Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Fudbal je postao toksičan za gledanje i mimo našeg kluba. Iako nije pravljen da bude romantika već zabava, opet uplivom svih ovih biznis likova sa BI i politike izgubio je tu romantičnu i identifikacijku notu.
 

Na povrh svega to što imamo krimosa za direktora. Stvarno treba imati jak želudac da se sve ovo prati kao navijač. Kao ovlaš simpatizer je puno lakše.
 

Imam uzastopnu sezonsku dugi niz godina. Šansa da je obnovim je minimalna jer ne verujem da ću ići ovog proleća na stadion. 

  • Like 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Polivalentni Stevica said:

Za 10.miliona,Terzić i družina bi ga upakovali sa mašnicom.

Jer,uzeli bi lep deo kolača.

 

Prodali bi ga sa mašnicom jer on realno ne vredi deset milki da hebeš ježa ...

A u transfer bi se ugradili kako god okreneš ...

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, dex said:

Sta je sa malim Miladinovicem?Izuzetan talenat.Do duse hvalise ranije i Gorfica i Katica, pa ne bi nista od njih.

Moguce da nisu sklopili menaDJerski dil, dovescemo ih kroz 2-3 godine za 2m + procente

Link to comment
Share on other sites

Evo jednog lepog primera Terzinog jajarenja i isisavanja para iz kluba :

 

Pre dve godine u toku zimskog prelaznog roka smo od FK IMT kupili desnog beka Nikolu Glišića za nekih 150 000 evra ...

Naravno nije bilo ni govora da stvarno predje kod nas,ostao je u istom IMT na pozajmici naredne dve sezone,nemam nikakve sumnje da je Terzinjo glalantno pokrivao veći deo plate dok je ovaj orao drugoligaške i prvoligaške njive u dresu Dunjićevog kluba ... da ne pominjem da niko nema pojma koliku je platu ima,a znajući našeg Doktora verovatno je bila veća od primanja 80% igrača u ligi ...

Danas on potpisuje ponovo ugovor sa IMT do 2027 (naravno bez ikakvog obeštećenja) ... Ne bi me čudilo da ga Terza na leto opet otkupi ...:s_d:

 

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, mare80 said:

Evo jednog lepog primera Terzinog jajarenja i isisavanja para iz kluba :

 

Pre dve godine u toku zimskog prelaznog roka smo od FK IMT kupili desnog beka Nikolu Glišića za nekih 150 000 evra ...

Naravno nije bilo ni govora da stvarno predje kod nas,ostao je u istom IMT na pozajmici naredne dve sezone,nemam nikakve sumnje da je Terzinjo glalantno pokrivao veći deo plate dok je ovaj orao drugoligaške i prvoligaške njive u dresu Dunjićevog kluba ... da ne pominjem da niko nema pojma koliku je platu ima,a znajući našeg Doktora verovatno je bila veća od primanja 80% igrača u ligi ...

Danas on potpisuje ponovo ugovor sa IMT do 2027 (naravno bez ikakvog obeštećenja) ... Ne bi me čudilo da ga Terza na leto opet otkupi ...:s_d:

 

A gde je čuveni Dejan Vidić za kojeg smo dali 200 000 evra.Lik imao 25,26 godina tada.

Koliko su samo napravili tih kombinacija,užas.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, mare80 said:

Evo jednog lepog primera Terzinog jajarenja i isisavanja para iz kluba :

 

Pre dve godine u toku zimskog prelaznog roka smo od FK IMT kupili desnog beka Nikolu Glišića za nekih 150 000 evra ...

Naravno nije bilo ni govora da stvarno predje kod nas,ostao je u istom IMT na pozajmici naredne dve sezone,nemam nikakve sumnje da je Terzinjo glalantno pokrivao veći deo plate dok je ovaj orao drugoligaške i prvoligaške njive u dresu Dunjićevog kluba ... da ne pominjem da niko nema pojma koliku je platu ima,a znajući našeg Doktora verovatno je bila veća od primanja 80% igrača u ligi ...

Danas on potpisuje ponovo ugovor sa IMT do 2027 (naravno bez ikakvog obeštećenja) ... Ne bi me čudilo da ga Terza na leto opet otkupi ...:s_d:

 

 

To ti je moderno pranje para. Potpisan je i Sedrak Carls iz IMT-a za isto obestecenje proslog leta. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Polivalentni Stevica said:

A gde je čuveni Dejan Vidić za kojeg smo dali 200 000 evra.Lik imao 25,26 godina tada.

Koliko su samo napravili tih 

Igra PREMIJER LIGU, u Slogi iz Doboja :). Što je najjače, čini mi se da baš pegla (imam utisak da svako kolo ubada).

Edited by Small Owl
.
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Jbt, ne pamtim kada sam beskrvnije cekao pocetak prolecne sezone. I u ona vremena Toleta i nedostatka šampona je neki žar bio. Bili smo slabi, nemoćni, ali srce je lupalo.

Sada je ova bagra uspela sve da ogadi, sve da smuči. I ranije su se prodavali igraci, ponesto smuljalo. Ali, ovo sada. U najbukvalnijem smislu perionica para smo i steciste najgoreg šljama.

A ti najverniji kojima je Zvezda kao sve ćute, tale se i palamude o nekim glupostima. Stari sever kojega se oni u suštini gnušaju jer je bio sve što oni nisu, a za sta se predstavljaju, ovo ne bi dozvolio. Ovo u sta  se nasa Zvezda pretvorila je za plakanje. Dušu su nam uzele mrcine.

Edited by berti
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Pazi mi zaista dugo nismo imali kvalitetniji tim i ovo je bruka sto igraju, ali realno jaci smo od svih... Terza ma sta o njemu da se prica, da mi pokuca na vrata neko sutra, neka...nadam se da ce ovo Miloje izvuci nekako, nekako smo sa njim i Dekijem uvek uspeli bar nesto u e evropi.... I da tvorza i ostali za spica da odgovaraju  kako znaju i umeju...od Boaceja i Huga nismo imali normalnog napadaca

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, fasper said:

Hahahaha kakav sastav izvodi Miloje. Rodic, Nikolic, Kanga, Micko. 

Besmrtni Rodic, dokle vise!

Igrali bi i Gobeljić, Srnić i Krstičić ali nisu više tu. Bar za sada. Mada postoji bojazan za Vujadina. On je još tu. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

Nemogu očima da ga vidim. Privilegovani terzicev ortak, koji je postedjen na pripremama, odigrao jedan meč gde je usao sa klupe i to celih 15 min, šatro povredjen , i evo ga. 

Dzaba se onaj mali forsirao, kad ovaj snob mora da igra.

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Bas mi totalno ubise zelju da gledam Zvezdu u ovoj polusezoni, pod kojim sam hajpom bio celu proslu polusezonu ca i ako rezultati nisu bili najbolji sad je susta suprotnost od osecaja.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, No name said:

2024 g, ucesnik LS , a u timu rodic, srpsko ligaški desni bek Nikolic, vezara Mijailovic, i Kanga od 365 ljeta...

A onaj lopov se busa o nekakvih 60 miliona zarade. 

 

Ima 60 miliona ali za stranku, par zaslužnih porodica, malo za šipkicu i tako to. Koga izbole tuki za prvi tim, skarabudži se nešto za titulu, a ni Vazura nešto ne grize kapnulo i kod njega. Svima lepo, posao ide, nema tenzije. Novo normalno. 

Link to comment
Share on other sites

Nece proci dugo vremena cigani ce da teraju Milojevica gore nego Bahara. Zapamite ovu poruku. Dokle vise ovo jajarenje jbt! Vrhunac ocekujem kad negde u 60. minutu na 1:0 za nas uvede Djeda Milunovica kao treceg stopera da brani rezultat.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...