Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

Just now, Шутер из блока said:

A kao da ima/da će imati drugih izbora, vidiš da ga ni sad, a ni ranije, niko živ neće, osim eto možda te neke (pre)smešne ekipe kao što su Budućnost i/ili CedOli. Apsolutno nijedna ozbiljna i kvalitetna ekipa neće, što je skroz razumljivo i očekivano, da ga kontaktira, a kamoli dovede.

Nisam za njegov povratak u ovom trenutku, ali ako te ne mrzi, objasni zasto je "razumljivo" da ga niko ozbiljan i kvalitetan nece?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Шутер из блока said:

A kao da ima/da će imati drugih izbora, vidiš da ga ni sad, a ni ranije, niko živ neće, osim eto možda te neke (pre)smešne ekipe kao što su Budućnost i/ili CedOli. Apsolutno nijedna ozbiljna i kvalitetna ekipa neće, što je skroz razumljivo i očekivano, da ga kontaktira, a kamoli dovede.

 

Takve ekipe obično i ne traže novog trenera. Jer su ozbiljne i kvalitetne baš zbog toga što več imaju trenera koji zna šta radi.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, djurava said:

Po meni je to negde i realnce cifra za njega i Mitra 400-500k po sezoni. Kod cifara treba uzeti u obzir da je za zadnjih 4 5 godina, na svetskom nivou inflacija sigurno 50%  i da su plate znacajno otisle

 

Bolje da smo zadržali Dobrića nego DeDu i Luku zajedno!!

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Redstar0356 said:

Daj boze da opet dodje Radonja, jedina sansa da uzmemo Aba i budemo koliko toliko konkurenti bez igraca od po milion evra. Kao i jedini koji moze da nasteluje odbranu sa Teom i Nedom da bude koliko toliko pristojna

Varas se. Mogli smo da uzimamo ABA dok nam Partizan nije bio velika konkurencija, tj, bez 4-5 milionska igraca. A sada je situacija malo drugacija, tako da te price da bi Radonja uzeo titulu sa igracima koji su ispod milion(kvalitet kosta) ne pije vodu...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

30 minutes ago, goldberg said:

No, zato je realno da Teodosic igra za 700 hiljada po sezoni.

 

Cene su otisle u nebo zato sto Vucic gleda da zadovolji i jedne i druge (populizam na maksimum) i zato sto su i jedni i drugi bukvalno izreklamirani kao dve ogromne kese sa milionima dolara, pa naravno da ce svaki igrac od takvih zeleti da uzme sto vise.

 

Pa ti onda dovedi Berona sad za 600k posto su cene otisle u nebo samo kod nas zbog Vucica, dok u ostatku EL i dalje igraju po cenama pre korone. 

Edited by Profesor
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, drakon1 said:

Nisam za njegov povratak u ovom trenutku, ali ako te ne mrzi, objasni zasto je "razumljivo" da ga niko ozbiljan i kvalitetan nece?

Je l' si ozbiljan i je l' me zajebavaš?!


Nemoj druže da me zajebavaš umreću bukvalno, nije mi dobro uopšte, i previše mi je sve ovo, zbog cele ove sezone, pogotovu u EL, onda posle toga ovog totalno nenormalnog i totalno ludilo mozga samo nastavka cele te priče - prelazni rok (bolje rečeno povratnički rok kome se ne zna broj), a onda i već sad sledeće sezone koja se može lagano videti i znati kakva će biti i na šta će (ne) ličiti, pogotovu naravno u EL (biće apsolutno ista kao i svih ovih prethodnih 10 sezona, samo klasično Čovićevo presipanje iz šupljeg u prazno i samo tavorenje), a ja to da izdržim, gledam i pratim ponovo po ko zna koji put već apsolutno ne mogu, niti moje oči, mozak i organizam mogu.

Edited by Шутер из блока
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Шутер из блока said:

A kao da ima/da će imati drugih izbora, vidiš da ga ni sad, a ni ranije, niko živ neće, osim eto možda te neke (pre)smešne ekipe kao što su Budućnost i/ili CedOli. Apsolutno nijedna ozbiljna i kvalitetna ekipa neće, što je skroz razumljivo i očekivano, uz svo (veliko) poštovanje za njega, da ga kontaktira, a kamoli dovede.

 

A i što kaže kolega iznad, zbog EL će hteti sigurno, i zbog samog sebe i para da zaradi lagano još, i to ne malo sigurno, već dosta/ozbiljne pare.

 

Svi klubovi sa ovih prostora su smesni - i Partizan i Crvena zvezda i Buducnost i Cedevita. Jedina razlika je sto neki raspolazu sa ovakvim, a neki sa onakvim budzetom pa sad eto je Obradovic mnogo mocan jer je doveo 5 vrhunskih skupih igraca, a Buducnost i Cedevita su tupavi jer su imali Bell Heynsa i Adamsa.

 

Zapravo, Radonjiceva KKCZ je mozda i poslednji klub koji je sa ogranicenim igracima pravio mnogo bolje rezultate od ocekivanih.

 

No, evo mozemo da uzivamo svi u "zemlji kosarke" u kojoj Partizan Lionsi i Crvena zvezda Towersi kupuju kao nezdravi, to je taj duh, to je taj talenat i to je taj rad sa igracima.

  • Like 10
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Da je stanje idealno,daleko od toga suncanim godinama, al koliko su pojedinima grobari nabili komplekse je zalosno. Na neka solidna pojacanja (Mitar back up centar,Deda posle korektne sezone i generalno dobre zadnje godinr kod nas) glefaju se kao metle da su potpisale. Pominju se konstantno kroz posalicd Kuzmic Raduljica Lazarevic, u fudbalu Srnic Gobeljic...jebali vas oni vise kako vam ne dosadi...znamo vise svi da ne zasluzuj uda igraju itd al brate samo to da se vrti u krug dosta je, pri tom trener jednom nije davao sansu dok su dvojica na kasicick igrala. 

Svake godine je ista prica i sto se tice pojacanja i vodjenja. Da je idealno daleko od toga da je, al sam uzivao predhodnih deset godina,radovao se tugovao, grobari mi nikada nece nabiti komplekse i necu mraciti oko svake jebene sitnicr bespotrebno.

 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Takve ekipe obično i ne traže novog trenera. Jer su ozbiljne i kvalitetne baš zbog toga što več imaju trenera koji zna šta radi.

 

Tačno, ali to ne abolira uopšte i ne umanjuje apsolutno ni malo Čovića i njegove nedopustive i neviđene, a kojih je preveliki broj i prevelike su (količina štete), ludorije i katastrofe, ali je tačno i ovo što sam ja napisao realno gledano.

Edited by Шутер из блока
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, quentin said:

Ako može da mi se oprosti malecni offtopic, kakav to problem navijači Budućnosti imaju sa Radonjićem?

 

Isti kao delije sa "ex igracima Partizana, Hrvatima, Albancima, Bosnjacima..."

 

Koliko je sve to komicno dovoljno govori njihova reakcija kada je stigao Raduljica - "jos ovaj put ste doveli grobara, sledeci put necete moci". Znaci, ladno su taj "popust na ex igrace Partizana" potrosili na Raduljicu. :classic_unsure:

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Wingwalker said:
7 hours ago, Guru said:
Ako moji izvori ne greše, na Kampaca i Kalinića slobodno možete da zaboravite, nema od toga ništa.

...daj neko da javi @Čvarkov-u.

AAiWSuO.gif

 

Anyway, srecan rodjendan Sonetu dr Covicu i da jos dugo ostane u kosarci u zdravlju i veselju. :s_d:

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Stanko1997 said:

To što su oni uradili se ne zove stopiranje, ali da ne lajem, biću banovan. Samo ću reći da takvog gospodina i ne zaslužuju, dovoljno.

Kompleksasi, nista cudno od njih.

5 hours ago, Kosjan Willavić said:

Koliko znam, KK CZ ima trenera, cemu sada razglabanje o Radonji ( koliko god ga ja licno voleo)? 

Ne sastavlja Dusko tim pa ae kad je vec tako bar da se sastavi za onog koji ce da nas spasava ( opet ).😀

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, goldberg said:

Zapravo, Radonjiceva KKCZ je mozda i poslednji klub koji je sa ogranicenim igracima pravio mnogo bolje rezultate od ocekivanih.

 

Meni se sviđalo i šta je radio Trinkijeri sa onim (realno limitiranim) KKP timom. Uvek ću pocrtati što je dopušteno da takav trener ode van srpske košarke.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...