Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

21 minutes ago, Mendez said:

U sustini, prema rekla kazala izvorima, do smo bili ozbiljno zagrizli za Laprija, Dejvisa, Mirotica, Kampaca i Tea..a doveli Luku i Dedu. S tim da nismo ni krenuli posteno a prelazni rok vec smorio najstrasnije od defetizma i crnjaka, lagano Alopeciu dobijam od ovolike negative i stresa.

Ниси једини друже 😢

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Chaos Is Me said:

Inače, za mene je najbolji mogući dostupni centar Poirier. Ne znam koliko košta ni da li se već dogovorio sa Bajernom kao što je bilo reči.

 

Evo da se složim sa Šuterom u vezi Shengelie, propao igrač + još jedan užasan šuter nam ne treba u timu a cena mu je i dalje verovatno paprena.

Ne moze Poirier, bio je back up Tavaresu odnosno 2 opcija u Realu, tako da automatski otpada.

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Николица said:

Ниси једини друже 😢

Druze, sve dodje i prodje (ovo iz iskustva). Samo relax, smanjis gas, posvetis se malo vise sebi i dodje sve na svoje..(spamujem ali jebi ga, ljudi smo).

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, bosMan_jr said:

Sve super ali mi kao da pravimo ekipu od 12 backupova. Kome Polonara da bude back up kad je Davidovac vec tu?

Kome Semaj da bude backup kad je Teo tu?

 

Napisah za dvojicu ti napisah za 12. Ionako nije bila poenta upisa sta ja vidim za bek apa no Duskovi bivsi igraci sta postoji, ako ista bude dovodio od bivsih bice neko od njih.

 

Ne bi me iznenadilo da Davidovac bude i bek ap na 3(jer je i to igrao u Cska na nekim utakmicama i delovao dobro mada svakako nije to El nivo i realan parametar), to cemo videti u zavisnosti da li cemo dovesti dve cetvorke ili jednu. Svakako nece Davidovac biti 3. opcija ni na 4 a narocito ni na 3.

 

Sto se tice Tea odnosno Kristona za bek apa ne vidim gde je to Teo zvanicno nas. Vise ne verujem ni u sta dok klub ne objavi. Teo i Kriston bi bio downgrade svakako na ovo sto smo sad imali ali u poredjenju sa svim prethodnim sezonama to i nije tako lose ukoliko bi se znacajno pojacali na ostalim pozicijama, mada da je tanko za top8 tanko je. Svakako se nadam da cemo imati kvalitetnog startera Campazzo/Henri/Thompson/Slukas/Laprovitola mislim da bi skoro svi bili zadovoljni sa bilo kime od njih za prvu opciju.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Brat od Korneta said:

 

Napisah za dvojicu ti napisah za 12. Ionako nije bila poenta upisa sta ja vidim za bek apa no Duskovi bivsi igraci sta postoji, ako ista bude dovodio od bivsih bice neko od njih.

 

Ne bi me iznenadilo da Davidovac bude i bek ap na 3(jer je i to igrao u Cska na nekim utakmicama i delovao dobro mada svakako nije to El nivo i realan parametar), to cemo videti u zavisnosti da li cemo dovesti dve cetvorke ili jednu. Svakako nece Davidovac biti 3. opcija ni na 4 a narocito ni na 3.

 

Sto se tice Tea odnosno Kristona za bek apa ne vidim gde je to Teo zvanicno nas. Vise ne verujem ni u sta dok klub ne objavi. Teo i Kriston bi bio downgrade svakako na ovo sto smo sad imali ali u poredjenju sa svim prethodnim sezonama to i nije tako lose ukoliko bi se znacajno pojacali na ostalim pozicijama, mada da je tanko za top8 tanko je. Svakako se nadam da cemo imati kvalitetnog startera Campazzo/Henri/Thompson/Slukas/Laprovitola mislim da bi skoro svi bili zadovoljni sa bilo kime od njih za prvu opciju.

Kad smo već kod onog spiska Duškovih bivših igrača, otpao je i Enok, otišao u Turk Telekom.

Link to comment
Share on other sites

Ne ocekujem prvo pojacanje da objavimo pre 10. Jula s obzirom da iz kluba objavljuju jednu vest dnevno.

 

Ostalo je jos:

-zahvalnica Ivanovicu

-zahvalnica Dobricu

-zahvalnica Raduljici (kako ovo zvuci)

-produzetak Lazica

-zahvalnica ili produzetak Kampaca

-zahvalnica ili produzetak Petruseva

-zahvalnica ili produzetak Lazarevica

-zahvalnica ili produzetak Kuzmica

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, drakon1 said:

Ajmo, barem 6 stranica na ovo...

 

 

 

Blagi užas koga mi sve tražimo. Igrača koji se jedva skrpio prošle sezone imao više loših nego dobrih utakmica. Ono što je on igrao je za EC takmičenje. Šut očajan, u odbrani rupa, skok u odbrani nema kao da nije na parketu a u napadu kao da nije u hali. A tek lateralne kretnje, užas. 

Ček, ček, nešto mi ovo poznato.  😅🤔

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

Just now, Čočo said:

Blagi užas koga mi sve tražimo. Igrača koji se jedva skrpio prošle sezone imao više loših nego dobrih utakmica. Ono što je on igrao je za EC takmičenje. Šut očajan, u odvrani rupa, skok u odbrani nema kao da nije na parketu a u napadu kao da nije u hali. A tek lateralne kretnje, užas. 

Ček, ček, nešto mi ovo poznato. 🤔

 

Coco iz bloka.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Гаучо said:

А што не би желели њега? Без зезања, искрено питам, нисам га много гледао прошле сезоне

 

Ocekujemo svakog trenutka sutera iz bloka da ti detaljno objasni zasto ne on.

  • Like 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Laki21 said:

Nek mu je sa srećom.

 

Vidim da se smejete, ali zaista to mislim. Svi znate moje mišljenje o njemu kada je dolazio, međutim, čovek je časno odradio svoje, možda i više od svojih mogućnosti koje jbg nisu velike, jedan od retkih koji je zaista oznojio dupe i bez ikakve ironije iz sveg srca mu želim sve najbolje u daljoj karijeri i životu.

  • Like 20
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...