Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Meni ta cifra da l je 9 miliona ili 99 miliona ili 900 hiljada ništa ne znači jer ima skoro pola decenije kako sam se oprostio od bilo kakvog nadanja da će se klub stabilizovati i unaprediti na nekim zdravim osnovama pa da mu i taj finansijski aspekt nešto znači. 

 

Ovo će i onako da ode Maši na džip, neku menadžersku kombinaciju, neku stranačku kombinaciju ja tebi ti meni i za ostatak ćemo da dovedemo neku tamnoputu mitsku zver koja trči 0-100m za 10 sekundi, gađa centaršut u trepavicu i šta već a u stvarnosti ćemo koliko za polusezonu da ga teramo i da mu se smejemo kao i manje više svakom Terzinom i Mitinom ,,pronalasku". Nego sad nema Gobelje da uskoči. 

 

Draže mi je bilo gledam ,,malog" u našem dresu kako se razvija a već je igrao veoma zrelo. Ako ništa valjda smo dobili reprezentativnog beka za narednih 15 godina, što nije mala stvar. 

Edited by lansky
  • Like 8
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Imali smo višegodišnje rešenje na desnom beku i prodajemo ga kod prve ozbiljne ponude. Ali eto vizija kluba je da se prodaje svaki igrač koji je iole talentovan i da se posle napravi igracki kadar od 40 veterana da bi osvojili titulu i u Evropi ne uradimo ništa. 

Edited by Milko Miller
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

City-eva filijala nudi 8 miliona + 2 miliona bonusa. I njega ce prodati

 

Ako je ovo istina. Moguće je da iza ovoga stoji  Mančester City, ne bi im bilo prvi put da preko povezanih klubova kupuju igrače.

Edited by Don Juan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Juan said:

Ako je ovo istina. Moguće je da iza ovoga stoji  Mančester City, ne bi im bilo prvi put da preko povezanih klubova kupuju igrače.

Ma da, ovo je nacin da se zaobidje fair play. 

 

Osudjeno na propast. Sebi ce uzeti miliome a klubu dovesti nove Serife 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Bax said:

Da su sačekali da odigra EP išao bi za veću lovu od Radonjića.

 

 

Sad je veća lova nego za Radonjića jer smo tad dobili samo nekih 60 posto od transfera. Mi smo na kraju krajeva samo i uspeli da ga prodajemo za 12 miliona jer je Roma morala da prihvati transfer, mi bi verovatno i Radonju prodali za 5,6 miliona bez toga. Ali nije samo pitanje para, valjda treba dete iz omladinske škole nekim normalnim putem da ide u inostranstvu. Da bude 2,3 sezone standardni prvotimac, postaje reprezentativac, pa sa 20/21 u inostranstvo. Recimo kao sto je bilo sa Erakovicem. A ne da te prodaju posle pola godine. Ne bi me čudilo da će sad i da teraju Mijatovića da prihvati ponudu iz MLS-a.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

To je ocekivan potez uprave koja ne posluje u interesu kluba nego zarad licnih interesa. Zasto da razigravaju Nedeljkovica i ostavljaju da bi se prodao za 2-3 godine kada ova uprava potencijalno ni ne bude u klubu? Zar nije bolje da ga odmah prodaju i izvuku taj novac kroz ugovore sa sumnjivim igracima i njihovim menadzerima? Sto bi oni ostavljali narednoj upravi igraca sa trzisnom vrednoscu 10+ miliona, nisu ludi. Kao sto ih ne zanimaju dugovi koje su napravile prethodne uprave, tako ih ni ne zanima da narednoj upravi ostave nesto sto ima vrednost. 

Link to comment
Share on other sites

Ne postoje reči a da nisu psovke kojima može da se opiše ovo kriminalno poslovanje.
 

Najgore što se ovi iznosi, uz pomoć burek novinara, predstavljaju kao uspeh i kao da je to cilj u fudbalu. Pa je l’ se fudbal igra za rezultat, stvaranje igračkih legendi, lepote igre ili za iznose transfera raspali Tvorzane. 


Ja kad je otišao Drulić nisam spavao nekoliko dana. Otišao mi omiljeni igrač, ubojiti špic mog kluba. Sada navijači za koga da se vežu? Strance kojima smo usputna stanica? Ma odjebi bre više.

  • Like 9
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Мџе said:

Ne postoje reči a da nisu psovke kojima može da se opiše ovo kriminalno poslovanje.
 

Najgore što se ovi iznosi, uz pomoć burek novinara, predstavljaju kao uspeh i kao da je to cilj u fudbalu. Pa je l’ se fudbal igra za rezultat, stvaranje igračkih legendi, lepote igre ili za iznose transfera raspali Tvorzane. 


Ja kad je otišao Drulić nisam spavao nekoliko dana. Otišao mi omiljeni igrač, ubojiti špic mog kluba. Sada navijači za koga da se vežu? Strance kojima smo usputna stanica? Ma odjebi bre više.

80% javnosti je odavno popušilo smrdljivu Mamić propagandu gde je najveći uspeh balkanskih klubova radovanje izlaznim transferima. Više nego igrama i rezultatima i privlačenju publike što dužim igranjem omladinaca. Kao da navijamo za firmu a ne FK suncetijebem.

 

Kao da bi nešto suštinski promenilo da je Kosta sad prodat za 15+ miliona, samo bi krimosi iz stranke više podelili. Šta vredi objašnjavati, smrdljivi mediji + instalirana ološ u upravi + tribina na dugme i glupavi narod u kombinaciji je nacrtana propast. 

 

 

 

 

Edited by Molina23
  • Like 13
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Milko Miller said:

Sad je veća lova nego za Radonjića jer smo tad dobili samo nekih 60 posto od transfera. Mi smo na kraju krajeva samo i uspeli da ga prodajemo za 12 miliona jer je Roma morala da prihvati transfer, mi bi verovatno i Radonju prodali za 5,6 miliona bez toga. Ali nije samo pitanje para, valjda treba dete iz omladinske škole nekim normalnim putem da ide u inostranstvu. Da bude 2,3 sezone standardni prvotimac, postaje reprezentativac, pa sa 20/21 u inostranstvo. Recimo kao sto je bilo sa Erakovicem. A ne da te prodaju posle pola godine. Ne bi me čudilo da će sad i da teraju Mijatovića da prihvati ponudu iz MLS-a.

Klub je od Radonjića dobio čisto samo 2.7 miliona evra. Ostatak je podeljen svim ostalim stranama u ugovoru, od kojih je najviše dobila Roma 50% od ukupnog transfera. Nekoliko menadžerskih agencija je uzelo procente. Čak je i prvi sin dobio 500k od čega je 50k dao liku da se umesto njega pojavi u ugovoru...

Edited by Knipex
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ne laze Terza, Kosta ostaje sigurno u klubu do ljeta.😂

Da se ne lazemo, 9 mil + 15% je ozbiljan transfer. Pritom, nije mala stvar prodati igraca dirketno u englesku ligu. To je jos jedna dobra stvar za sam klub. 
Nazalost, svi znamo da u nasem slucaju dobre stvari ostaju samo izlovan incident. Vrlo brzo ih poklopimo mahinacijama i nelogicnim potezima uprave. Sve u svemu, radostan sam zbog samog Koste. Sa druge strane, prilicno tuzan zbog jos jedne propustene prilike da klub izdignemo na veci nivo.

 

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Perkos2 said:

Na kraju će oba klinca završiti u Zeniti ili u nekoj arapskoj ekipi.

Kosta ce u Vili dobiti šansu. Ako zaista City stoji iza transfera Mijatovića, opet su jako male šanse da zaigra tamo. Pre ce biti neka Girona ili nesto slično.

Link to comment
Share on other sites

Azarov - Nedeljković.... Dva beka koja su trebala biti jedni od nosioca evropske Crvene Zvezde... To što mi i dalje prodajemo mlade da bi mogli davati plate preplaćenim penzionerima koji imaju višegodišnje ugovore je ključni problem našeg kluba, a svi znamo zašto se to radi... Sljedeće sezone umjesto bekovakog tandema Azarov /Nedeljković gledaćemo Rodić /Gajić... Jbg ipak su tu iskusni igrači, sa dosta nastupa u Evropi, a plate sitnica kao prosječan igrač u Seriji A;) 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Banda. Jedina reč kojom se može nazvati stanje u klubu i upravi.

Kad su maheri sto nisu prodali Kangvu, rodica, i ostale vedete.

Jedina svrha bande je izvlačenje para i nista vise .

Šta obican navijac ima od ovoga? Apsolutno nista. Da li prodali za 2 , 9 , ili 22 miliona, samo se pune džepovi ove bande.

Kao ostace ovde do kraja. Pa koja je fora u tome. Ako je vec prodat, onda dovedite zamenu,koja bi odigrala ovu polusezonu, i posle na leto bila spremna za kvalifikacije. 

Ovako ce Kosta otici, i onda juri pojacanje na leto .

 

Ocekujem opet serife ,gde se lopovi tale u transferu, razne srnice, Gobelje   , Stojkovice, Nikolice i ostale bezveznjake koji osecaju klub, uz vec standardnog poltrona Rodica. 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...