Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

12 minutes ago, fasper said:

Konacno ovo Lucicevo zalamanje da ima neku svrhu.

 

11 minutes ago, fradler said:

Konacno neka korist od Lucicevog laznjaka :classic_biggrin: Olajinka odlican danas.

 

Realno, sa prvim je napravio prednost. Sa drugim je samo iskomplikovo stvar, ali na sreču dobro se završilo

 

Apropo Mićka, neznam šta je mogao bolje da napravi kod drugog gola. Jedino da namesti ofsajd. Po meni, krivica je do one dvojice koji su dozvolili da im čovek primi loptu u 15, zadrži, okrene se i uputi udarac ka golu. 

Ovaj što ga je Mićko čuvao imao sreče što ga pogodila i odbila mu se perfektno

 

3 minutes ago, Nele said:

...

 

Mirko ponovo u stealth modu

 

Svaka čast na tajmingu 😂

 

Vrhunski potez Ivanića

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Mirage93 said:


Nema sta da radi ili ne radi ako je ocigledno da ne ume i ne moze, to je jasno bar svakom ko iole prati fudbal. 

Razumem ja sta vi potencirate, bol u *urcu i to je ok, nije ni pokusao. Nije ovo neko branjenje njega nego razumevanje situacije. Covek blage veze nema sa ovim sto mi igramo i ne treba da bude ni blizu terena. 

 

Brate, svako moze da blokira loptu, to prosto nema veze sa fudbalskim kvalitetima. 

Link to comment
Share on other sites

Nije ni Micko kriv. On je zadnji vezni a ne štoper. Kriv je trener koji je imao nikad duže pripreme a evo još malo pa druge pripreme a on ne zna ko mu šta igra i u kojoj formaciji. 

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, L' Imperatore said:

 

 

Realno, sa prvim je napravio prednost. Sa drugim je samo iskomplikovo stvar, ali na sreču dobro se završilo

 

Apropo Mićka, neznam šta je mogao bolje da napravi kod drugog gola. Jedino da namesti ofsajd. Po meni, krivica je do one dvojice koji su dozvolili da im čovek primi loptu u 15, zadrži, okrene se i uputi udarac ka golu. 

Ovaj što ga je Mićko čuvao imao sreče što ga pogodila i odbila mu se perfektno

 

 

Svaka čast na tajmingu 😂

 

Vrhunski potez Ivanića

 

Djiga i ne znam ko jos nisu ispratili igrača,  to je prva greška,  ali jbt jos u petlicima se uči da izadjes ispred igraca,  a na da stojiš iza njega u ovakvim situacijama.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Lucic decko koliko god spor bio i nemao zavrsnicu moze pola tima kod njega da ide na casove fudbala. Bravo za njega i Ivanica, kao i Olajinku koji je pored dva gola imao brdo dobrih poteza i prodora. Nerealno mi je da je Serif koji bukvalno ne ume nista izbacio njega iz 11. I ne znam odakle se sad Kange setili, ovo je jedno od njegovih najgorih izdanja, a gledali smo svasta kada je on u pitanju.

Link to comment
Share on other sites

Mi smo generalno Baharov Makabi odvalili u obe utakmice. Posebno u Bg je bilo kad da igramo protiv drugoligasa. Samo su nase greske u oba meca kumovale tome da oni prodju dalje. Od 5 golova 4 smo im mi poklonili. I sad nije mi jasno sta su oni videli u tom coveku da ga dovedu u Zvezdu. Da je bilo malo vise srece prosle sezone primio bi 10 od nas dao 1.

  • Like 3
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, fasper said:

Nema ovde gola tri dana da se igra. Jedino neka njihova greska. Mi dva normalna dupla pasa ne mozemo da povezemo. A sa ovim veznim redom defanzivna tranzicija nam je nula. Svaki kontranapad sansa za gol.

Vidim da se razumeš 👍

Link to comment
Share on other sites

Svaki napad protivnika je opasnost za gol.

Da li ce to biti po sredini terena ili sa krila, potpuno je ne bitno, jel su obe strane bušne.

Hvang ne može nista sam na sredini.  Bekovi koji nisu bekovi, nista ne mogu u odbrani, a o napadu da ne govorimo.

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, fasper said:

Mi smo generalno Baharov Makabi odvalili u obe utakmice. Posebno u Bg je bilo kad da igramo protiv drugoligasa. Samo su nase greske u oba meca kumovale tome da oni prodju dalje. Od 5 golova 4 smo im mi poklonili. I sad nije mi jasno sta su oni videli u tom coveku da ga dovedu u Zvezdu. Da je bilo malo vise srece prosle sezone primio bi 10 od nas dao 1.

Najaci smo i kad se hvali i kad se pljuje jbt.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, fasper said:

Samo su nase greske u oba meca kumovale tome da oni prodju dalje. 

Ја смем да се кладим да ви не правите грешке, а да вам противници не дају смешне голове ви би ЛШ освојили глат. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...