Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

41 minutes ago, Сандро Лаки Ђентиле said:

 

Напомена: Не исмевам никога ко је стварно такав, само ми је било смешно, ако треба, нека се обрише.

bipolar.jpg

A jbg. Nisi skontao. Nema veze. 😂

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Čočo said:

A jbg. Nisi skontao. Nema veze. 😂

Ovo jesu polarni medvedi vrv. Ali postoji u psihologiji i bipolarni poremećaj kada neka osobe u vrlo kratkom intervalu ima napade euforije ili potom anksioznosti. Tipičan primer je Kler Dejn u seriji Domovina. Izvinjavam se forumašima na off topic

  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Inače vidim da će i definitivno Real da se raziđe sa Tavaresom jer ovaj traži 3m. S obzirom da su dali na Kampaca te pare a da mi nismo daj da ga spojimo sa Mirotom i tako zatvorimo pola budzeta tj. EL normu od 7m. Ostatak dati na PG i SF i tjt. 😄

Link to comment
Share on other sites

Evo par zanimljivih igrača, a da nisu finansijski nerealni:

1) Džerijan Grent

2)Ajzea Kordinije / Džordan MekRej

3) Gidrajtis / Aksel Butijel / Kajl Vims

4) Džejms Veb treći / Amat Embaje

5) Džoš Nibo / Tonje Džekiri

 

Ovaj Embaje mi je jako zanimljiv. Sličan stil igre ima kao Bentil, ali mi se čini kao mnogo koncentrisaniji i inteligentniji igrač. Nije za prvu opciju, ali je sasvim korektan.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, cobi996 said:

Evo par zanimljivih igrača, a da nisu finansijski nerealni:

1) Džerijan Grent

2)Ajzea Kordinije / Džordan MekRej

3) Gidrajtis / Aksel Butijel / Kajl Vims

4) Džejms Veb treći / Amat Embaje

5) Džoš Nibo / Tonje Džekiri

 

Ovaj Embaje mi je jako zanimljiv. Sličan stil igre ima kao Bentil, ali mi se čini kao mnogo koncentrisaniji i inteligentniji igrač. Nije za prvu opciju, ali je sasvim korektan.

Mbaye potpisao za CSKA

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, cobi996 said:

Evo par zanimljivih igrača, a da nisu finansijski nerealni:

1) Džerijan Grent

2)Ajzea Kordinije / Džordan MekRej

3) Gidrajtis / Aksel Butijel / Kajl Vims

4) Džejms Veb treći / Amat Embaje

5) Džoš Nibo / Tonje Džekiri

 

Ovaj Embaje mi je jako zanimljiv. Sličan stil igre ima kao Bentil, ali mi se čini kao mnogo koncentrisaniji i inteligentniji igrač. Nije za prvu opciju, ali je sasvim korektan.

Ембаје је потписао за Цска.

Edited by Bogoljub Gagic
Видим колега је већ написао
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Čočo said:

Inače vidim da će i definitivno Real da se raziđe sa Tavaresom jer ovaj traži 3m. S obzirom da su dali na Kampaca te pare a da mi nismo daj da ga spojimo sa Mirotom i tako zatvorimo pola budzeta tj. EL normu od 7m. Ostatak dati na PG i SF i tjt. 😄

Kampaco, Klajburn, Mirotić, Tavares.

 

Pa da tražimo mišljenje od Gurua da li na ovu četvoricu mogu da se šlepaju Nedović, Teo, Davidovac i Mitrović.

Edited by Dropkick Murphys
  • Like 3
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Redstar0356 said:

Kampaco, Teo, Top 

Nedovic, Laprovitola

Dovric, Lazic, Lazarevic 

Mirotic, Polonara, Deda 

Dejvis, Mitrovic, Kuzmic, Raduljica 

 

Ja sam skontao da ce ovo biti

Necemo sigurno uci u sezonu sa Segijem kao prvim krilnim igracem, narocito ako budemo ovako jaki, odnosno skupi, po ostalim pozicijama.

Na ovu spoljnu liniju koju si naveo mora da ide jedno defanzivno i atletski mocno krilo da krpi rupe koje budu stvarali minuti svih sem Kampaca na 1 i 2, inace dzabe sav talenat okolo.

 

Idealan je Kalinic, moze i Ponitka, Jeff Taylor ili Hanga kad ne bi bili matori, cak bi i komsija Grk tu odradio poso, taj fazon igraca nam je potreban.

Jeste da nema puno takvih igraca na trzistu ali se svakako mogu iskopati bar 10 boljih od Dobrica, ne nuzno sa nekim pedigreom.

 

Ako Dobric ostane ocekujem njegovih 15-20 minuta, prvenstveno na 3, nazalost verovatno malo i na 2 ako se bude kasnilo sa pojacanjem na beku a Dusko u nekim momentima bude ispizdeo na Nedovica.

 

Lazic tu ostaje kao treca opcija, odnosno 11 ili 12 igrac u rotaciji, zajedno sa Topom i onim ko bude peti igrac u rotaciji na 4 i 5 (nadamo se Mitar).

U ovoj podeli uloga za Lazarevica i Ilica nema mesta ni minuta ni na vidiku, realno bi bilo da se rastanemo sa jednim od njih dvojice, a verovatnije je da ce cekati svoju sansu sa pozicije 14. i 15. igraca, u slucaju epohalnih malera i povreda koje su vec standardne za nase prilike.

 

Sto se Mirotica tice, pricacemo vise o njemu kad bude zvanicno.

Pisao sam pre neki dan da treneru kao sto je Dusko sigurno nece voditi igru neki Bolomboj ili slicne cetvroke.

Mirotic je na toj poziciji krem, verovatno najbolji igrac u Evropi.

Ako dodje, a izgleda da hoce, ocekujem da statisticki bude u rangu svojih najboljih izdanja u EL karijeri, igra ce kompletno biti podredjena njemu, od cega ce imati vajde svi, a narocito centri.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Kampaco, Klajburn, Mirotić, Tavares.

 

Pa da tražimo mišljenje od Gurua da li na ovu šetvoricu mogu da se šlepaju Nedović, Teo, Davidovac i Mitrović.

Trojica i ajde ali četvorica baš teško. 😂

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, John Terry said:

 

Pa sad...bas na korak od osvajanja tesko da je bio ali se u principu slazem. Imamo obicaj da preuvelicavamo i uspehe i neuspehe, kao nacija.

 

Kapiram o čemu pišeš, samo sam ja uzeo u obzir sva dešavanja. Tuča koja je verovatno sprečila njhov odlazak na F4, osvajanje Evrolige od strane Reala, tako kada sve skupim i saberem mišljenja sam da im je malo nedostajalo da uzmu i Evroligu. Sad sam već promenio temu, nek prašta DonDuško, mada ništa značajno se ne dešava, vrtimo jednu istu priču. :classic_biggrin:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Nenadd said:

Necemo sigurno uci u sezonu sa Segijem kao prvim krilnim igracem, narocito ako budemo ovako jaki, odnosno skupi, po ostalim pozicijama.

Na ovu spoljnu liniju koju si naveo mora da ide jedno defanzivno i atletski mocno krilo da krpi rupe koje budu stvarali minuti svih sem Kampaca na 1 i 2, inace dzabe sav talenat okolo.

 

Idealan je Kalinic, moze i Ponitka, Jeff Taylor ili Hanga kad ne bi bili matori, cak bi i komsija Grk tu odradio poso, taj fazon igraca nam je potreban.

Jeste da nema puno takvih igraca na trzistu ali se svakako mogu iskopati bar 10 boljih od Dobrica, ne nuzno sa nekim pedigreom.

 

Ako Dobric ostane ocekujem njegovih 15-20 minuta, prvenstveno na 3, nazalost verovatno malo i na 2 ako se bude kasnilo sa pojacanjem na beku a Dusko u nekim momentima bude ispizdeo na Nedovica.

 

Lazic tu ostaje kao treca opcija, odnosno 11 ili 12 igrac u rotaciji, zajedno sa Topom i onim ko bude peti igrac u rotaciji na 4 i 5 (nadamo se Mitar).

U ovoj podeli uloga za Lazarevica i Ilica nema mesta ni minuta ni na vidiku, realno bi bilo da se rastanemo sa jednim od njih dvojice, a verovatnije je da ce cekati svoju sansu sa pozicije 14. i 15. igraca, u slucaju epohalnih malera i povreda koje su vec standardne za nase prilike.

 

Sto se Mirotica tice, pricacemo vise o njemu kad bude zvanicno.

Pisao sam pre neki dan da treneru kao sto je Dusko sigurno nece voditi igru neki Bolomboj ili slicne cetvroke.

Mirotic je na toj poziciji krem, verovatno najbolji igrac u Evropi.

Ako dodje, a izgleda da hoce, ocekujem da statisticki bude u rangu svojih najboljih izdanja u EL karijeri, igra ce kompletno biti podredjena njemu, od cega ce imati vajde svi, a narocito centri.

Šteta je što je Kurucs prazne glave, ili što Sedekerskis nije uspeo da se ofanzivno dovede bar na pristojan nivo, to je tip igrača o kojima pričaš i koji nam treba.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Volter said:

 

Kapiram o čemu pišeš, samo sam ja uzeo u obzir sva dešavanja. Tuča koja je verovatno sprečila njhov odlazak na F4, osvajanje Evrolige od strane Reala, tako kada sve skupim i saberem mišljenja sam da im je malo nedostajalo da uzmu i Evroligu. Sad sam već promenio temu, nek prašta DonDuško, mada ništa značajno se ne dešava, vrtimo jednu istu priču. :classic_biggrin:

 

Realno su F4 zasluzili. Ali tamo je sve moguce, a ta dva koraka su ipak najveca, tu je 50-50%. U svakom slucaju pokazali su Covicu kako se raspolaze velikim parama. Ali u tome je i cela poenta, mislim da smo isti novac dobili ali da mi placamo FMP jedno 2 miliona godisnje, gruba procena, pa je za toliko Partizanov tim skuplji.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, cobi996 said:

Evo par zanimljivih igrača, a da nisu finansijski nerealni:

1) Džerijan Grent

2)Ajzea Kordinije / Džordan MekRej

3) Gidrajtis / Aksel Butijel / Kajl Vims

4) Džejms Veb treći / Amat Embaje

5) Džoš Nibo / Tonje Džekiri

 

Ovaj Embaje mi je jako zanimljiv. Sličan stil igre ima kao Bentil, ali mi se čini kao mnogo koncentrisaniji i inteligentniji igrač. Nije za prvu opciju, ali je sasvim korektan.

 

Po mom mišljenju, ni blizu.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Laki21 said:

Kako neobično, biraju isključivo igrače koji imaju fetiš da probace loptu kroz obruč.

Pa on i nije neko ko je poznat po ubacivanju lopte kroz obruč, bar ne u velikoj meri ali zato skače kao na trambolini. 

Link to comment
Share on other sites

Hall je najveći atleta u EL, kuca sve što se fizički može ukucati, lagan na nogama i pogodan za razne vrste odbrana. Definicija mitske zveri. Ali isto tako je veoma sirov, nema domet izvan reketa, bball IQ mu je u minusu, a takođe ima i dosta slabašan frejm za peticu, fizički dosta slabiji od Lessorta i decision making mu je još gori.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...