Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

Ispisali smo 200 strana. Svojim fanatizmom smo poremetili ravnotezu tako da ocekujem sad neko energetsko kosarkasko praznjenje. Neki zemljotres. Ajd' pa neka parafne Mirotic , da nam da elana da u narednih 7 dana dodjemo do 400 napisanih strana. Mozemo mi to !

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Dropkick Murphys said:

Da skrenem malo pažnju s Goldijevog EK rostera...

Nećemo imati sledeće sezone i Teodosića i Nedovića u timu. 

Ako sam dobro čuo šta priča neka gospoda u Strahinjića bana. 

Duško veli...ili jedan ili drugi. Bar za sada je tvrd u pregovorima. 

Ako ostane Kampaco i ako uzmemo jos neko zvucno ime tipa Mirotic ili Klejburn itekako ces imati u timu Milosa, u suprotnom neces

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, bosMan_jr said:

Da li se ti salis sa mnom iskreno mi reci?

 

2023/2024 godine da ti petorka u EL bude Lo, Nedovic, Davidovac, Sikma i Noko?

 

Davidovac nije krilo odavno, Noko ne igra EL odavno ne znam ni gde je, Sikma ima 34 godine i nije vise sta je bio (a i to sta je bio je bilo u Albi mocnoj a ne Realu), Lo ima jednu EL sezonu kao starter odnosno sa minutima startera (takodje u mocnoj Albi - poslednjeplasiranom timu EL)

 

Bitno je da ti je u redu da svi ostali racunaju da ce doci Simonovic, ostati Petrusev i Mitrovic, doci jos neka zver na 4 i 5, a tu je i Davidovac - nema veze, mnogo je meceva, minuta ce biti za svakoga.

 

4 hours ago, bosMan_jr said:

ja znam da ti iskonski mrzis Zvezdu i Partizan, ali onda je najbolje da se ne ukljucujes u razgovor jer ne mozes da budes objektivan.

 

Ja ne kazem kao neki da petorka treba da bude Kampaco Nedovic Kalinic Mirotic Dejvis, ali ovo tvoje je jednako smesno kao i ova petorka koju sam naveo

 

Ne, ta tvoja petorka nije smesna nego zalosna. Zalosno je sto se neko u zemlji Srbiji lozi na projekat "zamislimo da je Crvena zvezda Barca/PAO, a da je Srbija ex SFRJ". 

 

Ovaj moj roster je na brzinu sklepan. Ako hoces okvirno po budzetu, voleo bih da imamo roster kao poslednji Radonjicev.

 

3 hours ago, DameTime said:

 

Bogami, Duško dobija sve više pozitivnih poena kod mene...

 

Zasto, zato sto insistira na ultraskupim igracima?

 

3 hours ago, DameTime said:

@goldberg Da direktno ponovim ono što sam pre neki dan rekla na osnovu tvojih upisa. Make no mistake da bi ti igrači koje navodiš takođe bili preplaćeni, samo u svojim okvirima. Pogledaj spekulisane ugovore za Mitrovića i Davidovca - KKCZ ih apsolutno precenjuje. Ti tvrdiš da je dovoljno da se ne dovode imena poput Mirotića, Campazza, Clyburna, pa ispada da bi samo tako nešto bilo razbacivanje parama. Ovi igrači koje si naveo za krilne i centarske pozicije ne bi bili dovoljno dobri za neko ozbiljno takmičenje, a koštali bi poprilično.

 

KKCZ to mora da plati jer je svima dala do znanja da se milioni evra slevaju na njen racun, da kralj Faruk samo namigne i eto novog sponzora, da planiraju da dovode igrace od nekoliko miliona evra godisnje. Pa naravno da ce Mitrovic i Davidovac takav klub gledati da istresu do poslednjeg evra i ja ih podrzavam. Neka traze sto vise, posle ce biti dugova, ali nemoj da je neko plakao kad se zbog tih dugova klub bude gasio.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, John Terry said:

 

I obojica likovi "izmedju pozicija". Treba nam kao leba startna cetvorka ovde.

Pa dobro je to, kad jedan lik izadje, drugi udje na poziciji izmedju pozicija.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, djurava said:

Simonovic vs Smajlagic, meni je tu negde, generalno slican i profil i kvalitet

 

Mislim da nema nikog ko se ovom potpisu raduje više od Smailagića, poješće ga za doručak.

  • Ha-ha 3
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

1. Кампацо, Топић

2. Хилиард, Недовић

3. Калинић, Давидовац, Лазић

4. Миротић, Петрушев

5. Небо/Појтрес, Симоновић, Митровић

 

14. и 15. играчи Лазаревић и Илић. 

 

Пошто мислим да Душко види Петрушева на 4 онда ћемо сигурно довести још једног центра, али не би ме изненадило да идемо на све или ништа на трио Миротић/Калинић/Кампацо па да останемо са Симоновићем и Митром на центру а Петрушев да узме и на центру неки минут. 

 

Link to comment
Share on other sites

Ili ce biti ovako:

 

Pojacanje, Lazic, Lazarevic

Petrusev/pojacanje, Davidovac

Pojacanje, Simonovic, Mitrovic

 

ili ovako:

 

Pojacanje, Davidovac, Lazic/Lazarevic

Mirotic/pojacanje, Petrusev

Pojacanje, Simonovic, Mitrovic

 

Ako budemo izledali ovako (a siguran sam da necemo):

 

Losije pojacanje od Mirotica, Davidovac

Petrusev, Simonovic, Mitrovic

 

To deluje tanko, mada mislim da su prva dva scenarija realnija.

 

Ubedjen sam da Dusko vidi Petruseva na 4 naredne sezone i da necemo na 5 izgledati: Petrusev, Simonovic i Mitrovic kao sto pise par forumasa. Uostalom najavio je @Mile1 neko ''meso'' a to bi trebalo da znaci centar atleta.

Edited by Brat od Korneta
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, СамоТи3 said:

1. Кампацо, Wolters, Winston, Топић

2. Недовић, Hollins

3. Калинић, Давидовац, Лазић, Lazarevic

4. Миротић, Петрушев, Sikma

5. Симоновић, Митровић

 

+ Ilic kao 13. 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...