Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

Nama vise lezi Sabaz nego Kampaco definitivno. To svi znaju, videli smo i ove sezone vec. Sabaz je igrac koji moze sam da pobedi utakmicu kad ga krene, Faku nazalost nije takav. Vec imamo Teodosica koji je slican kao i Faku i zato ne kontam zasto neki kukaju.

  • Like 6
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Miki28 said:

Auuu medo, izdominirao si kao kapiten komsija u game 5. Kapa dolje👍

 

 

Da se razumemo, meni je Faku top topova i potpisao bih sad da bude plej sve dok je u stanju da igra na visokom nivou

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, medobrundo said:

 

Vlade Divac mislim da bi imao šta da kaže, naročito za to najveći, jer je makar 2x veći, i igrački i u cm

Stvarno ne razumem u kom univerzumu neko moze da smatra Divca za coveka koji je igrao kod nas. Za mene je nista vise do cudne anomalije, kao kroz kakav li vec neprijatan obris u crveno belom dresu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, mille plateaux said:

Stvarno ne razumem u kom univerzumu neko moze da smatra Divca za coveka koji je igrao kod nas. Za mene je nista vise do cudne anomalije, kao kroz kakav li vec neprijatan obris u crveno belom dresu.

 

Dočim Kampaco uopšte nije bio čudna priča. Sve regularno, od potpisa do rastanka.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, medobrundo said:

Ja baš mislim da će Mirota biti ultra dostojanstven lik i zaslužiti aplauze i pred Zvezdinom publikom, te uraditi više na pomirenju od svih do sada. Još ima i taj crkveno humanitarni element, koji većina ljudi jako poštuje.

Neka sve to zasluzi u Zvezdinom dresu.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, grati said:

Nama vise lezi Sabaz nego Kampaco definitivno. To svi znaju, videli smo i ove sezone vec. Sabaz je igrac koji moze sam da pobedi utakmicu kad ga krene, Faku nazalost nije takav. Vec imamo Teodosica koji je slican kao i Faku i zato ne kontam zasto neki kukaju.

Polako,jos nije dosao da se ne opecemo kao prosle godine.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, grati said:

Nama vise lezi Sabaz nego Kampaco definitivno. To svi znaju, videli smo i ove sezone vec. Sabaz je igrac koji moze sam da pobedi utakmicu kad ga krene, Faku nazalost nije takav. Vec imamo Teodosica koji je slican kao i Faku i zato ne kontam zasto neki kukaju.

 

Teodosić i Faku su slični koliko dupe i oko.

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Markoss said:

Zao mi sto sam pljuvao Dobrica, posten momak, u sluzbi tima, uzimao odgovornost u smislu izlazaka iz opanaka kad su se mnogim vecim igracima stiskala muda. 

 

 

 

dobrić je sasvim na mestu. legende koje se ispredaju o njemu, nisu. mada je poslednjih par sezona narativ vraćen u relativnu normalu (što uključuje i preterivanje oko minusa), tako da je sve okej.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, grati said:

Nama vise lezi Sabaz nego Kampaco definitivno. To svi znaju, videli smo i ove sezone vec. Sabaz je igrac koji moze sam da pobedi utakmicu kad ga krene, Faku nazalost nije takav. Vec imamo Teodosica koji je slican kao i Faku i zato ne kontam zasto neki kukaju.

Zato sto je Kampaco jedna ili jedina garancija da nasu spoljnu liniju nece obilaziti kao cunjeve naredne sezone.

 

Prosle sezone smo poslednjih par meseci igrali u ovom sastavu na 1 i 2: Faku, Vildoza, Nedovic, Segi i imali smo ogromne probleme u odbrani.

Dzoni i Pefi su imali zanemarljivu ulogu na tim pozicijama.

 

Sada je Dusko doveo Hangu na Segijevo mesto, ocekuje se da dovedemo i snazno krilo da se vise ne patimo sa Lazarevicem i to jeste korak napred ka ozbiljnijoj i cvrscoj spoljnoj liniji, ali nam definitivno nista ne garantuje.

Neda je Neda, Teo nista bitno ne menja u defanzivnom smislu u odnosu na Lucu, sem sto je pametniji i koncentrisaniji ali zato i znacajno sporiji, pa mu dodje na isto.

Cak ni napast kakva je Kampaco nije mogao da krpi sve to u kontinuitetu, pa smo morali da gledamo Pefija na 3 i Branka po 25 min u igri, mogu da zamislim kako ce to da izgleda ako zamena bude samo Nejpier.

 

Mislim da dobar deo ljudi ovde nije svestan kolika su obaveza Teo i Nedovic u odbrani, prvopomenutog su poslovicno uspesno krpili Heket, Pajola i Vims, dakle dva fantasticna odbrambena igraca i jedan solidan, kod nas toga sem Hange jos uvek nema, a pri tome zelimo da imamo bolji rezultat nego (Virtus) lani.

 

Nejpier jeste bomba u napdau ali ne garantuje nista, sem da cemo po svojoj prilici nastaviti tradiciju nemogucnosti da spojimo 3 utakmice u najjacem sastavu.

 

Naravno da za Kampaca ne postoji prava zamena i da ce nam rastanak svima tesko pasti, ali ako cemo vec da se tesimo, daj da bar zadrzimo neki nivo objektivnosti.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mendez said:

Ko je imao neuporedivo veci uticaj? Ko je poslije presao kod komsija?

Pa Kampaco logično, a što se ovog prelaska tiče tu sam omanuo, moja greška, Divac je prvo igrao kod komšija, pa je tek posle nekog vremena iz Hornetsa prešao u Zvezdu.

 

Ali je Divac i, kao što sam već rekao, uopšte prvo neuporediv, odigrao i proveo neuporedivo i daleko manje utakmica i vremena u Zvezdi nego Kampaco, čovek je odigrao samo i svega 2, slovima DVE, utakmice u Zvezdi, tako da uopšte ne treba i ne može da se prvo uzima za poređenje, a kamoli priča i polemiše, ni za neozbiljno, a kamoli za ozbiljno, on vs Kampaco.

Edited by Шутер из блока
Link to comment
Share on other sites

Za svakog igraca, pa i za Fakunda vazi "koga nema bez njega se moze i mora". Mi smo izasli sa ponudom nikad vidjenom na ovim prostorima, ljudi koji se bave kosarkom misle da on vredi toliko i ja nemam nista protiv. Ali ako covek nece da ostane ovde, zaista nema razloga da oko toga pravimo dramu i izazivamo pomor srecnih celija. Imali smo mi svakakve rostere, uspone i padove pa smo preziveli.

 

Bila je cast gledati coveka u nasem dresu ovo kratko vreme, to je velika reklama za kosarku ovog regiona. Sta god odlucio, hvala mu. Iskreno voleo bih da sto pre odluci jer ce i nasem klubu onda biti lakse da znaju na cemu su.

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, uini said:

 

pa obe situacije su se dogodile

Pa jesu, nego pominjem Divca jer mi je veoma strana sama pomisao da je igrao u KKCZ, odnosno da se to pominje u bilo kom kontekstu. Kompleksnija je bila uloga koju je imao neki Lipovij nego li neko ko je dva puta oblacio dres, od toga drugu s Ortezom kao da nije ni igrao. Sci-fi klasican, i to onaj s ozbiljnom knedlom u grlu. Dakle, u izvesnom smislu horor, zapravo. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, mille plateaux said:

Pa jesu, nego pominjem Divca jer mi je veoma strana sama pomisao da je igrao u KKCZ, odnosno da se to pominje u bilo kom kontekstu. Kompleksnija je bila uloga koju je imao neki Lipovij nego li neko ko je dva puta oblacio dres, od toga drugu s Ortezom kao da nije ni igrao. Sci-fi klasican, i to onaj s ozbiljnom knedlom u grlu. Dakle, u izvesnom smislu horor, zapravo. 

 

meni je to bilo fenomenalno kao minijatura, tako da nam se osećanja na temu razlikuju. ali ono što se defacto desilo, je da je vlade divac igrao za zvezdu i da je bolji od facua, što je bio medin reply ka tebi.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, uini said:

 

meni je to bilo fenomenalno kao minijatura, tako da nam se osećanja na temu razlikuju. ali ono što se defacto desilo, je da je vlade divac igrao za zvezdu i da je bolji od facua, što je bio medin reply ka tebi.

Jes’ brate, formalno stoji. Al’ stoji taman onako kako npr. dozivljavas ulogu A.Brnabic na mestu premijera, dok AV ima protokolarnu funkciju. Pa da vidimo sad da l’ cemo da posmatramo stvari kroz prizmu papirologije ili realnog sagledavanja situacije. 
Sorry na digres.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, grati said:

Nama vise lezi Sabaz nego Kampaco definitivno. To svi znaju, videli smo i ove sezone vec. Sabaz je igrac koji moze sam da pobedi utakmicu kad ga krene, Faku nazalost nije takav. Vec imamo Teodosica koji je slican kao i Faku i zato ne kontam zasto neki kukaju.

Uf...ima jos igraca koji mogu sami da dobiju utakmicu kad ih krene, pa ih nikad ne bih zeleo u nasem klubu, a verujem ni ti. Da me ne shvati neko pogresno, ne kazem da sam protiv dovodjenja Sabaza, ali mi ovo sto je forumas izjavio bode oci, pogotovo sto na osnovu toga daje prednost u odnosu na Kampaca koji je klasicni timski igrac na poziciji na kojoj je to i najpotrebnije, a kosarka je jelte timski sport i pobedjuje najbolji tim, a ne pojedinac. A da ne pricamo o tome kako na prvi pogled Sabaz uopste ne deluje kao odgovarajuci fit uz Tea i Nedovica.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Milos 3.14 said:

U kakvom je statusu Martin iz Makabija. Nisam ga nešto mnogo gledao, ali mi deluje da ima dobar karakter, snažan je .

Da li ga je neko više pratio?

 

Produzio ugovor sa Makabijem. Po meni ok za bek apa nije za prvu opciju svakako. Ocekujem napredak s obzirom da mu je prva sezona u Evropi bila. Sasvim pristojna sezona, ispratio ga par puta gde je delovao dobro u oba pravca, pobio je teoriju da igraci iz australijske lige ne mogu da igraju Evroligu, samo sto se dovode za bek ap opcije a ne za startera. Ubedjen sam da bi Adams bio solidan bek ap da nije imao pritisak da mora sve sam da iznese te da ne bi imao mentalnu barijeru da sutira jer je odlican suter i vise bi se oslobodio sigurno.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...