Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

25 minutes ago, Drug Crni said:

Drugari,ja upao da se pozdravim sa vama.
Bilo je zadovoljstvo pratiti,čitati i pisati na topiku svih ovih godina..I pratiti i navijati za Zvezdu otkad znam za sebe..srednja sam generacija pa su mi i Bari i Tokio ostali u jakom sećanju..ja više ne mogu da pratim ono što je ostalo od nekad velikog kluba. Pre nego što neko napiše kako je "Zvezda iznad svega" : mafijašenja, lopovluka, Vučića, ksenofobije i rasizma na tribini, uzdizanja ratnih zločinaca, kriminala u upravi i tribini..za mene ona već predugo jeste sve to. Predugo traje i moja agonija da sve to gutam i na sve to žmurim.

Fijasko polusezone i način na koji se klub vodi (prćija fašiste od predsednika Srbije) su me ubedili da ovde preokreta i iskoraka nema..bar ja to ne vidim. Ne želim da trošim vreme i nerve na ovo više.

Ne osuđujem nikog ko na to gleda drugačije.
Vratiću se ako i kada nam Zvezda ozdravi. Ako ne - i to je ok; bilo je prelepih momenata u mojih 35 godina navijanja za klub.

Pozdrav svima i želim vam sve najbolje.

 

Ne zajebavaj, treba nam saveznika protiv govana sa severa

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, crni_bombarder said:

Pa treba imati klauzule, čovek sve što je mogao ispod prosečno je uradio, al Terzić kao i Covic najviše ne vole kad im tim gubi u domaćim takmičenjima.

...

 

To je sve stvar dogovora pre početka saradnje. Naravno da je najbolje imati klavzule kako bi minimizirao štetu. Ali sve zavisi u kakvom položaju su obe strane kad se potpisuje ugovor. Ako je trener tražen na tržištu, naravno da njegov agent ima boljju poziciju da ugovara uslove i ne dozvoli klavzule da se prekida ugovor kako se klubu ćefne. 

 

Btw, Terzić jeste danas izjavio neke pozitivne stvari. Ali dali njemu stvarno iko išta veruje na reč?

 

Neko je spomenuo da ga ne bi iznenadilo da je dug trenutno na 70-80m. Mene nebi iznenadilo ni da je preko 100. Pisao sam več o ovome. Ne spominju ga več nekoliko godina. Nemaju za tekuče troškove uprkos velikih prihodima od lige šampiona itd. Ko zna šta sve mute i koliko su u medjuvremenu uspeli da pokradu.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam zbog Milojevicevog nacina fudbala tad prvi put prestao sa gledanjem utakmica. 

Nisam gledao ni protiv Suduve, Napolija, Liverpula. Prvi put sam Zvezdu u Lš ispratio ove godine. 

Poceo sam opet sa gledanjem utakmica tek kad je Milojevic otisao. I nadam se da ce opet sto pre otici, jer mi je cak i fudbal Milosa Milojevica prijatniji za oko od duplog bloga njegovog prezimenjaka Vladana. 

 

Grozna odluka

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Žao mi je Bahara, mislim da nije ovo njegov maksimum i da je mnogo bolji trener nego što se predstavlja. Sa druge strane, mislim da i ovaj poraz i porazi u LŠ nisu bili ključni, pošto sam čuo neke ne baš ohrabrujuće stvari vezano za naš tim i odatle novi trener treba da krene, i pre taktike i pre bilo svega.

Elem, puno sreće Baharu u nastavku karijere, nisam baš najsrećniji izborom Milojevića, ali nije ni Terza, tako da.....

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Don Juan said:

Sa druge strane, mislim da i ovaj poraz i porazi u LŠ nisu bili ključni, pošto sam čuo neke ne baš ohrabrujuće stvari vezano za naš tim i odatle novi trener treba da krene, i pre taktike i pre bilo svega.

Koje stvari?

 

Ja sam baš ispizdeo nakon utakmice, ali ne na Bahara, nego na neke od igrača. Neverovatno mi je da Rodić napravi onakve greške. Neverovatno mi je da Katai promaši sve što je promašio. Od početka utakmice sam imao utisak da su samo Hvang, Nedeljković i Mijatović ušli u utakmicu sa pravim stavom. Mnogi krive Bahara za drugi gol što je izveo Nedeljkovića, a u stvari je kriv Rodić. Čak je ta izmena donela gol koji je postigao Endiaj.

 

Što se Bahara tiče, već sam pisao posle utakmice sa Sitijem, mislim da bi bilo bolje da je ostao i da se napravio neki kontinuitet. Uveren sam da bi sve izgledalo mnogo bolje kako vreme odmiče. Imam utisak da uopšte nije imao podršku uprave zadnjih 2 meseca.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Naravno da nije imao podršku.

 

Ja kad krenem u grad da kupim nešto pa ne nađem tamo gde sam zamislio treba mi 2-3h da nađem na drugom mestu, oni su trenera objavili pola sata nakon meča. To ne može da bude slučajno jer dogovor s trenerom nije kupovanje kila salame ili dva džempera.

 

Da li je Barak ispunio šta je zamislio, nije, da li smo se obrukali u Evropi, nismo, da li je isforsirao više klinaca nego prethodna trojica trenera zajedno, jeste. Ima minuseva i pluseva, ali ono što niko neće moći da mu oduzme je to da će njegovim uvođenjem klinaca u prvi tim klub imati prihode veće od Lalatovih klinaca (Grujić, Jović, Ristić, …).

 

I da je dobio ovaj derbi verujem da bi leteo odmah nakon prvog (k)iksa na proleće, jednostavno svi mediji su bili protiv njega, Vladan ante portas i to je to.

 

Samo se nadam da će im uzeti sve i poslednji cent.

 

Od transfer želja nemam puno, da se ne vrati Borjan i da ne prodaju Kostu i Mijata, sve ostalo ćemo nekako preživeti.

  • Like 7
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

pitalo me par ljudi o podršci koju ima rodić u klubu

 

Fudbaler „Crvene zvezde“ Milan Rodić angažovao je „Goter construction“ da sruši jednospratnu predratnu kuću na Voždovcu kako bi na njenom mestu sazidao zgradu. Rodić je u ovaj biznis ušao pre dve godine kada je osnovao kompaniju „EM33 Construction“, a potom i dobio dozvolu da gradi stambenu zgradu na Voždovcu.

Njegova fudbalska karijera povezana je sa Zvezdanom Terzićem – počeo ju je u OFK Beogradu dok je na čelu kluba bio Terzić, a trenutno je na ugovoru u „Crvenoj zvezdi“ koji traje do 2025.

 

Goter je firma mlađeg terzića i govedarice iz grafičara 

  • Like 10
  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Perkos2 said:

pitalo me par ljudi o podršci koju ima rodić u klubu

 

Fudbaler „Crvene zvezde“ Milan Rodić angažovao je „Goter construction“ da sruši jednospratnu predratnu kuću na Voždovcu kako bi na njenom mestu sazidao zgradu. Rodić je u ovaj biznis ušao pre dve godine kada je osnovao kompaniju „EM33 Construction“, a potom i dobio dozvolu da gradi stambenu zgradu na Voždovcu.

Njegova fudbalska karijera povezana je sa Zvezdanom Terzićem – počeo ju je u OFK Beogradu dok je na čelu kluba bio Terzić, a trenutno je na ugovoru u „Crvenoj zvezdi“ koji traje do 2025.

 

Goter je firma mlađeg terzića i govedarice iz grafičara 

Ево, ово ако је заиста истина, је катастрофа. Још један ниво испод сваког нивоа и талога који се трпи. А још је поразније да и сада, после свега овога, нормални Звездаши почињу да одлазе и са форума где се (поприлично пристојно) води полемика о Клубу, одлазак на стадион да ни не помињем. Па људи да ли је могуће да пар стотина људи (пар хиљада макс) је моћније и јаче од стотине хиљада људи који воле ЦЗ безусловно ? Једну утакмицу је довољно да дођу пуни Исток и Запад и да се тресе од почетка до краја ТЕРЗИЋУ ОДЛАЗИ, и то ће да одјекне. Па после тога ајде сви да се повучемо и да не пратимо више, али бар једном хајде да се сви скупимо!

Link to comment
Share on other sites

Čak i da prodamo Glazera, mi imamo dva sasvim ok golmana za našu ligu, već na raspolaganju. Vraćati Borjana je katastrofa. Čovek je teška seljačina. Meni će Bahar ostati u dobrom sećanju po tome što je sve Geake izbacio iz momenta. Znao je kakvi su to ljudi. Nažalost, nije uspeo da ostvari minimum rezultatskih zahteva...mada je i to pitanje.

 

Ja za razliku od Crnog neću da prestanem da pratim FK CZ, ali sam već jako dugo ravnodušan. Bukvalno mi oko nije cimnulo zbog ovog poraza u derbiju, čak sam ga i očekivao.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Čitao sam, između ostalog, komentare Izraelaca na tekstove o Baharovoj smeni u njihovim medijima.
Podeljena su mišljenja o njemu, u najkraćem. Na stranu klupska opredeljenja, rekla-kazala priče, više puta naišao sam na tvrdnje da je dobar trener, ali ne i neko ko je u stanju da izgradi tim, već da vodi gotov proizvod. Prema toj tezi, u oba kluba sa kojima je osvajao titule nasledio je posložene ekipe koje su ciljano građene sa šampionskim ambicijama i već bile dobrim delom razrađene. Ne poznajem izraelski fudbal, pa da kažem koliko u ovome ima istine, ali mi se donekle uklapa u to njegovo višememesečno lutanje sa sastavom prvog tima Zvezde.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jasno je da slijedi prodaja da se popuni budžet... Jasno je da se prodaje jedino kvalitet, jer se to jedino i traži... Glazer, Bukari, Ivanić, Điga, (koji je slična priča kao Sadik u Partizanu, jer smatram da je nebrušeni dijamant i da je naš najbolji štoper trenutno).. Tu su i klinci, jer znamo Terzu... Postavlja se pitanje sa kakvim timom i sa kojim kvalitetom ulazimo u nastavak sezone... Bojim se prodaje Hvanga ili njegove želje za odlaskom... Miloje je dobar kao lik, nadam se da će izgraditi odnos sa Krassom i Olajinikom, jer bilo bi ih neozbiljno prodati nakon polusezone... Nadam se da ni 1000 zgrada ne može sačuvati Rodića u timu... I nadam se da Milojević nastavlja putem ideje podmlađivanja i modernizacije fudbala kojeg Zvezda treba da igra... Bahar nije uspeo, al od ideje se ne odustaje... 

Link to comment
Share on other sites

Quote

Vladan Milojević zvani Klark Kent je Mrkelin i Terzićev pajtos koji nije u stanju da sastavi tri prosto proširene rečenice, a kamoli da osmisli i implementira modernu fudbalsku taktiku. Čovek koji je uspeo da ispadne od Veleža sa 80 puta skupljim Aekom, koga su posle samo par meseci najurili i Grci i Arapi i Kiprani, čiji timovi su znali da nanižu po 5 utakmica bez šuta na gol, koji je procenio da je 1 Goran Čaušić vredan milionskog obeštećenja, kod koga je Ivanić izgledao kao amater, koji je bez stvorene šanse primio 18 golova od Totenhema i Bajerna, a mogao još toliko. Đilkoš kome je pokojni Kosanović bio zadužen za taktičke finese i praktično bio trener iz senke u prvom mandatu, dok je ovaj po izlozima merkao zlatne kajle i pušio tompuse sa Terzićem. Pravićemo Stankovića, Coknu i Bahara od blata, njih trojica su Murinjo, Anćeloti i Gvardiola za Vladana i njegov seljački, dekadentni "napucaj bekovsku i stani u dupli blok" fudbal.

 

Mozda malo preostro, ali to je to, sustina je tu. 

 

Ne mogu vam opisati koliko mi je splasnuo entuzijazam oko fk-a, od Fiorentine pa do ove promocije Milojevica. Ne samo da cu odmoriti od odlaska na stadion, nego sumnjam i da cu preko tv-a gledati utakmice. Jbg, moras biti budala da uopste pomislis da ovaj klub sa Tvorzanom i Mrkelom moze napraviti neki ozbiljniji iskorak.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne bi kacio ovo ali mi generalno zvuci sasvim realno.

Neki likovi na tviteru pisu kako je Barak malo pre derbija dostavio spisak igraca koje ne zeli u drugom delu sezone delom zbog ucinka na terenu, delom zbog uticaja na svlacionicu i nekako (citaj. Vujadin) je taj spisak dosao do igraca.

Tako da uopste ne cude neki promasaji, penali itd. itd.

Ali opet kazem uzmite ovo sa zrnom sumnje, evo Markos ako zna nesto vise nek kaze ili neka demantuje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...