Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Just now, СтелаРоса said:

Imamo jednog dobrog defanzivca - Dragovica. Ali pocece i on kad tad da baguje u ovakvom okruzenju priucenih stopera i bekova koji su zapravo krila

On baguje gotovo od pocetka sezone. Menjaju mu partnere, igra sa poluigracima i odma i on deluje dosta losije. 

Link to comment
Share on other sites

Od kad pratim Zvezdu a to je  od 100og derbija... bukvalno goru timsku odbranu nikad nismo imali.

Na stranu imena, jer ona ne igraju odbranu, ovakav voljni momenat je sramota za klub koji igra CL. Igrali su i Tutoric i Psiholjub u odbrani pa nije bilo svaki prelazak na nasu polovinu gol sansa.

Sistem igre ne postoji, ovi napred ne znaju kako da pomognu ovima pozadi. Slepac na klupi kao da je trener nfl ekipe. Imamo tim za napad pa kad zavrsimo isti, ulazi defanzivni tim dok ovi prvi odmaraju. 

Sto se terena tice, skoro je neko pisao o Zvezda Zenit pa se sam pustio taj mec. Teren je izgledao kao livada spram ovog danas ali je Arsavin plesao i radio sta je hteo. Neko treba da im to pokaze. Da nije te livade ne bi ni videli Etihad.

Nije nista radjeno u minut do 12 nego se u maju znalo ko je prvi trener. 

Igraci deluju spremno ali kao da ne znaju gde su dosli i sem Mirka, Kange i Magika niko nema  plan kako sa domacim livadarima. 

Jbt ljudi gledaju jebenog Necu kako glumi Antoni santosa sa driblingom u mestu i ne napadaju ga. Chinedu pretrcaca od polovine do sesnesterca i tek ga tu zaustavljaju, faulom naravno

 

Zalosno je samo sto ovi ljudi znaju da igraju i mogu da izgledaju kao tim ali  tesko da u to veruje ovaj koji ih je sastavljao

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, John Terry said:

Po komentarima, jako je dobro sto nisam gledao ovo.

А пази утакмица је онако реално била занимљива резултатски. Звезда је дала лепе голове, поготово четврти Иванића који јесте био сам, али се извукао и да је шут био леп и врло прецизан то јесте. Е сад проблем је што хрпа навијача жели да гледа Звезду како разбија овде по пет, шест разлике сваку утакмицу.

Но ајде сад без зајебанције :classic_biggrin: мислим да је највећи проблем што је Звезда примила 3 гола од екипе која не да је лимитирана већ ако ћемо поштено није ни за енглеску трећу лигу. 

 

Утакмица јесте била занимљива, али овако фудбалски то је сиромашно. Без течне игре, без неких уиграних акција, углавном све на импровизацију и помало неку ангажованост играча Радничког. Ни код једне екипе се не види неки план, организација и то је оно што највише квари утисак.

 

Али утакмица је била са много голова, неких бизарних ситуација организационе природе (нпр. играч Радничког који је ушао у другом полувремену морао је да напусти терен јер није био у протоколу за меч :classic_biggrin:) и тако. Све у свему занимљиво и очекиван тријумф Звезде, чак ни не нешто толико теже резултатски колико се чини по резултату. Погледај бар голове, то је ок.:classic_biggrin:

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ova kombinacija sa Kangom i Hvangom je baš promašaj. Obojica vole da drže loptu, a Kanga je još više davi, pa je Hvang bio ugušen u tom delu. U odnosu na ranije utakmice ko da ga nije ni bilo na sredini.
Ne vidim šta bi njih dvojica mogla da traže na terenu u isto vreme.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ima dosta do Bahara, ima dosta i do uprave. Neozbiljno je da prodaš najboljeg defanzivca a da ne dovedeš ozbiljno pojačanje. Điga je ok kao neki prospekt, ali nije pošteno da se očekuje od momka od 20 godina da nam drži odbranu. Fali nam minimum još jedan klasičan štoper, a bekove uopšte nemamo. Cijela poenta ovog problema je što ne može da igra ni sa 3 ni sa 4 u odbrani. I to je sad mrtvi čvor koji Bahar ne može da odveže. 

 

Postoji problem i u napadu. Ako igraš sa Endiajom i Bukarijem u napadu, odričeš se Olajinke i Krasoa, napadačkog tandema koji je dominirao na pripremama. Po mom mišljenju, bolje je rizikovati i staviti Bukarija da igra vingera, oslobodiće se mjesto u napadu. Valjda je suština da imaš na terenu najbolje igrače, ili barem što veći broj njih. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Bahar, ko svaki trener, bi trebalo da igra s onim što ima na raspolaganju. Već je dovoljno utakmica odigrano da bi i dalje eksperimentisao i formacijski i kadrovski, pogotovo u odbrani. Mi te igrače gledamo samo na utakmicama i možemo da lupamo svašta, a on je s većinom od njih svaki dan još letos.
Valjda je osnova za uigranost tima da dosegne neki stepen automatizma u kretnjama i akcijama za razne situacije. Ne znam kako to može da se uradi ovim neprestanim pretumbavanjima.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, pentatonika said:

Nije još zvanično. Prema nekim tumačenjima, ako se drugi klub izjasni da nije oštećen time, ostaje rezultat sa terena.


 

Ne znam... bas mi nije jasno,posto sam bacio tiket rekli su mi da ako bude sluzbeni rezultati cekam 21 dan pa ako tiket ne bude isplacen od strane drugog lica dobijam novac,izvinjavam se jos jedno sto sam skrenuo sa teme.

Link to comment
Share on other sites

Али колико смо пута написали да је са Драгом, Ерак минимум за Европу. Мучени Мићко се бори игра без поговора али нема квалитет ни на једној позицији а на штоперу и боку поготово. Тренутно се распада а почеће и Драго да кикса јер ће се распасти у овом систему гдје преостала двојица морају бити његов ниво! Бахар је склонио Митровића, Лучић је бољи у нападу али је и он дефанзивно танак.

Која стока није у стању да обезбиједи 11 у сезони гдје се годину дана већ зна да ћемо директно у ЛШ…

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, berti said:

Aberi kazu da je fizicka sprema vrlo loša,  da su treninzi vrlo tanki

 

Po prikazanom na terenu, ako izuzmemo standardnog Rodica, los ti je aber. Po prikazanom na terenu ne deluje da ekipa ima problema sa fizičkom spremom, vec sa taktičkom disciplinom u fazi odbrane ( počevši od Bukarija, Mitrovica,  Lucica), lutanjima u formaciji i pozicijama igraca sto je dovelo do pada forme i samopouzdanja kod pojedinaca.  Uz poslovično neznanje Micka,Mitrovica,  Rodića itd.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Nini3112 said:

Je l i zvanicno sluzbeni rezultat 3:0

Izvinjavam se sto skrecem sa teme ali imao sam nas i od 3-6 golova,kad je bilo 3:4 bavio tiket u kantu i onda vidim da ce biti sluzbeni rezultat?

Neće se to desiti.

Propustio sam početak drugog, ali mislim da nije uticao na igru, tako da će verovatno  Radnički biti kažnjen na drugi način, novčano recimo.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Don Juan said:

Neće se to desiti.

Propustio sam početak drugog, ali mislim da nije uticao na igru, tako da će verovatno  Radnički biti kažnjen na drugi način, novčano recimo.

Svi sportski portali su objaviki da ce se verovatno staviti sluzbeni rezultat ukljucujuci i kladzu gde je tiket odigra,pa ostaje da se nadam😁

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...