Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?馃弳


Kooineeperk

Recommended Posts

9 minutes ago, 校褉芯褕19 said:

Pri膷ajte vi 拧ta ho膰ete ali nije to to kad ne igramo kvalifikacije za L艩/LE, fali mi adrenalina u avgustu

Ti brate skaci sa padobranom ako ti je do adrenalina 馃檭

  • Like 3
  • Ha-ha 24
Link to comment
Share on other sites

Mogu da razumem i Uro拧a ali i ostale kojima je lak拧e da se ne nerviraju tokom kvalifikacija, ali ja ni za 拧ta ne bih menjao Krasnodar, Salcburg i Kopenhagen/Jang Bojs. Takav ose膰aj pre, tokom i posle utakmice jedino Zvezda i njene utakmice i kvalifikacije mogu da ti pru啪e, potpisujem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

A je l bi menjali ose膰aj Kairata, Ludogoreca, Makabi Haife?聽

Neka da Bog pa da mi svake godine bude dosadno kao ove. A i ose膰aj ne膰e biti izostavljen jer 膰emo imati najmanje 膷etiri nezaboravne utakmice. 馃槂

Edited by 膶o膷o
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, 膶o膷o said:

A je l bi menjali ose膰aj Kairata, Ludogoreca, Makabi Haife?聽

Neka da Bog pa da mi svake godine bude dosadno kao ove. A i ose膰aj ne膰e biti izostavljen jer 膰emo imati najmanje 膷etiri nezaboravne utakmice. 馃槂

I jedno i drugo su sastavni deo sporta. Ne bi ni bilo tolike radosti protiv Krasnodara da nam se pre toga nije desio Bordo. Jbg, tako je.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, 校褉芯褕19 said:

Pri膷ajte vi 拧ta ho膰ete ali nije to to kad ne igramo kvalifikacije za L艩/LE, fali mi adrenalina u avgustu

Slazem se. Aj bar da imamo neku ligu, pa da se gleda, al ovo je strava i uzas. Uopste ne mogu da procenim koliko ovaj tim zaista vredi, jer su svi protivnici nedorasli.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Nele said:

Inace procitao juce na tviteru ovom malom iz Danske prosle godine propao transfer u Veronu, nije prosao lekarski neki problem sa srcem.

Italijani su rigorozni 拧to se ti膷e lekarskih pregleda posle smrti Davide Astorija.

膶im vide da postoji neka anomalija na srcu,odmah odustaju od transfera.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Steve Gerrard said:

Sta vrijedi,otici ce i on i gobelja al ima nova meta za smaranje citave sezone-Rodic. Nebi bilo interesantno fa je sve savrseno,ugasila bi se tema

Nek ostaju do kraja ugovora bez neke zna膷ajne minutaze. To mi je sasvim ok kao re拧enje. Prvo treba da se re拧imo plate Srnica, Gobeljica i Falka, a i da nadjemo klub koji 膰e da preuzme pozajmicu Viga do kraja godine.聽

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...