Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

16 hours ago, Cromodora said:

Ne znam da ti budem iskren, znam da je po odlasku iz zvezde za spaniju doživeo baš neku gadnu povredu koja ga je sprečila da uradi nešto više. Njega su u ona vremena koliko se sećam prodali za tipa 12-13 miliona eur

Sent from my A063 using Tapatalk
 

To je njemu bila hronična povreda, koju je on vukao još iz Zvezde. Da nije bilo toga, bio bi jedan od najboljih u Evropi sigurno. 

Sećam se da kada se povredio kod nas i kada ga je čekala duža pauza, doveli smo Jelića iz Čacka, isto sjajan centarfor, ali i on poslenpar mečeva doživi gotovo identičnu povredu.

 

Inače ono za SP u Francuskoj sigurno nije bio on. Tada je slabo igrao u prvom timu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

To je njemu bila hronična povreda, koju je on vukao još iz Zvezde. Da nije bilo toga, bio bi jedan od najboljih u Evropi sigurno. 
Sećam se da kada se povredio kod nas i kada ga je čekala duža pauza, doveli smo Jelića iz Čacka, isto sjajan centarfor, ali i on poslenpar mečeva doživi gotovo identičnu povredu.
 
Inače ono za SP u Francuskoj sigurno nije bio on. Tada je slabo igrao u prvom timu.
Branko Jelić beše? Skroz zaboravih na njega.

Sent from my A063 using Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 
Za 4 je otisao Joveljic. Lazetic za 5. Mijatovic ce za vise. 
Ali meni je uz sve moje predznanje o tom olosu koji nam vodi klub i dalje nejasno sledeće. Imaš igrača (Mijatovića) za koga i slepac može da zaključi da za godinu - dve može da vredi jedno 15-ak milki. Ako je do procenata onda je majkumu logično valjda da se ugradis po svojoj standardnoj tarifi u 15 miliona nego u npr 6 miliona. Šta ja tu propuštam? Jel mozda razlog tome da sa većim klubovima ne može da se mulja? Sumnjam, obzirom da u ovo vreme ima mnogo šema da se izvuku dodatni procenti ili bonusi. Ja bez sarkazma ovo pitam, možda ja isuviše dugo živim preko grane da bi mogao da razumem, ali zaista mi nije jasno. Jedino ako Mijat nije nečiji igrač, a tom čiji je igrač gori za lovu bas ove godine i ne može da sačeka još neko vreme.

Drugo, Tvorza može da serucka kako smo mi najveći klub na ovim prostorima, a za to vreme Dinamo valja svoje igrače za naše pojmove za astronomske sume. Mi puštamo naše igrače mlade, nedovoljno spremne za seniorski fudbal, a pogotovo za život preko i zbog toga često taj njihov talenat se gubi u mreži psihologije života u inostranstvu i prilagođavanja na njihov sistem rada i života. Otuda talenti propadaju, a renome klubova iz kojih su došli opada, jer kad nekoliko puta kupiš bofl robu od nekakvog prodavca, sledeći put ces ili dobro da razmisliš ili ćeš da staviš dobar diskont na cenu koju traži, obzirom da mu je track record nikakav, što je situacija sa zvezdom.

Logika razmišljanja Terze & CO je po meni čak ispod logike prodavca na kalenic pijaci i to bez preterivanja, oni bi uspeli da oteraju u bankrot i Apple da im das u ruke.

Sent from my A063 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Cromodora said:

Ali meni je uz sve moje predznanje o tom olosu koji nam vodi klub i dalje nejasno sledeće. Imaš igrača (Mijatovića) za koga i slepac može da zaključi da za godinu - dve može da vredi jedno 15-ak milki. Ako je do procenata onda je majkumu logično valjda da se ugradis po svojoj standardnoj tarifi u 15 miliona nego u npr 6 miliona. Šta ja tu propuštam? Jel mozda razlog tome da sa većim klubovima ne može da se mulja? Sumnjam, obzirom da u ovo vreme ima mnogo šema da se izvuku dodatni procenti ili bonusi. Ja bez sarkazma ovo pitam, možda ja isuviše dugo živim preko grane da bi mogao da razumem, ali zaista mi nije jasno. Jedino ako Mijat nije nečiji igrač, a tom čiji je igrač gori za lovu bas ove godine i ne može da sačeka još neko vreme.

 

Covek objasnio sve u filmu "Vidimo se u citulji" :

 

Zasto nasi mafijasi, kriminalci, ne mogu da prave velike poslove? On ce doci u situaciju da se isplanira posao za 5 miliona maraka koji treba da se radi za godinu dana... On ce pre uzeti 10 000 maraka odmah, da nekoga zavrne, nego da od tog coveka za godinu dana uzme 100 000 maraka. To je nas mentalitet... 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, CuaTheTime said:

Ne moze klub biti veliki samo zato što prodaje igrače za "mnogo para"

 

Dinamo nema prenatrpan igracki kadar

nemaju previse stranaca

imaju politiku davanja sansi mladim igracima

(ne dovode 2,3 igraca u vidu konkurecije za mladog igraca)

 

U principu,funkcionise kao privatan klub

 

Sportski direktor ruskog Spartaka je u Beogradu,

zavrsava Milosa Lukovica za 5.7miliona evra i 20posto od prodaje

 

Kakva bi bila sramota da MIjatovic ode za samo 5 miliona

Link to comment
Share on other sites

Ne moze klub biti veliki samo zato što prodaje igrače za "mnogo para"
Mi smo u očima tržišta prosečan istočno evropski klub, kredit prošlih vremena trošimo aktivno i idemo ka tome da nas snađe sudbina jedne Steaue koja je po svim tim istorijskim parametrima slična nama.

Sent from my A063 using Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Cromodora said:

a za to vreme Dinamo valja svoje igrače za naše pojmove za astronomske sume.

Nije veliki klub samo zato što prodaje igrače za mnogo novca

2 minutes ago, Cromodora said:

Mi smo u očima tržišta prosečan istočno evropski klub, kredit prošlih vremena trošimo aktivno i idemo ka tome da nas snađe sudbina jedne Steaue koja je po svim tim istorijskim parametrima slična nama.

steaua jedino moze biti slicna partizanu, ne nama

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, CuaTheTime said:

Nije veliki klub samo zato što prodaje igrače za mnogo novca

steaua jedino moze biti slicna partizanu, ne nama

 

Originalna Steaua igra drugu ligu

 

Bekalijeva  "Steaua" se zove FCSB

 

"Podseca" na nesto kod nas,ali u kosarci

kako je krenulo mozda i u fudbalu

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...