Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Greota da nije bar 3:0 bilo. Partizan treba da slavi Serifa i drugare sto nisu dozvolili da pukne neka bruka i rekord za sva vremena na ova tri prolecna derbija. Ne preterujem ako kazem da smo trebali dati bar 15 golova, ali zavrsnica nasih igraca je nedopustiva cele sezone.

 

Ovo je bila klasicna Milojevicevska utakmica, s tim da je protivnik toliko los da smo uprkos ziheraskoj igri opet imali bar 5 stopostotnih sansi. Jbg covek se nikada odupreti takvom shvatanju fudbala, njemu to donosi rezultate i nije on kriv sto ga je uprava vratila. Osvojice duplu krunu, zato je dosao, a ne da menja mentalitet kluba, razigrava mlade, itd..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jbg, u drugom smo se vratili u standardni promasaj mod. Trebalo je biti laganih 4:0 do nekog 60.minuta. Ostatak meca tm Miloje ziherica….

Sve u svemu, prosjecna partija dovoljna da se ovakav Partizan lagano preskoci.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Crni said:

Ovo je poslednji mec koji gledam ove god.

Jednom Sisoje-uvek Sisoje!

Nikad necu dati podrsku dekadenciji sporta kao takvog.

Ocajna godina koju treba zaboraviti sto pre.

 

Zamisljam kako bih objasnio nekom strancu da jedan navijac nece vise da gleda utakmice jer njegov tim na rezultat od 2-0 u 80. minute u derbiju u eliminacionoj utakmici ne ide u totalni napad.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Milko Miller said:

Zamisljam kako bih objasnio nekom strancu da jedan navijac nece vise da gleda utakmice jer njegov tim na rezultat od 2-0 u 80. minute u derbiju u eliminacionoj utakmici ne ide u totalni napad.

Zamisljaj🤷

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Milko Miller said:

Zamisljam kako bih objasnio nekom strancu da jedan navijac nece vise da gleda utakmice jer njegov tim na rezultat od 2-0 u 80. minute u derbiju u eliminacionoj utakmici ne ide u totalni napad.

Nije problem  defanzivno kontrolisana utakmica kao sto smo igrali u Evropi pod Baharom, i protiv Sitija smo igrali tako a ovaj najureni sa Kipra igra klasicni Bata Djora bunker

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja razumem kada je protivnik jak ofazivno i u naletu da se ti malo povuces ali kada dominiras i napadas da se svesno povuces.To nikada necu razumeti.

I jednom ce se to obiti o glavu i to kad se najmanje ocekuje.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Mozda je pogresan licni utisak, ali mi se cini da smo u polju ipak najbolji bili na onom derbiju gde je bilo 2:2

U pravu si. Večeras smo igrali dobro od 20 min , do poluvremena, I od 45 do 70 min, dok Milojević nije ubio igru, izbacivanjem Bukarija.

 

Ja i dalje ne mogu da se opasuljim šta je čovek uradio. Zvezda koja melje protivnika od početka drugog poluvremena, on naprasno seče izmenom, gde izbacuje Bukarija, koji je razvlačio linije odbrane protivnika, koji jedini može da pretrci i konstantna je opasnost, a ostavi Ivanica koji je bio najgori na terenu, koji nije imao snage ni da doda prvom do sebe.

Ovo je za momentalno preispitivanje trenerske licence. 

Edited by No name
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, DejoLazaKalina said:

Nije problem  defanzivno kontrolisana utakmica kao sto smo igrali u Evropi pod Baharom, i protiv Sitija smo igrali tako a ovaj najureni sa Kipra igra klasicni Bata Djora bunker

Mogu da garantujem da bi suprotno pricao da je protiv Sitija na klupi bio Miloje a danas Barak.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Don Dusko said:

Cekajte sad ce @Čočo da dodje i da kaze kako je Serif dao 3 gola ovakvome Partizanu...

 

Recimo Saldanha bi imao 10 komada lagano.

Pa dao je. Baš ti je glup narativ. Naša odbrana nije ništa bolja od Partizanove pa nisam video da je Saldanja dao tri gola.

Šerif je i danas odradio ozbiljan posao na njihovoj polovini. Šteta je što mu je realizacija loša gotovo nepostojeća ali da uz sve ovo što radi i daje golove ne bi igrao kod nas nego u jačim ligama. Greška je što se naš napad oslanja samo na njega. Mislim da bi mnogo bolje izgledao napad da igramo sa dva napadača i da pored sebe ima jednog  koji će biti pošteđen,, prljavog " posla koji on odrađuje. Igrač tipa Hugo Vieira. 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Milko Miller said:

Zamisljam kako bih objasnio nekom strancu da jedan navijac nece vise da gleda utakmice jer njegov tim na rezultat od 2-0 u 80. minute u derbiju u eliminacionoj utakmici ne ide u totalni napad.

Nije problem taj period nakon 80. minuta. Problem je izmena Katai - Bukari, gde je  utakmicu koju smo potpuno kontrolisali prepustio Partizanu. Imao je sreće da Glazer odbrani onaj šut Nikolića, inače ko zna šta bi bilo. 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Čočo said:

Pa dao je. Baš ti je glup narativ. Naša odbrana nije ništa bolja od Partizanove pa nisam video da je Saldanja dao tri gola.

Šerif je i danas odradio ozbiljan posao na njihovoj polovini. Šteta je što mu je realizacija loša gotovo nepostojeća ali da uz sve ovo što radi i daje golove ne bi igrao kod nas nego u jačim ligama. Greška je što se naš napad oslanja samo na njega. Mislim da bi mnogo bolje izgledao napad da igramo sa dva napadača i da pored sebe ima jednog  koji će biti pošteđen,, prljavog " posla koji on odrađuje. Igrač tipa Hugo Vieira. 

Ne bih ponovo oko Serifa, samo bih prokomentarisao ovo za nasu odbranu koja je svemirski brod za njihovu. Rodic onako raspadnut je igracina za Antica, Mijailovic koji ni nije bek je bolji bek od svakog njihovog, a bolji i stoper. Spajic takodje ozbiljniji igrac od cele njihove zadnje linije, o Dragovicu ne moram ni pricati. Takodje, odbranu cini cela ekipa, mi smo od njih disciplinovaniji, jaci, brzi, spremniji. Ovo danas se moglo igrati jos 200 minuta i mi ne bi primili gol.

Link to comment
Share on other sites

Malo nam se vratilo da damo onaj user gol, pa se meč preokrenuo u našu korist.

Partizan bolje otvorio meč, spasao nas Glazer na početku, a onda i u 80 min kad je skinuo šut Nikolića da se ne zakuva. Ovo da je ušlo bi bio vrhunac batadjorizma milojevica. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

U sva 4 derbija ove sezone smo bili bolji od Partizana. Cista i apsolutna dominacija. Ruku na srce, ne toliko zbog toga sto smo mi ne znam koliko dobri ove sezone bili, nego zato sto je Partizan dosta los. Ali je za razliku od nas bio i ultra borben. 

 

Prvi derbi izgubili, ajde, tu su komsije jos i koliko toliko bile ok. Imali smo i posed i sanse, i golove iz malih ofsajda i puno promasenih prilka... Drugi smo ih odvalili igrom, najbolja nasa igra u derbiju, ne pamtim kad smo u poslednje vreme ovaliko sansi protiv njih imali, a oni su imali srece da bude 2:2. Onda u trecem u kome nam je odgovarao i neresen rezultat, opet smo bolji ali opet jurimo rezultat, kao u sva tri prethodna derbija, ali ih prestizemo. I sada, u cetvrtom, ne tako sjajna igra kao u prethodna dva derbija, pre svega jer je Miloje odlucio da zatvara utakmicu nakon brza 2 kola u 30. min. 

 

Nekako i pored svega ostaje nesto nedoreceno. 

 

Ivanic danas neuobicajeno los. Serif, standardno los, mnogo mu treba prilika da on nesto napravi (Mijate, sine, mora li ta Amerika?), a i ostali prilicno bledunjavi osim onog bleska Olajinke pa se i on posle utopio u neki los prosek. 


Glazer, golmancina kakvu ne bi smo imali ni da Borjanu oduzmemo neke mane. Treba ga zakljucati na barem jos 3 godine. 

Link to comment
Share on other sites

Na ova tri proljećna derbija je moglo da se vidi da smo za klasu ili dvije bolja ekipa od Partizana. Isto je tako moglo da se vidi da imamo ozbiljne probleme u završnici i da nam za Evropu fali 5-6 igrača. 

 

Glazer je ozbiljan golman. To je dokazao i večeras kad je odbranio šut Nikoliću, a prije toga nije imao nikakvog posla. Te situacije su baš nezgodne za golmana i tu pokazuješ kakva ti je koncentracija i fokus. 

 

Dragović je danas imao nekih čudnih reakcija(nekoliko puta promašio loptu) ali on treba na ljeto ako mislimo da napravimo nešto u Evropi. Spajić igra dobro na proljeće i kupio je kartu za prvi tim. Điga treba da se produži, imao je dobrih momenata ove sezone i mlad je igrač, može da napreduje. 

 

Trenutno su nam bekovi veći problem. Rodić ispada kao iz voza, Severina ga je prolazio kad god bi primio loptu. Mijailović je danas bio korektan, ali znamo svi kakve je kikseve pravio ove sezone. Moramo da dovedemo da oba beka na ljeto. 

 

Stamenić izgleda da mora svaki derbi da se izblamira sa nekim promašenim zicerom. Ja sam ga ljetos baš hajpovao, ali pao je dosta. Hvang je fenomenalan igrač za naše uslove, ali baš fenomenalan. Ima dugu loptu, loptu po zemlji u prostor, centaršut, lažnjak, i još je disciplinovan igrač, trči odlično u oba pravca. Ivanić je tu posle njega najpotkovaniji igrač. Sredina terena nam je generalno najjači dio tima. 

 

Zato je napad baš problematičan. O Endiaju može da se snimi jedan film. Čovjek doslovno ne umije da uštopuje loptu, ne umije da vodi loptu, promašuje zicere. Danas je imao barem 5 wtf poteza. Možda je najjači bio onaj centaršut na kraju ili prijem lopte kad se lopta odbila 10 metara od njega. Olajinka danas dao dva gola, ali ima i on svakakvih gafova i generalno je posvađan sa loptom. Bukari pravi razliku brzinom i driblingom, ali je glup i sebičan lik. 

 

Milojević na kraju pravi neke bezvezne izmjene. Uvodi Đigu umjesto Olajinke. Klasično ziheraški u njegovom stilu. I naravno da nijedan mladi igrač neće dobiti šansu. Takav je trener i sigurno se neće promijeniti. 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

Bekovi i napadac su najtanji deo tima i to je broj jedan da se pojaca na leto. Ostale pozicije se jos i mogu nekako pokrpiti, mada bi bilo dobro dovesti jos jednog ozbiljnog veznjaka, levo krilo, a mozda i stopera. Bice problem ako ode Hvang. Za Bukarija se necu potresti ako ode, ali opet bez obzira sto me je mnogo puta iznervirao ipak je igrac koji je najvise pravio razliku i u LS i na derbijima. 
 

Sto se tice Olajinke mislim da ce on imati bitnu ulogu naredne sezone kod Milojevica. To je igrac koji mnogo trci, postuje tim, zadatke, uvestvuje u odbrani, a na sve to je uspeo danas da cacne dva gola. Ako su igraci poput Milica i Srnica nalazili svoje mesto kod Milojevica, verovatno ce i Olajinka koji je ipak nivo iznad, bez obzira na sve limite koje ima. 
 

O Stamenicu nisam promenio misljenje, uprkos promasajima, a to je da je igrac sa velikim potencijalom, ali sa njim mora jos mnogo da se radi. Bice steta da se nakon ove sezone gurne u drugi plan, ali verovatno ce se to desiti.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, СтелаРоса said:

Bekovi i napadac su najtanji deo tima i to je broj jedan da se pojaca na leto. Ostale pozicije se jos i mogu nekako pokrpiti, mada bi bilo dobro dovesti jos jednog ozbiljnog veznjaka, levo krilo, a mozda i stopera. Bice problem ako ode Hvang. Za Bukarija se necu potresti ako ode, ali opet bez obzira sto me je mnogo puta iznervirao ipak je igrac koji je najvise pravio razliku i u LS i na derbijima. 
 

Sto se tice Olajinke mislim da ce on imati bitnu ulogu naredne sezone kod Milojevica. To je igrac koji mnogo trci, postuje tim, zadatke, uvestvuje u odbrani, a na sve to je uspeo danas da cacne dva gola. Ako su igraci poput Milica i Srnica nalazili svoje mesto kod Milojevica, verovatno ce i Olajinka koji je ipak nivo iznad, bez obzira na sve limite koje ima. 
 

O Stamenicu nisam promenio misljenje, uprkos promasajima, a to je da je igrac sa velikim potencijalom, ali sa njim mora jos mnogo da se radi. Bice steta da se nakon ove sezone gurne u drugi plan, ali verovatno ce se to desiti.

Stamenic ne ume da sutne loptu, to se ne uci. Na njegovo mesto treba mamojebac, da hapsi da moze da ljuljne sa distance, on ne ume da resi 1na1 a dize se na makazice, za ono bih mu dao crveni.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Napisa neko da će Stamenić biti ocenjen sedmicom. Eno na Mocartu zaista sedmica. "Odlikaš danske škole fudbala".

Imam donekle razumevanja za Milojevića jer je kup utakmica, pa je rezultat više u prvom planu nego u prvenstvenoj. Ne sviđa mi se kod njega što potencira statistiku kad rezultat nije dobar, npr. kad je bio nerešen derbi, i obrnuto. Malo mi to jajarski.

Onaj Olajinkin gol mi više kao neki outlier nego znak da se popravlja. Kod prvog gola onaj udarac glavom ne znaš ni šta je hteo, da li da asisitira ili da gađa gol. 

Link to comment
Share on other sites

Baš se nekako brzo zaboravlja da s Baharom u ligi nije bilo ni igre ni rezultata. Hajpovao se ovde celu polusezonu na osnovu dve nevažne utakmice u predsezoni i dva-tri poluvremena u LŠ.

Čovek je izgubio utakmicu i potučen od Igora Duljaja, a mi možemo večno pisati mitove da ga je prodao Rodić.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da li ste se svi vi ( ispod i ostali, mrzi me sve pljuvace da quot-ujem) zapitali kakvo su emotivno i fizicko pražnjenje doziveli igraci u subotu, nakon onakvog derbija i pobede, i da li su svi, fizicki,  mogli da izdrže jos jednu utakmicu do kraja??!!!

 

3 hours ago, Kooineeperk said:

Ovo nije smelo da se svira... a i Nedaje, em spor em nije znao da se postavi, imao je korak prednosti, samo je trebao da pusti da mu se zakuca u ledja a ne da rizikuje da ga rempluje sa strane... 

 "Remplovanje" je kada dva igraca istovremeno idu ili startuju prema lopti, što ovde nije bio slučaj.  Igrac Prtzn-a je bio daleko od lopte, bukvalno je ramenom uleto u Serifa... ali dobro. Moze i da se ne svira.

 

3 hours ago, K.Dot said:

Ovo je ravno porazu. 

  

 Koliko smo na kraju izgubili??

 

3 hours ago, Crni said:

Ovo je poslednji mec koji gledam ove god.

Jednom Sisoje-uvek Sisoje!

Nikad necu dati podrsku dekadenciji sporta kao takvog.

Ocajna godina koju treba zaboraviti sto pre.

 

 

Uz pobedu , jos jedna odlična vest za danas. Bićemo na neko vreme pošteđeni tvojim mudrih dosetki, kao u rečenici ispod.

 

3 hours ago, K.Dot said:

Ništa se neće promeniti, sisoje jednostavno ne ume drugačije plus su dovedeni igrači kojima treba po 10-ak šansi da nešto naprave. Ne igra se takav fudbal odavno više nigde. Sisoje siso. 

 

Videli smo u prolećnom delu sezone kolika i kakva je Miloje sisa. I da, on je doveo ove igrace, tako da je odgovoran za sve njihove promašaje.

 Pojedinci ste ovde stida i kulture bez.

 

2 hours ago, Don Dusko said:

Ja razumem kada je protivnik jak ofazivno i u naletu da se ti malo povuces ali kada dominiras i napadas da se svesno povuces.To nikada necu razumeti.

I jednom ce se to obiti o glavu i to kad se najmanje ocekuje.

 

Evropa to ne prašta, posebno ekipe koje igraju iole smisleniji fudbal, ali ajde da se nadam da je to malo i posledica od subote. I nije Miloje jedini od trenera koji to radi, da uspori i "umrtvi" igru, ima dobar broj "vrhunskih" trenera koji to rade.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

On 4/22/2024 at 12:17 AM, Firga said:

 

 

Sto se samog fudbala tice, u sredu ocekujem konacno dobru realizaciju i 2 0 do 20. minuta. Posle zavisi koliko cemo dalje hteti, juriti, kidati.

 

😎

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...