Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Ne mogu da prerađujem informacije o napadačima dok se ne dovede štoper. Pozicija pod obavezno u ovom trenutku pa taman nam u napadu došao Lewandovski lično. A onda možemo da pričamo o Grinvudu, Wilsonu, Djenepu i ostalima. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, suptil said:

Here is when other notable windows shut...

Ligue 1 - 10pm

La Liga - 11pm

Premier League - 11pm

Scotland - 11pm

 

Jos malo i znacemo ima li nade za nas 😄

Englesku zaboravi ( nema trika da ce bilo ko smjeti da ga dovede zbog backlasha ) a mislim i Spaniju. 

Francuska bi mu bila ocajan potez. 

 

Turci i Saudijci su se raspitivali zadnjih dana

Link to comment
Share on other sites

Ja očekujem da su sve ovo patke i da puknu dve, tri lepe bombice u minut do 12. Počev od štopera. Sve dok Marin radi svoj posao ja ne brinem. A radi ga punom parom. Verujem da nema tu omaške. Ko god da dođe biće igrač koji je dugo praćen i koji može da da doprinos. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, suptil said:

Isidor na pregledima u Mecu prenosi L' ekip

 

il y a 45min

Wilson Isidor tout proche de Metz

L'attaquant Wilson Isidor va être prêté avec option d'achat par le Lokomotiv Moscou à Metz. Il passe actuellement sa visite médicale.

Ocekivano. Eto nama Despotovica😂

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Polivalentni Stevica said:

Imamo mi ovde na forumu pouzdanog čoveka,on će se javiti sa tačnim informacijama,da li su ovo dimne zavese ili ima istine u tome.

Svakako,štoper i napadač su nam najpotrebniji.

 

Kao i jedan vezni igrač... sa  Kanga/Kangwa, kao par Stamenicu,   nemamonsta da tražimo u LS... pojesce nas sve ekipe na sredini terena. 

Link to comment
Share on other sites

Za mene je startni CM koji igra u oba smera apsolutni prioritet. Red bi bio da se dovede i klasican spic, jer nemamo nijednog takvog. Stoper je pozeljan, ali tu jos i najmanje gori. Drago, Degenek, Micko, Spajic, Milun, Djuric, Rodic... Bem li ga, kvantitet je tu, ako se Spajic dovede u vozno stanje nije to tako strasno. Nasi defanzivni problemi se pre svega javljaju zbog neodgovornosti Bukarija i Kang(v)e.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...