Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

1 minute ago, Kankkunen said:

@Guru mogao bi koju o malom Brazilcu, obećao sam ljudima da ćeš napisati :classic_biggrin:

 

Pišem čim stignem da pogledam još malo video materijala iz Ulma, ne bih da bacam bajat skauting iz sezone 2019/20... Po Sinerdžiju je napredovao u nekim ključnim napadačkim segmentima (šut za tri i flouter), videh i neke impresivne defanzivne posede, al' još mi je to premali uzorak za iole ozbiljnu analizu. 

  • Like 13
  • Thanks 6
Link to comment
Share on other sites

@uinievo lobiranje za Ntilikinu (još uvek moram da proguglam prezime pre nego što napišem) je nešto najjače što sam video u prelaznim rokovima. Proširilo se po forumu preko twittera pa sve do naših skromnih domova. Evo mali me pita ajde tata da igramo kaladont da budemo spremni kad dodje Franki. Ubedio je i mene do te granice da ne žalim za Lojdom da prosti @Wingwalker.

 

#brani_sve_od_1_do_4

Edited by Čvarkov
  • Like 2
  • Love 1
  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, suptil said:

@Brat od KornetaПоента је у улогама тих играча а и о преплаћивању. Ајде Тео може да прође, али дати 700 000 за Давидовца па мислим стварно. Мали оф  - Колка је тржишна вредност Бјелице? Дати 500 000евра за трећу опцију на центру за Митровића је такође много. Ајде ова сезона ће проћи али шта радити са тим играчима у другој години уговора када су годину старији и форма у паду. Плус иде озбиљна доселекција нашим играчима. 

 

Mislim da su vise pisali iz fazona njihovih igrackih kvaliteta da ih ne vide u rosteru za tim koji ima cilj bar top8 nego u preplacivanju istih. Ako su te plate tacne Davidovac 700k to jeste prepalcivanje, isti izvor je napisao Mitrovic 450k za narednu sezonu to nije preplacivanje da se ne lazemo.

 

U svakom slucaju koga dovodis domace umesto njih za tako neke slicne novce? Dakle imas opciju njih za te novce ili koga? Moras nekog, jer moramo imati bar 9 igraca za Kls i kup.

Link to comment
Share on other sites

@Brat od KornetaОни имају квалитет за трећу опцију ако се јуреи топ 8. А како се ствари развијају у прелазном року све иде ка томе да ти играчи буду управо они на крају клупе и ван терена од 13-15 места. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, srlepajce said:

Ako Deda stvarno ima 700k onda i ne cude cene drugih igraca

Што? Чудно ти је што према Телеспорту Давидовац и Нанели исто коштају:Hail:

  • Like 2
  • Ha-ha 17
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Wake in Fright said:

Ja pamtim te cigare dok sam išao u osnovnu. Otac me stalno slao na trafiku da mu kupim. Ali baš su bili džabaluk, zamisli 35 centi kutija. Za euro kupiš tri. 

 

kod mene su bile marke [i feninzi koje niko nijecjebavao 2%] ali na ulici. nebitno, another dimension, sto bi rekli beastie boys.

Link to comment
Share on other sites

Just now, suptil said:

Што? Чудно ти је што према Телеспорту Давидовац и Нанели исто коштају:Hail:

 

Nije prema Telesportu nego prema basketnews-u koji su dobili informacije od: ''sources close to the club''. a zatim odma instant nakon objave basketnews-a objavio Telesport od basketnews-a.

 

Dal si ikada-mene voljela-kao tebe ja...

 

Ponitka 500k prema sorsesima kloz tu d klab a Parahuski (i to jos pre par sezona dok nisi plate skocile kao sad) eno ima ceo ugovor na batu njegov na Fibinom sajtu skoro 600k po sezoni imao. Aj sto je doso tamo iz Evrokupa a ovaj iz Evrolige no sto Ponitka kao trojka imao u Evroligi poena i skokova maltene koliko ovaj u Evrokupu a centar.

 

Al dobro Ponitka smanjio cenu da bi radio sa najvecim, ne razumemo mi to. Trinkijeri je ipak par levela ispod. Sve ima smisla ipak.

 

Ne bih duzio vise ovde o tim vestima sto se tice njih...

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, BojanaCZV said:

Videla sam danas cifre koje su izbacili.

 

Bukvalno da ti bude zao tih ljudi koji ce u to poverovati, dok neko planski vrsi manipulaciju sa njima.

 

Bas tuzno. Nije ni za sprdnju.

Ja samo cekam kada ce neko od tih igraca dati komentar u fazonu kakve su ovo gluposti

Bukvalno potcenjivanje igraca 😆

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, suptil said:

Једино ако он живи подно Црног врха пошто је ово Црнче тамо негде.

 

nebitno je, posto sam crnac. a frenki je moje veliko odraslo dete.

 

kapiram da je dejmtajm sjebala modzo, nema zvezde, sledeca stanica hue hue je, samo da ne ode u partizan.

Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...