Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Ni ja nisam oduševljen  sto je prva sa Man-city i to tamo. Mi kao navijači imamo nerealna ocekivanja, pa u slučaju poraza sto je izvesno, moze da se baci drvlje i kamenje na ekipu,  a nama nije ni strano da potonemo jos niže...  Ono sto brine to je raspored pre svega nakon toga. Dakle pre Engleske, derbi sa Čukarickim...a onda u povratku derbi sa Partizanom. 

Nama nije strano da nakon LŠ ( Napoli) izgledamo kao probušen balon , i da otaljavamo. Ako Partizan dobije zaostalu utakmicu bice ispred nas, i ceka nas koji standardno jajarimo na Jna, gde oni traže spas i iskupljenje za katastrofu do sad.... Doduše nije bio ovaj trener i 90 % su novi igraci, ali opet....ne možes da zaboravis i da se prešaltaš tek tako , kad znaš kako smo izgledali tamo pod vodjstvom dva Milojevica i  Stankovicem.

Edited by No name
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mene uopste ne zanima prva utakmica. Mnogo je bitnije da Lajpcig dobije Jang Bojs u gostima (igra se u 18:45, a mi sa Sitijem u 21:00).

 

Nama su kljucne utakmice sa Jang Bojsom. Ako tu izvucemo 4 boda moze Siti da nas nabije i sa 20-0 (a nece).

 

Ne ocekujte veliku rotaciju u Sitiju, cini mi se da im je spisak igraca smanjen u odnosu na prosle godine. De Brujne propusta celu prvu fazu (mada kakve smo srece, vratice se protiv nas na Marakani 😁)

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Stanko1997 said:

Znači finiš prelaznog roka započinjemo sa novim štoperom. Aj dalje.

Hvala Bogu. Ali mi ne uliva neko poverenje. Prošle sezone standardni štoper u 2 francuskoj ligi gde mu je ekipa ispala u 3 ligu i gde su primili 66 golova. Onda se vraća u Bazel gde dobija na kašičici minute i odmah ga daju na pozajmicu (što mi najviše volimo, samo da ne platimo). On da nešto vredi Bazel ga ne bi davao tek tako. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Nadam se da će biti kao kod Stamenica gde sam bar ja sumnjao da on ovde može imati bitnu ulogu direktno kad je imao samo ulogu rezerviste u Kopenhagenu pa ovde direktno bio jedan od najboljih. Idealno bi bilo da možemo da dovedemo Djiga i Isidora na pozajmicu i onda obeštećenje koje smo planirali za Lata damo na ozbiljnog veznog igrača. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Milko Miller said:

Nadam se da će biti kao kod Stamenica gde sam bar ja sumnjao da on ovde može imati bitnu ulogu direktno kad je imao samo ulogu rezerviste u Kopenhagenu pa ovde direktno bio jedan od najboljih. Idealno bi bilo da možemo da dovedemo Djiga i Isidora na pozajmicu i onda obeštećenje koje smo planirali za Lata damo na ozbiljnog veznog igrača. 

Ove godine mi je malo lakše da podnesem ovakva pojačanja kao što je ovaj štoper jer znam da ga je radio Marin. Da je ovaj mladić iz perioda Mrkele sve bi nam bilo jasno.

Ne mogu ovaj mladić i Stamenić da se porede. Stamenić je na nekim utakmicama (Man. Siti) imao i po 90min za Kopenhagen u LŠ. Ovaj je igrao 2 francusku ligu i ispao i iz nje. Ali da se nadamo da ima neki ozbiljan potencijal s obzorom da je baš mlad. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Čočo said:

Pa i nije baš da nije bitno, kad uz sve okolnosti ti još tu ubace i Man. Siti u gostima. 

Mi ćemo u narednom periodu u 11 dana da igramo sa 16.09.Čukaričkim, 19.09 Man. Sitijem, 23.09 TSC i 27.09 Partizan. Ne daj Bože da se u ovih 5 utakmica desi nešto nepredviđeno( katastrofa u Mančesteru i gubljenje bodova u ligi). U kakvoj ćeš timskoj atmosferi i sa kakvim samopouzdanjem ćeš da dočekaš taj Young Boys? Pad samopouzdanja i pritisak samo takav je neizbežan. A onda ko preživi. 

Morala je prva u LŠ da bude sve samo ne gostovanje Mančesteru. I za kraj kad će sigurno mnogo toga da se odlučuje da igramo baš sa njima kod kuće. Ni Partizan nam ovakav raspored ne bi napravio.

Da urgiramo kod ovih naših da naprave novi raspored u ligi i da nam protivnici u septembru budu: Surdulica, Lučani i Pančevo i da sve tri igramo kod kuće, jer... Teško e 🤷

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Azazelkg said:

Da urgiramo kod ovih naših da naprave novi raspored u ligi i da nam protivnici u septembru budu: Surdulica, Lučani i Pančevo i da sve tri igramo kod kuće, jer... Teško e 🤷

Naravno da je teško. Ja samo izražavam svoje mišljenje da je raspored najgori koji je mogao da bude. I imam pravo na to. Drugima se raspored svidja i to je okej. A ti ako možeš da urgiraš, značilo bi nam. Hvala ti unapred svakako i ako ne možeš. 

Edited by Čočo
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ne mogu nešto mnogo da zameram ni ovima iz kluba, nije baš lako ubediti igrače da pored drugih ponuda dođu kod nas. Jeste da je tu velika prednost 6 utakmica u LŠ, nadam se i više u Evropi, ali tu je i većina utakmica po onim livadama i blatu u ovoj presmešnoj ligi.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...