Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

On 6/9/2023 at 12:26 PM, Stanko1997 said:

Au druže, ovaj angažovao Bena sa Kipra da ga brani i napada novog trenera, mogu da zamislim šta će da rade Gobeljići i Rodići koji su i dalje u klubu.

Ko. Borjan?

Nisam našao to. Srna i Gobelja će tražiti od Delija da ih vežu za ograde Severa kao stubove nosioce

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Alexandar said:

Našao sam i ja posle pisanja. A naletim i na naslov  Milan Borjan propušta kompletne pripreme Crvene zvezde i mislim gotovo je ode Borjan zauvek, kad on ide na pripreme sa svojom reprezentacijom

Da, to je izjavio odmah posle proslave titule.

Link to comment
Share on other sites

Gledao sam par utakmica omladinaca odigranih na  turniru "Mira i prijateljstva" ( Zlatibor), gde su ispali u polufinalu.

 

Iako je tim bio kombinivan, ne kompletan,  I dalje ostaje utisak kako se ( godinama vec unazad) uzasno radi u mladjim kategorijama, ni u naznakama nema igraca za prvih 16, da eventualno jedan-dva igraca imaju sanse da se u buducnosti (polu)profesionalno bave fudbalom.

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Fat Zadd said:

Gledao sam par utakmica omladinaca odigranih na  turniru "Mira i prijateljstva" ( Zlatibor), gde su ispali u polufinalu.

 

Iako je tim bio kombinivan, ne kompletan,  I dalje ostaje utisak kako se ( godinama vec unazad) uzasno radi u mladjim kategorijama, ni u naznakama nema igraca za prvih 16, da eventualno jedan-dva igraca imaju sanse da se u buducnosti (polu)profesionalno bave fudbalom.

 

 

Ovo je cak i ok u odnosu na ovo sto je bilo u sezoni za nama. Rendulic je verovatno najgori trener koji je ikad vodio omladince Zvezde. Izmisljanje pozicija, forsiranje odredjenih igraca, sve zarad rezultata, nista kroz prizmu pripreme za seniorski fudbal.

 

Videcemo kako ce Milijas to da vodi, mada mi on nikad nije delovao kao lik koga to zanima, tako da je verovatno dobio da se bavi necim i da ne gluvari po ulici. Proslog leta je npr odbio tu pricu u fazonu - ma nema sanse, kad je bio s Dejanom u strucnom stabu, sad kad ne bi imao mesta u strucnom stabu Bahara, je prihvatio oberucke. Jebem li ga, mozda gresim, ali videcemo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Fat Zadd said:

Gledao sam par utakmica omladinaca odigranih na  turniru "Mira i prijateljstva" ( Zlatibor), gde su ispali u polufinalu.

 

 

18 minutes ago, Markoss said:

Ovo je cak i ok u odnosu na ovo sto je bilo u sezoni za nama. Rendulic je verovatno najgori trener koji je ikad vodio omladince Zvezde. Izmisljanje pozicija, forsiranje odredjenih igraca, sve zarad rezultata, nista kroz prizmu pripreme za seniorski fudbal.

 

 

Jaoooooooooooj ja totalno zaboravio na ovo! Cak sam i gledao utakmice ranije.

 

@Markoss daj neki info ako imas - ko se od mladjih dobro pokazao?

 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Igor_ said:

Njemu je svaki trener do sad "davao sansu" na pripremama. Nema od toga nista, ne znam sto useravaju decku karijeru, pusti ga nek ide i tjt. 

Vrate ga u prvi tim i onds greje klupu 10 utakmica pa ga opet bace u neku mladost, radnik... 

Ovo je prvi kom nije bitno ko je menadzer Radulovicu, tako da.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Markoss said:

 

Ovo je cak i ok u odnosu na ovo sto je bilo u sezoni za nama. Rendulic je verovatno najgori trener koji je ikad vodio omladince Zvezde. Izmisljanje pozicija, forsiranje odredjenih igraca, sve zarad rezultata, nista kroz prizmu pripreme za seniorski fudbal.

 

Videcemo kako ce Milijas to da vodi, mada mi on nikad nije delovao kao lik koga to zanima, tako da je verovatno dobio da se bavi necim i da ne gluvari po ulici. Proslog leta je npr odbio tu pricu u fazonu - ma nema sanse, kad je bio s Dejanom u strucnom stabu, sad kad ne bi imao mesta u strucnom stabu Bahara, je prihvatio oberucke. Jebem li ga, mozda gresim, ali videcemo.

Stalna vrteška trenera je pogubna za omladinsku školu

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Čočo said:

Izgleda da i Veljko Nikolić odlazi. Piše se u Aris Limasol. Još da vidim da su otišli Gobeljić i Srnić i to je najbolji početak nove sezone od prolaska u LE preko Krasnodara. 

Radovan Pankov u Legiji iz Varšave.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Markoss said:

Samo procenti od prodaje za obojicu, kao i za Motiku. 

8 godina kao imamo rezultate a nismo 5 transfera imali preko milion evra. Svi za dzabe i za procente idu. Toliko o našem poslovanju i lažnoj slici naših ,,uspešnih" sezona. 

Edited by Čočo
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Milko Miller said:

Dobro je da se Pankov i Nikolic napustili klub (doduše ajde da vidimo jel će stvarno već sutra biti lekarski pregled), ali strasno da ne možemo ni nekih 200 ili 300 hiljada da dobijemo. 

 

11 hours ago, Markoss said:

Samo procenti od prodaje za obojicu, kao i za Motiku. 

 

Bolje i da odu za 0 eur i da ne moramo da im dajemo platu, nego da ostanu i da moramo da im dajemo platu...

 

#FinansijskaPozitiva

 

 

...ili nedajboze da jos i igraju! 😄 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ima tu još mnogo viškova, pre svega ovi starosedeoci koji jašu na talasu stare slave i dugogodišnjeg bivstvovanja u klubu - Rodić, Kanga, Srnić, Gobeljić, Milunović, a onda i Mijailović iz sledeće grupe, koji nije fudbaler već krljator i alibi lik na terenu, i da ne nabrajam dalje viškove. I da, moram da napomenem i dodam još samo ovo - Savić mora da leti iz stručnog štaba, ne smeju dopustiti sebi Bahar i ostali članovi ovog stručnog štaba da on ostane u istom, ako su Izraelac i ostali članovi istog iole ozbiljni i imaju iole autoriteta. Nadam se samo da ovi odlasci nekih igrača nisu samo čisto mazanje očiju javnosti i navijačima, a onda i da uz to uspeju, i da im to nekako prođe ispod radara, ovi iz uprave (Terzić) da ostave neke druge viškove da idalje muzu klub i sede na tribinama i/ili klupi za fine, a neki i ozbiljne, pare, a Terzić, ostali članovi uprave i ko sve već, da nastave da se tale i ugrađuju u njihove ugovore.

 

Takođe se nadam da će Borjan i Katai otići, jer su veliki teg oko vrata za klub zbog najvećih plata i bonusa u istom, a za sedenje na klupi sa takvim platama i bonusima je nedopustivo i nenormalno za naš klub, a oni sigurno neće pristati na smanjenje, a pogotovu ne neko veće koje u tom slučaju mora da se desi, a mislim da nema šanse nažalost ni da odu jer nisu ludi da idu negde drugde jer znaju da nigde neće imati te plate i bonuse kao ovde, a posle plata i bonusa je još jedan ogroman teg oko vrata to što itekako mogu loše i pogubno da utiču na svlačionicu, atmosferu, treninge i saigrače, tu mislim na bušenje svlačionice i trenera, a onda i na nerad i očajnu radnu etiku koju imaju a koju mogu da prenesu i da istom zaraze ostale u ekipi, tako da će ovo biti dva velika problema za klub, ali za to je samo i jedino kriva uprava (Terzić) i niko drugi, a sad se jajarski i u njegovom stilu krije iza Bahara i njegovog stručnog štaba.

Edited by Шутер из блока
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Шутер из блока said:

Ima tu još mnogo viškova, pre svega ovi starosedeoci koji jašu na talasu stare slave i dugogodišnjeg bivstvovanja u klubu - Rodić, Kanga, Srnić, Gobeljić, Milunović, a onda i Mijailović iz sledeće grupe, koji nije fudbaler već krljator i alibi lik na terenu

Rodic i Kanga nikako ne smiju biti izjednaceni s ovom ostalom grupom.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Mendez said:

Druze, to sto ti hoces, ne moze se ni na Menadzeru odraditi na taj nacin.

Ali to što ja hoću je valjda skroz normalno i očekivano, i mislim da hoće svi istinski navijači i oni koji se iole razumeju u fudbal, a to što je to u ovom trenutku teško izvodljivo je samo i jedino krivica Terzića, ostalih članova uprave i mešetara u i oko kluba.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...