Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

Ju,ju sto je ovo dobro. Kao na najboljim drogama. Pre koju godinu Lojd, svi se pitali kako smo ga doveli iz Valensije, a sada Kampaco, Laprovitola, Kalinic, Mirotic, Papajanis, Dejvis, Tavarez........ kakav ringispil. Od ovoga moze da se rikne 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, John Terry said:

 

Ima naravno, ali evo sam razmisli da ti neko dodje i kaze dam ti 400 000 evra za nista a ti mi vratis 200 000 na ruke. Moze? Sta bi ti rekao?

u ovom slučaju nije bilo baš tako, malo su više raduljica i njegov tim pritiskali nego što je čović bio uporan da baš njega dovede

 

Link to comment
Share on other sites

Stvarno ne znam ni ja zbog cega se toliko spominje Beron. Moze umesto Nedovica, ali zajedno sa njim nema smisla. Mi bi na toj poziciji trebali da jurimo ono sto smo zamisljali da bi Dobric mogao da igra -> dobra defanziva + pouzdan suter iz otvorenih pozicija. Dobric je imao veliku energiju i zelju, ali nije kvalitetan defanzivac, a i sut mu je zakazao ove sezone. 

 

Ne treba zaboraviti ni da sve vise postaje trend da se igra sa dva plejmejkera, tako da ce na poziciji 2 i takva situacija da "jede" minute. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Kankkunen said:

Trećina posla je gotova, ja sam za, ostaje samo da on i klub pristanu.

Ako ne on, onda Bouteille ili Billy Baron za siromasne, Wayne McCullough.

Moze i Andrew Andrews, cisto da se gazda podseti one utakmice iz 2021/22 kada je sam pobedio Partizan u Areni 🙂

Edited by Pero
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Koliko sam razumeo, ako ostane, a sve ovo su izgleda nagadjanja i neproverene vesti, ostao bi kao 3 centar i 6 visoki, sto je skroz ok.

 

Kome treba treći centar i šesti visoki? Niko ne baca pare na penzionere i nepotrebne igrače sem Čovića. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, berti said:

Odakle sad vesti da Kuzmic ostaje. To je horor.

Na šta li me ovo podseća???

Kuzmić ostaje da trenira sa nama. Pošto Mirota ide u Oly da dovedemo mi Bjelicu dok ne nađemo nosioca. Može i Teo dok nam prvi plej ne odgovori na poslatu ponudu. Zadržimo i domaću osnovu jer bez njih ništa ne može. Pa kad skupimo 12 igrača koji EL mogu igrati samo u CZ, onda daj nekoga da nam spasava sezonu 🙂

Očigledno je da imamo novca kao pleve 🙂

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kuzmic ostaje kao treci centar. Ove sezone je bio toliko dobar da u najvaznijem delu sezone plej ofu je bio ili peti centar (cak i Lazarevic cuvao Lesora pre Kuzmica) ili se uopste nije ni skidao. Ali znate, domaci igrac plus kad prodje pripreme ijaooooo. Daj nek nas ne sprdaju vise, ko je za penziju neka ide lepo u penziju a ne tu kao imamo 5 centara a u sustini nemamo nijednog.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Guru said:

Ova tema kao takmičenje ko će da sastavi defanzivno lošiji roster, neko bi takvo nabacivanje imena bez ikakvog smisla i obrazloženja okarakterisao i kao spam... 

 

Fakin košarka se igra u dva pravca.......

Link to comment
Share on other sites

Bez dva vrhunska beka, nemoš ocekivati nikakav pomak u odnosu na sve ove godine guzeljanja, krvavih kolena i kamenjarima koji peglaju odbranu.

Centra i pleja mozes imati po kednog vrhunskog, ali bez dva artiljeca spolja nema posla.

Na kraju krajeva, jedan ako se povredi, mozes da sednes i places i molis Boga da ce neko da isporuci neocekivano, sto moze da se desi, ali jednom u deset puta.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Kankkunen said:

Trećina posla je gotova, ja sam za, ostaje samo da on i klub pristanu.

 

pazi ovo 

PG ryan arcidiacono*- teokratija-topić

*29 godina, ozbiljan nba hustler, prosečan šuter za tri i slab asistent. koliko sam puta video da je izvukao faul u napadu, ne zna im se broj. sve suprotno od teokratije.

niko ne bi mogao da mu napiše pravilno ime, belac, netetoviran. 

SG nemanja-?-lazić

SF dotson-?-lazarević

PF polonara-davidovac-ilić 

C  neki opasan da mu teo nabudži 15-20pts za 15-20mins

 

nije preskupo, može čovke da uzme milionče za džep bez gimnastike sa raduljicom.

 

Edited by uini
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, John Terry said:

 

Poželjan scenario:

 

Beron daje trojku za pobedu.

Beron odlazi uplakan na klupu, skida dres, baca ga na parket Pionira, pisa po dresu Armanija.

Uzima bič, sam se bičuje 30 puta.

Izlazi na parket iako je igra u toku, ljubi grb Zvezde ala Saša Obradović.

Uveče izbacuje na tviter "Spremte se spremte"

 

Koliko se ja sječam, nije bilo problem u Baron-ovom radovanju, nego gestikulacijama prema publici posle koša. 

 

16 minutes ago, Kankkunen said:

Šta ste se uhvatili Berona ko pijan plota, čovek ima jak ugovor sa Armanijem i neće nigde.

Ima ugrača i van EL, a tek Amerika zemlja velika ... istražujte malo. :classic_smile:

 

Bi mi, al neznamo 😄 Ili preciznije rečeno, ne pratimo te lige toliko da bi videli neke potencialne bisere. 

Btw, znaš li šta se dešava sa onim Timme-om sa Gonzage? Vidim da je undrafted. On bi mogao biti Luke Sikma posle Luke Sikme u evropi

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, berti said:

Odakle sad vesti da Kuzmic ostaje. To je horor.

 

Ako se ispostavi kao tačno, to je definitivno dokaz da smo neozbiljni. I da je neka kombinacija za pranje para kao sa Raduljicom. Čovek je za banju već 3 godine, ne može loptu da uhvati više, a mi hoćemo da bude treći ili četvrti centar... 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...