Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Премного је плаћен Грилиш. Добар је играч на крају испао али није калибар баш да носи најјаче клубове. Мислим да је боље што је он вечерас играо него да је дошао рецимо Доку, који би играо сигурно да није повређен. Муку би имали по страни са њим да га затворите ако су већ ови Ситијеви академци правили толико проблема.

 

Мислим да сте коректно одиграли меч. Могло је боље, али за бољи резултат (више среће) морали сте да спречите Цоу д вам гледа меч, јбг, данак неискуству. Да знате за следећу сезону.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, pentatonika said:

Zar nije igrao neke utakmice i na špicu? Moguće da grešim.
Kako god, mislim da preteruje s time da problem u njegovoj poziciji. Odbija se lopta od njega ko od drveta, bukvalno se sapliće o nju.

Jeste igrao ali je bio okej cini mi se,znam kad je bilo protiv Fiorentine izgledao je okej,vrsio je jak presing i imao zanimljivu kretnju izmedju zadnje linije protivnicke odbrane

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Večerašnja utakmica sumirala ovu sezonu u CL, na momente dobra igra, fortunu potrošili u kazinu negde uz dosta tumbanja. Mi na polusezoni nemamo definisanih prvih 11 što je prilično neverovatno.

Vidim da se ljudi žale na to da je Hwang kasno proradio. Ne znam koja su bila očekivanja obzirom na njegovu situaciju u OLY, ja lično nula zamerki na njega, ostaje nada da ga nećemo pustiti već na leto.

Bukari je dobar igrač, ali lično ne bi imao ništa protiv da ga zavaljaju za te novce koji se pominju. Odvratno je sebičan, to baš nisam odavno video.

Kapiram da će Terza sve ekspresno da razjebe i rasproda, otera Bahara i dovede nekog svog pajtosa , a evropu ćemo da gledamo na onom zvezdinom Instagram nalogu. Nama klub vode profesionalni banditi koji bi rođenu majku prevarili i prodali u belo roblje. Sve dok su naši najveći klubovi u statusu svačiji i ničiji nadati se nekakvim Copenhagen scenarijima je naivno i smešno.

Sent from my A063 using Tapatalk

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Bukari mi se smucio. Sebican je od kako je dosao, ali vise nece ni da trci osim ako ne oseti da moze uci u sansu. Ne postuje saigrace. Veceras milion puta ekipa pokusava presingom da dodje do lopte on se setka. Najgore je sto je i takav jesini uz Hvanga koji pravi razliku. Ali rado bih ga prodao i mislim da je sad pravi trenutak za to. Nabio je sebi cenu kroz LS i treba to iskoristiti.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Bukari mi se smucio. Sebican je od kako je dosao, ali vise nece ni da trci osim ako ne oseti da moze uci u sansu. Ne postuje saigrace. Veceras milion puta ekipa pokusava presingom da dodje do lopte on se setka. Najgore je sto je i takav jesini uz Hvanga koji pravi razliku. Ali rado bih ga prodao i mislim da je sad pravi trenutak za to. Nabio je sebi cenu kroz LS i treba to iskoristiti.
Ima li iko predstavu kolika je realna suma za koju Bukari može da se zavalja? Ovo što se piše za 11 miliona evra mi deluje nerealno.
Link to comment
Share on other sites

Ovo je bilo fantastično!

Spoiler

Bravo!

Spoiler

Baš mi se svidelo!

Spoiler

Ah, bilo je sjajno!

Spoiler

Pa, bilo je prilično dobro.

Spoiler

Ma, nije bilo loše...

Spoiler

Uh, bilo je delova koji nisu bili baš sjajni.

Spoiler

Moglo je biti mnogo bolje.

Spoiler

Nije mi se stvarno svidelo.

Spoiler

Bilo je loše.

Spoiler

Bilo je prilično užasno.

Spoiler

Bilo je strašno!
 

Spoiler

Uaaaaaaa!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ako je tako, prodati Marla Stensfilda što pre.

Nije on nepoznat igrač. Igrao tu Ligu šampiona i pre nas i to vrlo dobro. 
Za njega sam siguran da ima kvalitet za nas, a zašto ga nije pokazao....ko će ga znati. 
Neka je i bio, ali štobse reklo - forma je prolazna, a klasa je večna. Ne vidim kod njega tu klasu. Meni njegova igra izgleda kao da se baš muči
Link to comment
Share on other sites

Zvezda nije čak toliko loše izgledala u Evropi, ako bi se gledala samo igra. Dve solidne utakmice i tri solidna poluvremena. Nismo se naosvajali bodova, ali nismo bili ni vreća za udaranje.
Šteta je što je Bahar počeo pičkasto u Lajpcigu i precenio ih i što se JB nije tukao u BG.
Previše smo kasno palili u uatkmicama u kojima smo imali realne šanse za bodove.
Baharu zameram, pre svega, na ovom mučenju u prvenstvu i bledoj igri. Tu nema nikakvog alibija.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nema ovde srece. 

Oteras Gobeljica i Srnica a dovedes novog "univerzalca" Mijailovica, lepo je imati univerzalca u ekipi samo da neko objasni nasima da rec "univerzalan" ne znaci podjednaki los na svakoj poziciji. 

 

Dragovic je ocaj, razocaran vidno, nek ide sto pre. Muka je sto nam ostaju Djiga i Spajic a ne zna se ko je od te dvojicr gori. 

 

U napadu ako ode Mijat ostaje Serif + Pavkov kojeg verovatno vracamo. 

 

Sve lepse od lepseg. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, dzoneee said:

Премного је плаћен Грилиш. Добар је играч на крају испао али није калибар баш да носи најјаче клубове. Мислим да је боље што је он вечерас играо него да је дошао рецимо Доку, који би играо сигурно да није повређен. Муку би имали по страни са њим да га затворите ако су већ ови Ситијеви академци правили толико проблема.

Ja prvi mislim da je Grilis precenjen, ali pogresan je tajming da se o tome prica - veceras je bio najbolji igrac u obe ekipe, i bilo mu je dovoljno jedno poluvreme za to. Svaki prijem dobar, predaja na vreme, i setao se prosto po levoj strani. Na kraju je i zapoceo i osmislio akciju koja je donela prvi gol, poput prave 10ke. Spajic ga je odvalio od zivota u poslednjim sekundama prvog poluvremena, jer je ovaj igrao lako i samouvereno celo prvo poluvreme, a i Gvardiola ga je zato isterao iz igre.

 

Sto se Zvezde tice, Bukari je tu najmanji problem - on mozda jeste ponekad sebican, ali ima zara u njegovoj igri, ima uvek 1-2 prodora i protiv najjacih ekipa. Na kraju krajeva, asistirao je nesebicno i odlicno Hvangu za gol. Zvezda nema bekove, i tu treba trositi pare, kao i samo jedan krsten napadac koji bi u buducnosti igrao ispred Bukarija. Znaci, prodati sve ove polovnjake u kompletu - NeDaje, Kraso, Olajinka... i kupiti jednog napadaca koji moze da napravi razliku protiv bilo koga. Pa jebem mu mater, i mrtvi Pantelic sad da uzme kopacke bio bio bolji od svih ovih zajedno. Katai da je igrao svaki minut kroz ovu Ligu Sampiona, Zvezda bi sigurno imala vise bodova, pa mozda cak i jednu pobedu.

Edited by diego
Link to comment
Share on other sites

Kakva partija Hvanga, mislim da bi lik tek ubijao da iza sebe ima zadnjeg veznog tipa Sanogo (naravno iz svojih najboljih dana). 

 

Kosta Nedeljković je sasvim sigurno budući prvi desni bek u reprezentaciji, a deluje da momak podjednako dobro može da igra i beka i ful beka. Velika šteta što je dosta mečeva na njegovom mestu odigrao Mijailović, velika greška Bahara, da je sreće da je jedina.

 

I za kraj, možda se sad mnogi neće složiti sa mnom, ali čini mi se zaista da Dragović više nije igrač za Ligu šampiona, na stranu što je veliki Zvezdaš.

Po nekim informacijama koje sam dobio od jednog sportskog novinara koji je blizak Terzi on u januaru ide iz Zvezde, a možda je tako i najbolje. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nisam hteo nista da pisem posle Jang bojsa, sacekao sam da prodju sve tri utakmice kod kuce. I ovo je jedna velika bruka.

 

Kupim premium sezonsku letos i planiram da dodjem na 10tak utakmica jer sam na 100 kilometara od stadiona. Ni na jednoj domacoj utakmici mi ista nije ocitana!

 

Protiv Jang bojsa, ja sa sezonskom i cetri ortaka sa kartama, niti su nam otkucane niti su nam pogledali u karte da li imamo. Od rekvizita sam mogao uneti 2 litra rakije, peceno jagnje i zolju. 
 

Krecemo na Lajpcig oni naravno nisu ni kupili karte, niti im je neko trazio na ulazu. 
 

Veceras ista prica samo sto je mene lik koji deli letke na ulazu tri puta opomenuo da ne otkucavam svoju sezonsku kartu nego da samo prodjem!

 

I koja je onda svrha te sezonske karte? 
 

Baharu podrska, neka ostane sto duze. Terzic u zatvor!

  • Like 5
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...