Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

https://x.com/crvenazvezdafk/status/1702349467016429790?s=20

Vrlo originalno. Marketing u fudbalu baš velikom brzinom napreduje. 😊

Pitanje za @MetalHead. Čini mi se da drugi dan neće da se učitaju linkovi sa tvitera ili se samo po neki učita. Mislim da je još neko imao problem. Ne znam o čemu se radi? Da li je do nas ili se pojavio neki problem na forumu?

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Čočo said:

https://x.com/crvenazvezdafk/status/1702349467016429790?s=20

Vrlo originalno. Marketing u fudbalu baš velikom brzinom napreduje. 😊

Pitanje za @MetalHead. Čini mi se da drugi dan neće da se učitaju linkovi sa tvitera ili se samo po neki učita. Mislim da je još neko imao problem. Ne znam o čemu se radi? Da li je do nas ili se pojavio neki problem na forumu?


Originalno? Veći krindž nisam video odavno.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Čočo said:

https://x.com/crvenazvezdafk/status/1702349467016429790?s=20

Vrlo originalno. Marketing u fudbalu baš velikom brzinom napreduje. 😊

Pitanje za @MetalHead. Čini mi se da drugi dan neće da se učitaju linkovi sa tvitera ili se samo po neki učita. Mislim da je još neko imao problem. Ne znam o čemu se radi? Da li je do nas ili se pojavio neki problem na forumu?

 

Ovu loptu je neki ker grizo jedno godinu dana, pa mu onda oteli da snime video sa njom

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Drug Crni said:

Hoće neko skrenuti pažnju nadležnima da kod ovog "potpisivanja ugovora" koriste neke lepe hemijske,a ne ove najjeftinije od 15 dinara. Baš deluju jeftino..pa je i utisak takav..

Dobro je da nisu one sa oznakom sns

Link to comment
Share on other sites

Kao što sam i pretpostavio. A sada sam i definitivno siguran. Šerif tek sutra stiže u Beograd. Znači da nije bio ni na kakvom treningu sa nama. Evo odmah izašle slike Hvanga jer je tu. Sad je veliko pitanje kako i ko je dopustio da igrač koji ne igra za reprezentaciju, ko je doveden pre više od nedelju dana da pomogne u LŠ, dolazi 4 dana pred LŠ i sa klubom će imati 4 treninga pred početak LŠ. Skroz neozbiljno. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Čočo said:

Kao što sam i pretpostavio. A sada sam i definitivno siguran. Šerif tek sutra stiže u Beograd. Znači da nije bio ni na kakvom treningu sa nama. Evo odmah izašle slike Hvanga jer je tu. Sad je veliko pitanje kako i ko je dopustio da igrač koji ne igra za reprezentaciju, ko je doveden pre više od nedelju dana da pomogne u LŠ, dolazi 4 dana pred LŠ i sa klubom će imati 4 treninga pred početak LŠ. Skroz neozbiljno. 

Klub mu je dozvolio, ne znam sto uopste pravis problem tamo gde ga nema?

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Čočo said:

Kao što sam i pretpostavio. A sada sam i definitivno siguran. Šerif tek sutra stiže u Beograd. Znači da nije bio ni na kakvom treningu sa nama. Evo odmah izašle slike Hvanga jer je tu. Sad je veliko pitanje kako i ko je dopustio da igrač koji ne igra za reprezentaciju, ko je doveden pre više od nedelju dana da pomogne u LŠ, dolazi 4 dana pred LŠ i sa klubom će imati 4 treninga pred početak LŠ. Skroz neozbiljno. 

Brate, mrzi me sad da tražim sliku na drugom forumu, ali bukvalno se lik pre 4-5 dana slikao ispred grba Zvezde u sali za konferencije zajedno sa menadžerom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, CuaTheTime said:

Klub mu je dozvolio, ne znam sto uopste pravis problem tamo gde ga nema?

Okej je dozvoliti. Ali sedam dana gde nam je svaki dan i trening bitan je ogroman luksuz. 

3 minutes ago, Stanko1997 said:

Brate, mrzi me sad da tražim sliku na drugom forumu, ali bukvalno se lik pre 4-5 dana slikao ispred grba Zvezde u sali za konferencije zajedno sa menadžerom.

I vratio se u domovinu.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Čočo said:

Okej je dozvoliti. Ali sedam dana gde nam je svaki dan i trening bitan je ogroman luksuz. 

I vratio se u domovinu.

Ovo što pričaš za 7 dana treninga, niko od igrača nije trenirao toliko, bukvalno je i Bahar otišao za Izrael na 5 dana, ne znam da li je sa Stoletom trebao da trenira. 🤷

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Stanko1997 said:

Ovo što pričaš za 7 dana treninga, niko od igrača nije trenirao toliko, bukvalno je i Bahar otišao za Izrael na 5 dana, ne znam da li je sa Stoletom trebao da trenira. 🤷

Okej. Pet dana treninga. Znači imao je tri dana odmora i plus dobio još četiri. Niko ko nije bio u reprezentaciji nije dobio toliko. A ne sećam se ni da nam je neki igrač dolazio sa tolikim zakašnjenjem u ovakvom trenutku. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Čočo said:

Okej. Pet dana treninga. Znači imao je tri dana odmora i plus dobio još četiri. Niko ko nije bio u reprezentaciji nije dobio toliko. A ne sećam se ni da nam je neki igrač dolazio sa tolikim zakašnjenjem u ovakvom trenutku. 

Ali kakvom trenutku? Ne kapiram. Čovek je u punom trenažnom procesu, a to da ga kao spremamo za Siti, on ako nas ne izvadi niko neće.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...