog Vasiljevica ili tako nesto iz australije da smo ga potpisali na 3 godine da ce sutra da objave.

Mislim previse random ime i kapiram da mu ovaj neki rodjak sto je objavio jer kako bi drugacije znao za njega 😂

Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...