Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

3 minutes ago, John Terry said:

Ljudi, imam ozbiljno pomesana osecanja po pitanju ovolikog trosenja novca. Imacemo tim koji kosta izmedju 10 i 12 miliona dolara ili evra (ne znam u kojoj su valuti izbacivani ugovori) neto. 

 

Znam celu pricu o tome kako i sta i da ne treba ali opet mi je nelagodno. Znam da je to novac uzet iz dzepova nesrecnih, siromasnih, koji neki spas traze u kladionici. Ne mogu da mi ne bude zao.

Ako hocemo dve A licence za srpske klubove u ribrendiranoj EL onda je ovo put. Svidjalo se to nekom ili ne iz milion razloga.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Ако желе и у клубу да се мало помакну а не да се само ослањају на државне  дотације незаслужене,мора озбиљније да се ради,карте,дресови,мајице,дуксеви да се то дигне на неки виши ниво у односу на ово до сад,ту је комшилук пуно озбиљнији,довео је у своје редове озбиљне маркетиншке играче за наше услове.Да свака утакмица буде спектакл,две године,посебно она прва са Жељком у медијима прва вест била њихова утакмица у Еврокупу па тек ми иако играмо ЕЛ.Значи и спин медија,мало да се гледа у сопствено двориште,пошто раднике на тим позицијама у клубу сигурно имају,па нека нешто и раде или нек уступе место некима који знају.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Čočo said:

Pa gde zaturiše Teodosića i Simonovića? Naši se ne računaju izgleda u pojačanja. 😅

Screenshot-20230718-132515-com-instagram

Po opisu slike nismo završili sa pojačanjima. Očekujem da u narednim danima kompletiramo roster pa da se onda puste sezonske u prodaju. 

 

Ovo su Duskovi a sad ce i nasi 😄

54 minutes ago, John Terry said:

Ljudi, pustite vi to da li je ili nije prenatrpan roster. Videcemo ko ce kako da se snadje... neko mozda i ode, ne snadje se jebem li ga. Gruba procena je da tim kosta izmedju 10 i 12 miliona, sto znaci da je budzet oko 15 recimo. Dobili smo ogromne pare i nema izgovora. F8 je obaveza, F4 bi bio uspeh. To je to.

 

A kad pucas na visoko onda moras i da dovodis ozbiljne igrace. Higinsa bih da zaobidjemo, bolje Nateklina. Krilnog centa...nisam previse odusevljen Sengelijom, covek u padu karijere, kosta dosta i prilicno sklon povredama. Kad je bio zdrav bio je gromada od igraca, nesto kao Sikma, verovatno fizicki najjaca cetvorka u evropi. Dakle, ja sam za to da se potpise Nateklina i to je to. Bez Sengelije. Bez Higinsa. Nek potpise i Partizan neku ispusenu mustiklu.

 

Ali videcemo.

 

Tu mozemo da zahvalimo propisima KLS.

 

Reci da cuvas mesto za Kalinu a ne ovo povrede,skup...ko kisa oko Kragujevca 🤣

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, pachupa said:

Ако желе и у клубу да се мало помакну а не да се само ослањају на државне  дотације незаслужене,мора озбиљније да се ради,карте,дресови,мајице,дуксеви да се то дигне на неки виши ниво у односу на ово до сад,ту је комшилук пуно озбиљнији,довео је у своје редове озбиљне маркетиншке играче за наше услове.Да свака утакмица буде спектакл,две године,посебно она прва са Жељком у медијима прва вест била њихова утакмица у Еврокупу па тек ми иако играмо ЕЛ.Значи и спин медија,мало да се гледа у сопствено двориште,пошто раднике на тим позицијама у клубу сигурно имају,па нека нешто и раде или нек уступе место некима који знају.

 

 

Ekipa iz Nordeusa, i dalje ih Branko plaća.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, pachupa said:

Ако желе и у клубу да се мало помакну а не да се само ослањају на државне  дотације незаслужене,мора озбиљније да се ради,карте,дресови,мајице,дуксеви да се то дигне на неки виши ниво у односу на ово до сад,ту је комшилук пуно озбиљнији,довео је у своје редове озбиљне маркетиншке играче за наше услове.Да свака утакмица буде спектакл,две године,посебно она прва са Жељком у медијима прва вест била њихова утакмица у Еврокупу па тек ми иако играмо ЕЛ.Значи и спин медија,мало да се гледа у сопствено двориште,пошто раднике на тим позицијама у клубу сигурно имају,па нека нешто и раде или нек уступе место некима који знају.


Pored toga što treba da imamo prave ljude na pozicijama koji će se baviti marketingom i fajpom oko KKCZ, trebamo uzeti u obzir da su navijači Zvezde više fudbalski orijentisani od Partizanovih navijača:
 - Mi se poistovećujemo sa Barijem, dok se oni poistovećuju sa 1991 godinom i Đorđevićevom trojkom
 - Naše posete u ABA ligi su u proseku i prethodnih godina bile slabije u odnosu na njihove
 - Naše pesme su prilagođene dugom pevanju, specifične za fudbalske stadione. Dok su njihove energičnije
 - Mi smo pomerali termine utakmice Evrolige kada se poklapao sa utakmicom fudbala i postavljali smo video bim
 - Mi smo ove godine u Ligi Šampiona i ukoliko bude preklapanja sa košarkaškim terminima, biće izazov i Pionir napuniti.

Ali se apsoliutno slažem da treba da se uradi nešto po tom pitanju, primer je Đokovićev sin gde mu tata navija i po nekim rečima i finansijski podržava KKCZ, a mališa mu navija za Partizan...



 

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Don Dusko said:

Ako potpise Frank Ntilikina @uini be like za sezonske:

14wn4.gif

 

ma jok, sezonska bi u tom slucaju bila neplaniran trosak, predstavljen kroz ppt prezentaciju porodici, u kojoj se odricem a, b, c i d zadovoljstine.

 

takodje me brine i taj potencijalni prelazak u arenu, ako to znaci onaj grobarski tetmin od 21h, jer sam tad budan iskljucivo u letnjem periodu.

 

kontam da bih bio solidna atrakcija za kamermane

 

usa_today_9874434.0.jpg

 

usatsi_8502211.jpg?w=650

 

jos do pionira mogu pesaka, do arene mogu na vucicevom imaginarnom letecem automobilu.

 

i onda tako ja cekam prevoz da idem kuci

phil-jackson-.jpg

 

C4vsV9fUMAA4mS2.jpg

 

..sve u svemu, nisam siguran da mi se isplati dolazak frenkija :lol_2:

 

Edited by uini
  • Like 8
  • Love 1
  • Ha-ha 33
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, TheVojkanBencic said:


Pored toga što treba da imamo prave ljude na pozicijama koji će se baviti marketingom i fajpom oko KKCZ, trebamo uzeti u obzir da su navijači Zvezde više fudbalski orijentisani od Partizanovih navijača:
 - Mi se poistovećujemo sa Barijem, dok se oni poistovećuju sa 1991 godinom i Đorđevićevom trojkom
 - Naše posete u ABA ligi su u proseku i prethodnih godina bile slabije u odnosu na njihove
 - Naše pesme su prilagođene dugom pevanju, specifične za fudbalske stadione. Dok su njihove energičnije
 - Mi smo pomerali termine utakmice Evrolige kada se poklapao sa utakmicom fudbala i postavljali smo video bim
 - Mi smo ove godine u Ligi Šampiona i ukoliko bude preklapanja sa košarkaškim terminima, biće izazov i Pionir napuniti.

Ali se apsoliutno slažem da treba da se uradi nešto po tom pitanju, primer je Đokovićev sin gde mu tata navija i po nekim rečima i finansijski podržava KKCZ, a mališa mu navija za Partizan...



 

i nakon ovog mračenja da neko navija za KKCZ😏

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, uini said:

 

ma jok, sezonska bi u tom slucaju bila neplaniran trosak, predstavljen kroz ppt prezentaciju porodici, u kojoj se odricem a, b, c i d zadovoljstine.

 

takodje me brine i taj potencijalni prelazak u arenu, ako to znaci onaj grobarski tetmin od 21h, jer sam tad budan iskljucivo u letnjem periodu.

 

kontam da bih bio solidna atrakcija za kamermane

 

usa_today_9874434.0.jpg

 

usatsi_8502211.jpg?w=650

 

jos do pionira mogu pesaka, do arene mogu na vucicevom imaginarnom letecem automobilu.

 

i onda tako ja cekam prevoz da idem kuci

phil-jackson-.jpg

 

C4vsV9fUMAA4mS2.jpg

 

..sve u svemu, nisam siguran da mi se isplati dolazak frenkija :lol_2:

 

 

 

Krecem da pravim 1000 klon naloga da privolim Frencija zbog kamermana.... :D

 

 

Edited by Don Dusko
  • Like 1
  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Perkos2 said:

i nakon ovog mračenja da neko navija za KKCZ😏

 

Mračenje ili ne, ali je istina 🙂

Ja sam ta nesrećna generacija koja je u trenucima kada sam mi je KKCZ najviše značila (od Zvezde - Meš perioda do dolaska Pešića) oči iskrvario i živce pogubio, mogao bih doktorat napisati na temu "KKCZ i podrška publike", koliko me je znala prazna hala boleti 🙂

  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Bogoljub Gagic said:

Видим да се многи смеју, али уопште није искључено да почнемо сезону као што је Партизан почео ову. Требаће нам неког времена да кликнемо, што се пре то догоди већа шанса за бољи резултат. Треба узети у обзир да ће нам и многи играчи бити на припремама и на светском првенству са репрезентацијом.

 

Nedovic, Simonovic, Tobi, Dos Santos otpadaju za jedno prvih 15ak dana priprema a ako dodjemo do finala recimo kojim slucajem bez Nedovica i preko 20 a to znaci veci rizik za neku njegovu povredu novu ili jednostavno da sporije udje u sezonu koliko god bio fizicki spreman psihicki moze da bude ispraznjen nakon neke medalje ako osvojimo ili daleko bilo nekog debakla, to sve utice na igrace sto smo vec imali prilike da vidimo.

 

Plus sto dva potencijalna pojacanja koja se ovde prizeljkuju ovih dana takodje ce igrati na svetskom. Dakle olako moze da se desi da budemo bez pola rostera pola priprema.

 

Pripreme su najvazniji deo sezone iz kosarkaskog ugla, to kaze svaki trener. Narocito evroligaski koji i nemaju prostora da vezu nekoliko ozbiljnijih treninga kad pocne sezona gde se igra na svakih par dana.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Dropkick Murphys said:

I Bentil sa Martinom u Japanu. 

 

 

dUšKo iMaO dVa mESeCa dA sPrEmI fInALe i NiJe uSpEo dA oSvOjI TiTuLu

Duško je sa takvim timom imao 17 pobeda u EL. Alhemičar. 

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...