Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

8 minutes ago, No name said:

Bio je standardan, bio je starter i u derbiju. Možda je neka sitna povreda, ipak je derbi bio pre 4 dana.

Mislim da ni jednu utakmicu kod Milojevića nije odigrao 'celu'...Ponavljam:Ivanić je previše dobar igrač za Milojeve živce...Ono đto smiruje našeg renara su Gobeljić,Srnić,Vukanović i slični mastori fudbala...

  • Love 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Niti je Češka liga Bundes liga, niti je naša baš toliko slaba... Olainka je u Slaviji igrao mnogo bliže golu i u sistemu koji mu je očigledno više prijao... I mene je baš negativno iznenadio... Dok sam gledao neke njihove utakmice, pogotovo prošle sezone, djelovao mi je nekako "lakši" i mobilniji, kod nas je često baš trom i u svađi sa loptom... Ali definitivno je generalno bolji igrač od Šerifa... Taj frajko ne zna lopte nikako... 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Misa said:

Mislim da ni jednu utakmicu kod Milojevića nije odigrao 'celu'...Ponavljam:Ivanić je previše dobar igrač za Milojeve živce...Ono đto smiruje našeg renara su Gobeljić,Srnić,Vukanović i slični mastori fudbala...

Bio je starter u svakoj , osim u prvom kolu gde je usao u 55 min, I uglavnom igrao 75-80 min. Treba imati u vidi da je on izašao iz povrede koju je dugo vukao još iz Berna. Ni pripreme nije odradio kako treba. 

 

Edited by No name
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, No name said:

Bio je starter u svakoj , osim u prvom kolu gde je usao u 55 min, I uglavnom igrao 75-80 min. Treba imati u vidi da je on izašao iz povrede koju je dugo vukao još iz Berna. Ni pripreme nije odradio kako treba. 

 

Složili smo se da nije odigrao niti jednu celu (voleo bih da je razlog izlazak iz povrede) ali nije to poenta mog posta...Moje zvezdaško okruženje,isto kao i ja,vidi na isti ili sličan način,sudbinu Ivanića u novom Milojevom mandatu...Ista kao i u prethodnom...Nije bilo davno,sećamo se...

Link to comment
Share on other sites

Stamenic treba pre da igra umesto Sljivica.

Olajinka nema sta da traži na terenu, to je pozicija za Ivanica.  

Ovo sada jeste naša najjača opcija na terenu, gde fale Dragović i Hvang.

Link to comment
Share on other sites

Bukari je beskoristan kada protivnik igra odbranu ovako nisko i organizovano kao Radnički. Više bi napravio polu-penzioner Katai. Može i Sremčević u igru kao drugi napadač.

 

Uvođenje Krasoa i Ivanića koji su dobri tehničari na malom prostoru je dobar potez. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...