Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

4 minutes ago, suptil said:

Ali zasto je propao? To je pitanje. Novi momenti sa otkazom i sudom u Barseloni, mnogo veca ponuda u medjuvremenu od strane treceg kluba ili nesto sasvim novo kao faktor.

To ne znamo

Ali isti dan je prvo onaj italijanski insajder izasao sa vescu da nece doci u kkp i da ce preci u pao

Tek uvece krece spin masinerija

Link to comment
Share on other sites

Pretpostavljam da ima dosta do patkometrije i da je zato grožđe kiselo, ali sad barem imaju spremnih 3,5 miliona za druge igrače.

 

Što može da bude prednost, a ne mana, u zavisnosti iz kog ugla se gleda i kako će potrošiti pare koje su spakovali za Mirotića... Ali ne da nije smak sveta, nego nije ni blizu tome, jer će im se pojaviti nove opcije, a ionako imaju Ledeja na PF.

 

Možda bi Mirotić, kao ubedljivo najplaćeniji igrač, poremetio i hemiju među starosedeocima, prevashodno u odnosu na Ledeja, pa i Pantera naravno, ali taj metak KKP neće zagristi u svojoj svlačionici...

 

A i pitanje je šta možeš da očekuješ od igrača koji ti donese sa sobom takav pristisak, a još i ne može, ili s pravom neće da se nosi sa posledicama, što vidimo iz njegovog saopštenja.

 

Zato je možda i dobro što nije potpisao ni za njih ni za nas. 

 

 

Edited by Nek grmi jako
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kakva plejada beskičmenjaka i poltrona na obje strane foruma. Ovamo samoprozvana božija noga i čovjek koji mrzi more ,a tamo irelevantni zagovornici filozofije "nismo isti". 
Ne mogu me izbaciti iz takta devijacije koje se talože godinama, ali ljudska glupost i odsustvo racia , izopačen moralni kompas, nemanje etike, uvijek me pomjere sa mjesta. 
 
Molim moderaciju za ban. Hvala.

Послато са M2006C3LVG помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

Kao što rekoh pre neki dan. Kad su saznali da nece u Srbiju, krenula spin mašinerija. I sad ide onaj drugi scenario-u kakvoj zemlji zivimo, mi pošteni, igrao bi iz ljubavi, ugnjetavani od strane režima blablabla

  • Like 18
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Stanko1997 said:

A na tržištu nikad više igrača za ono što je njima potrebno 😂 ovo je kao da smo mi čekali Kampaca do kraja jula, a da nismo ništa doveli.

Oni su i rekli da ce da cekaju Mirotica koliko god je potrebno. Dakle spremni su bili na rizik. I da ode bilo gde, tek sa zavrsenom sudskom arbitrazom moze da zaigra za novi klub. Kad ce se to dogoditi videcemo. Velike pare mogu da se nadju za velike igrace. Ne znaci da ce se te pare automatski preusmeriti na neke druge igrace.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Čočo said:

Iskreno da vam kažem odluka Mirotića mi se sviđa jer čovek iznad ovog blata u kojem se valjamo. Ali isto tako mi se ne sviđa što neće pojačati KKP. Stojim pri tome da je bila odlična ideja da pojača KKP jer bi na bitnim pozicijama bili oslabljeni ovako sad imaju hrpu para da dovedu ozbiljna pojačanja na 1, 4 i 5. 

Te pare imas samo za Mirotica ne i za druge igrace, receno vec mnogo puta, slicno kao i kod nas Campazzo...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Koliko god vecina dizala Mirotića u nebesa kao coveka, meni se cini da su u ovom slucaju presudile pare. Jer, partizanov je bio sve dok se nije pojavila masna ponuda Panatenaikosa, kada su i krenule price da mu se preti, verovatno da rukovodstvo partizana ne bi ispalo smesno, zajedno sa najboljim trenerom u svijet. A to je i Mirotiću dalo slagvort da zaobidje dogovor i ode za parama.

Previse se ovde potcenjuje moc para, valjda zbog navijacke zaslepljenosti.

  • Like 4
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Stefi88 said:

Te pare imas samo za Mirotica ne i za druge igrace, receno vec mnogo puta, slicno kao i kod nas Campazzo...

Da li vi stvarno verujete u to? Da li živite u zemlji Oza? 

Tako je pričano i za Kampaca pa smo doveli Šabaza od 2m i još 8 novih i dobro plaćenih pojačanja. Plus će doći još dvojica koji će dobiti dobru svotu novca. Saberite se već jednom. 

Para imamo kao pleve i mi i KKP. Oni od danas će tek dobrano da potroše na tri pozicije umesto na jednu i to mi se ne svidja uopste. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Predsednik Mijailović, sportski direktor Savić i trener Obradović su nekoliko puta uveravali igrača da nema razloga za zabrinutost i da je više nego dobrodošao u Srbiju.

Takođe, Klub je odmah kontaktirao najviše državne organe kako bi i najsitnija sumnja bila otklonjena. Ovom prilikom, KK Partizan Mozzart Bet se zahvaljuje predsedniku Republike Srbije, Aleksandru Vučiću koji je lično uputio poziv igraču i potvrdio da je bezbednost njega i njegove porodice garantovana u Srbiji i da su oni dobrodošli.

 

Ovo je, inače, deo saopštenja KKP...

 

Predsednik Vučić lično uputio poziv Mirotiću??! Pa šta je on, sportski direktor KKP??? Predsednik?! Gazda??!

 

I čemu sad KKCZ da se nada kada predsednik države lično zove jednog od najskupljih igrača Evrope u korist rivalskog kluba? 

Edited by Nek grmi jako
  • Like 32
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Nek grmi jako said:

Predsednik Vučić lično uputio poziv Mirotiću??! Pa šta je on, sportski direktor KKP??? Predsednik?! Gazda??!


Ovo jeste pravi skandal, znači kada zapne u pregovorima onda se aktivira predsednik te države, pa svi zajedno ubedjuju igrača da dodje. Gde mi živimo jbt, kao da željku nije bila dovoljna osvojena ABA liga prošle sezone.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Pominjao sam ranije da su letnje aktivnosti na košarkaškom tržištu svojevrsna pisma o namerama dva kluba, KKCZ i KKP, posle kojih je situacija mnogo jasnija, kao i mogući raspleti sezone.

 

Ali ovo da predsednik Srbije zove jednog od najskupljih igrača Evrope da pređe u Partizan ne da je pismo, nego je atest o namerama. Još samo da pozove menadžere igrača... Pa i sudije, zašto da ne, samo da nađe broj Pukla i ekipe...

 

Čekajte, pa jel to realno?

 

 

Edited by Nek grmi jako
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...