Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?馃弳


Kooineeperk

Recommended Posts

Zaista nema potrebe za omalova啪avanjem Borjana.

To 拧to je izgubio na kvalitetu i 拧to je izuzetno odvratan kao pojava ne menja 膷injenicu da je u ovom veku uz Stojketa i Di拧ljenkovi膰a najbolji golman kog smo imali u klubu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

https://velikeprice.com/sport/barak-bahar-zuti-karton/

Tekst u sr啪 svega. Treba svi koji nisu da ga pro膷itaju a oni koji jesu da ga pro膷itaju jo拧 jednom. A 膷itaju膰i tekst dosta vas sam u istom i prona拧ao. 膶ovek objasnio sve. Skidam kapu i potpisujem svako slovo. A svi vi koji terate Bahara stavite prst na 膷elo 拧ta 膰emo i koga da gledamo umesto Bahara( ne postoji dostupan trener koji je trenutno kvalitetniji od Baraka). Ja i dalje 膷vrsto stojim pri tome da Bahar sa svim svojim manama koje pokazuje tvrdoglavo, treba da ostane makar do kraja sezone ukoliko izvu膷e 3 mesto u L艩 i ako u ligi do zimske pauze ne izgubi ni jedan bod. 膶ak bih ga ostavio i ako dobije sve a derbi eventualno odigra nere拧eno. Tim sa ovim kvalitetom treba rutinski da dobija sve u ligi i bez trenera. Ako se otera trener onda treba da se istovremeno otera i cela uprava i pola tima.

Zato, prilika treneru da poka啪e koliko mo啪e (ni jedan trener ne mo啪e ni拧ta za 6 meseci i sa potpuno novim timom sa rupama u odbrani) i formira tim bez rupa( ukoliko to jednom u 啪ivotu uspemo da uradimo) jer bez bekova ( levog pod moranjem) i jednog do dva kvalitetna 拧topera ni Klop ne bi mogao ni拧ta vi拧e da uradi.聽

Jo拧 jednom, topla preporuka da se pro膷ita gore postavljeni tekst.聽

Edited by 膶o膷o
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Markoss said:

Skoci, daj gol glavom, hej Pavkov.

O bo啪e 拧ta smo ti toliko zgre拧ili 馃う. A onda se setim da nam 艩erif igra napada膷a i shvatim da je Pavkov za njega kako god zvu膷alo ipak napada膷. Tako da i ako smo luzerski, 拧ibicarski, seoski klub sa isto takvim poslovanje ovo 膰u se praviti da nisam video samo u slu膷aju da Pavkov do膽e a 艩erifa negde uvaljamo za 4 miliona i dodjemo na nulu. A to zna膷i da opet nemamo napada膷a ali bar ga nemamo za 4 miliona. Gadi mi se ovaj klub.聽

Link to comment
Share on other sites

袩芯胁褉邪褌邪泻 袩邪胁泻芯胁邪 褋械 薪械 屑芯卸械 锌褉邪胁写邪褌懈 邪锌褋芯谢褍褌薪芯 薪懈褔懈屑. 孝芯 褬械 锌芯褌械蟹 蟹斜芯谐 泻芯褬械谐 斜懈 孝械褉蟹懈褯, 褋邪 泻芯屑锌谢械褌薪芯屑 褋胁芯褬芯屑 褋胁懈褌芯屑, 薪邪褬蟹邪写 屑芯褉邪芯 斜懈褌懈 薪邪褬褍褉械薪 懈蟹 泻谢褍斜邪. 袌械褉 褬械 褌芯 芯薪邪 泻邪锌 泻芯褬邪 锌褉械谢懈胁邪 褔邪褕褍, 斜褍褭褍泻 锌褉芯屑邪褕械薪懈褏 锌芯褬邪褔邪褮邪, 褋褍屑褮懈胁懈褏 褌褉邪薪褋褎械褉邪, 锌芯褌褉芯褕械薪懈褏 屑懈谢懈芯薪邪 懈 褍屑械褋褌芯 斜懈谢芯 泻邪泻胁芯谐 薪邪锌褉械褌泻邪 写邪 褋械 胁褉邪褌懈褕 薪邪 袩邪胁泻芯胁邪 !?聽

  • Like 5
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Markoss said:

Skoci, daj gol glavom, hej Pavkov.

Koliko god da smo kao klub prerasli Pavkova opet ne mogu da se otmem utisku da smo njega imali od pocetka sezone ne bismo izgubili ovoliko bodova u nasoj ligi. On je razbijac za ove domace livadare. Svakako sam pre za Pavkova nego za Serifa.

Link to comment
Share on other sites

https://velikeprice.com/sport/barak-bahar-zuti-karton/
Tekst u sr啪 svega. Treba svi koji nisu da ga pro膷itaju a oni koji jesu da ga pro膷itaju jo拧 jednom. A 膷itaju膰i tekst dosta vas sam u istom i prona拧ao. 膶ovek objasnio sve. Skidam kapu i potpisujem svako slovo. A svi vi koji terate Bahara stavite prst na 膷elo 拧ta 膰emo i koga da gledamo umesto Bahara( ne postoji dostupan trener koji je trenutno kvalitetniji od Baraka). Ja i dalje 膷vrsto stojim pri tome da Bahar sa svim svojim manama koje pokazuje tvrdoglavo, treba da ostane makar do kraja sezone ukoliko izvu膷e 3 mesto u L艩 i ako u ligi do zimske pauze ne izgubi ni jedan bod. 膶ak bih ga ostavio i ako dobije sve a derbi eventualno odigra nere拧eno. Tim sa ovim kvalitetom treba rutinski da dobija sve u ligi i bez trenera. Ako se otera trener onda treba da se istovremeno otera i cela uprava i pola tima.
Zato, prilika treneru da poka啪e koliko mo啪e (ni jedan trener ne mo啪e ni拧ta za 6 meseci i sa potpuno novim timom sa rupama u odbrani) i formira tim bez rupa( ukoliko to jednom u 啪ivotu uspemo da uradimo) jer bez bekova ( levog pod moranjem) i jednog do dva kvalitetna 拧topera ni Klop ne bi mogao ni拧ta vi拧e da uradi.聽
Jo拧 jednom, topla preporuka da se pro膷ita gore postavljeni tekst.聽
Vlada je retko pismen novinar, valjda zato vi拧e i ne operi拧e na ovim na拧im prostorima, a realno se bavi sportskim novinarstvom. Meni li膷no omiljeni sportski novinar sa ovih prostora.

Sent from my A063 using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...